У Рожищі зник кіоск

07 Червня 2016, 17:30
4052

Днями перехожі помітили, що біля зупинки маршрутного таксі, навпроти "Люкса" зник  кіоск, де продавали хот-доги. Як стало відомо - точку продажу французьких смаколиків забрали за борги.

Прокоментував ситуацію Дмитро Кисіль, заступник начальника Рожищенського районного відділу державної виконавчої служби ГТУЮ у Волинській області.

- Днями державними виконавцями, в зв'язку з невиконанням в самостійному порядку громадянином Б. виконавчих документів, які перебувають на примусовому виконанні у відділі, проведено опис, арешт та вилучення майна належного боржнику, а саме: торгового кіоску-фургону з якого боржник здійснював підприємницьку діяльність в сфері громадського харчування. З метою унеможливлення використання арештованого майна двері та вікно фургону були опечатані стрічками з відповідними гербовими печатками відділу. В подальшому арештований фургон буде оцінено та передано на реалізацію з метою задоволення вимог стягувачів, - прояснив ситуацію Дмитро Кисіль.


 

Отож, власники кіоску не виконали вчасно фінансових зобов'язань. Та чи відновить роботу кіоск фаст-фуду тепер залежить від власників об'єкту.


 

Коментарі
07 Червня 2016, 22:21
А чого Шкільного бар ніхто не трогає? Видно добре заплатив, куди треба.
07 Червня 2016, 23:22
навпроти магазину "Люкс" а не "Люкса" кажу що тупаки
07 Червня 2016, 23:22
тупаки а не писаки
07 Червня 2016, 23:24
зник кіоск який продавав хот-доги, кіоск продавав чи в якому продавали ржу не могу, ото писаки
08 Червня 2016, 01:58
Сьогодні під вечір демонтували кафе містечко.Кому потрібні вікна і двері приходьте.
08 Червня 2016, 01:59
Вам немає що робити, тільки помилки виправляєте. Якщо така розумна, то візьми щось толкове напиши, а то тільки помилки випрааляєш. Для нас ,людей нормально написано.
08 Червня 2016, 11:48
краще робити граматичні помилки, ніж бути дебілом по-життю!!!
08 Червня 2016, 12:44
Що з сайтом?
08 Червня 2016, 14:06
ти про себе, давно відомо про твій дибілізм і цього доводити не треба
08 Червня 2016, 14:09
Шановні дописувачі, стосунки між собою вирішуйте поза сайтом!
08 Червня 2016, 15:07
Я так розумію, що в попередніх кометарях редакція переписувалася з редакцією, тільки під різними ніками....
08 Червня 2016, 16:11
Шановні вороги доводжу до вашого відома що наш фургон ви можете побачити на озері Чебені в нас все дуже добре ми працюємо,а ви тільки можете вкусити себе за ДУПУ!!!!!!!!!!!Дуже дякуємо що ви нас так пропіарили,це означає що ми все робимо правильно і що ми вам не байдужі.Прихильникам дякуємо за підтримку ми розвиваємося і чекаємо вас на Чебенях!!!!!!!
08 Червня 2016, 17:01
На Чебенях тільки мій вагончик і я його цим панам в оренду здавати не буду. Так що прихильники французьких смаколиків прямуйте в село Маяки, де зберігається арештований старий вагончик)))
09 Червня 2016, 00:12
Я вас нажаль можу лише розчарувати і порадити вам зїздити в Чебені.І більштого в вас ніхто нічого не просив і не буде просити все зробили без вас.Нам дуже прємно,що ви нас дійсно вважаєте панами,такщо раби готуйтеся до бомбезної дискотеки і вас Богдан запрошуємо теж посидите,попускаєте слюньки і поїдете лузером додому.
09 Червня 2016, 01:04
Кисіля на взятки перевірити, останім часом занадто борзим став. З яких це пір, власника неповідомляють про такі "заходи"?
09 Червня 2016, 11:17
Дівчинко, перед тим як називати когось рабами добре подумай, тупоголове стерво. Пооформляй своїх працівників для початку легально та почни платити податки. А то мій терпець скоро урветься....
09 Червня 2016, 18:09
Альна я тебе підтримую. На Чебенях гарного тобі торгу.
09 Червня 2016, 18:49
спершу напиши правильно призвіще,потім навчися культурі письма та висловлювань,а тількі потім нажимай свїми вєточками на клавіши.
09 Червня 2016, 18:51
і не споганюй своїми висловлюваннями людей!!! а то бачу ти мастак писати під Безверхим,Потрапелюком і т.д.
09 Червня 2016, 19:17
Взагалі-то Кривовязюк і є моє прізвище. І пишеться воно без апострофа...Щодо культури письма, то чому я маю терпіти як якась сцикля обзиває тут всіх рабами. А щодо грамотності, то слово "тільки" пишеться через "и", а не "ТІЛЬКІ", а слово "клавіші" навпаки через "і". Ну якось так....
10 Червня 2016, 05:32
Шановний,тобі за культуру говорили,а не за грамотність! Ти написав за податки,ніби ти звертаєшся від імені начальника відділення,якось так!!! І твоє призвіще зовсім не Кривовязюк!
10 Червня 2016, 14:11
Не треба собі лестити. Я писав не від імені якогось начальника якогось там відділення. Я писав від свого імені, від імені народного активіста...