Що чекає школу села Немир?

04 Червня 2016, 16:00
3026

Минулого тижня однією з найрезонансніших тем стала реформа освіти. А саме - наміри районної влади щодо закриття і реорганізації шкіл. До 1 вересня малокомплектні школи району і області закриють, або переведуть у статус початкових. Залежно від ситуації в кожному окремому випадку.

Ми вже писали про перспективи школи у селі Квітневе. Проти змін і мешканці села Немир. Більше читайте у статті

Коментарі
05 Червня 2016, 01:04
Педагогів пенсійного віку вже давно треба попросити на відпочинок. Особливо після екзамену в Ворончинській школі.Директор школи поставила учням 11 класу оцінки початкового рівня.Це просто Жах.Напевно аналогів в Україні такого немає...Цікаво чи відділ освіти зверне на це увагу!!!Хоча вчителі пенсійного віку є дуже кваліфіковані .
05 Червня 2016, 01:11
Шкода учнів.....
05 Червня 2016, 01:18
Ми з райдепутатами це питання в колуарах розглядали, дійсно жах, попробуємо виправити, громада злишайте нам повідомлення про ВСЕ а то часто густо із запізненням ми дізнаємося...
05 Червня 2016, 01:21
Та усі згідні ,щоб пенсіонери звільнили робочі місця . Прийшла пора молодих та енергійних. Набридли вже ці пережитки комунізму......
05 Червня 2016, 01:24
Мусять пенсіонери піти.Це правильно..Молодь має ж десь працювати...
05 Червня 2016, 01:26
Батьки бояться щось навіть говорити.Там ще сталінський режим.А ми ж хочем у Європу.Про яку демократію можна говорити!!! Треба допомогти.
05 Червня 2016, 01:29
А ви запитайте хто приймав цей екзамен??? Вчитель яка ще немає навіть освіти по даному предмету.Отут треба щоб влада реагувала.
05 Червня 2016, 01:51
А я була в Немирі. ДУЖЕ ГАРНЕ СЕЛО. І діти заслуговують, щоб в селі була школа.
05 Червня 2016, 01:54
А чого Музика ніде не фігурує? Він за те, щоб закрити школу? Чи йому всеодно.
05 Червня 2016, 11:48
Вчися жити своїм розумом! Читай районку і буде тобі щастя (в останньому номері є інтервю).
05 Червня 2016, 12:01
Позиція музики - закрити. Це навантаження на бюджет і на його карман. Де він бідолаха сільський житель с.Копачівка ніде і ніколи по своїй освіті не працювавши (колгоспи розвалені) ще таке корито знайде.
05 Червня 2016, 12:12
Може досить обливати брудом??? Чим тобі не вгодив Музика? До речі, він працював по своїй освіті. Перед тим як когось облити брудом - вивчи ситуації і глянь на себе - можливо, ти більше заслуговуєш на критику?
05 Червня 2016, 13:21
Гарна фотографія, 18 діток стоїть, а біля неї потрібно було ще виставити фотографії всіх педагогів тієї школи, певне разом з техпрацівниками теж чоловік 18 набереться. Про що мова, там села кучно стоять, автобусом звозити в одне село, а не тримати хмару людей які не зрозуміло, що роблять, а зарплати отримують ого-го, з таким учнівським навантаженням де кількість учнів не набагато меньша кількості вчителям при нормальному викладанню всякі оксфорди і гарварди в черзі за випусниками цієї школи стояти мають.
05 Червня 2016, 13:54
Так тільки де ж того автобуса взяти, а ще харчування в школах з нового року проблема теж нема коштів. Питання на півтора мільойона , якщо не знайдуть нема що їм робити в кріслах. Музика ще той податок, йому байдуже він з дітьми житель Луцька.
05 Червня 2016, 14:03
Судячи з опублікованих документів в районі хочуть закрити початкові школи. Це жах , Музика тільки квіти вручити , що він зробив за стільки років ? Чим може пишатись перед громадою? Злодій такий як і всі, та ще й гастролер з Луцька. Чому його знову обрали, невже не було нікого?
05 Червня 2016, 14:03
Судячи з опублікованих документів в районі хочуть закрити початкові школи. Це жах , Музика тільки квіти вручити , що він зробив за стільки років ? Чим може пишатись перед громадою? Злодій такий як і всі, та ще й гастролер з Луцька. Чому його знову обрали, невже не було нікого?
05 Червня 2016, 14:11
Гайворонська запустила освіту, там порядку ніколи не було, а тепер взагалі анархія. Масік здатний тільки акт виконаних робіт підписати щоб дати всім відкат отримати, а керівник з нього ніякий. Розікрали та знищили освіту. Куди самооборона дивиться?
05 Червня 2016, 14:15
Напевно ніхто більше і не хотів!!! А хіба є якась йому альтернатива.
05 Червня 2016, 14:21
І який ви вихід бачете з даної ситуації?
05 Червня 2016, 14:33
Скоротити адміністрацію та райраду до 15-20 чоловік , більшу кількість нема сенсу утримувати.
06 Червня 2016, 02:07
З ситуацією в освіті бачу "ОЗНАЙОМЛЕНІ" всі. І обкакати вмієм, ів все про всіх знаєм, хто де коли із ким. І Музику і самооборону приплели . А може лишете це питання самим ОСВІТЯНАМ а не в колуарах будете шептатимь.Ще тільки бракувало щоб конюх хірурга вчив як лікувати. БАЗІКАЛА.
06 Червня 2016, 15:12
Що ти лошара можеш вирішувати, з якими райдепутатами, в яких "КОЛУАРАХ". Де взялися ці самі кулуари (це правильне написання до речі) що в Копачівці, що в Рожищах? Ото культура, ото навчилися - оце справді жах. Та сказав би вже, що пили на вихідних разом - та десь трохи і про освіту може згадали, чи разом город сапали... А то в "КОЛУАРАХ вони бач обговорювали... Одним словом: коня кують, а жаба і собі ногу підставляє
06 Червня 2016, 17:12
чим далі в ліс.тим більше дров
08 Червня 2016, 15:47
Нажаль мені важко читати те як ми один одного обливаємо грязюкою, забуваючи про головне - дітей! Діти - це наше майбутнє. І ми повинні докласти максимум зусиль щоб у них була нормальна освіта. щоб дитина не вставала о 6 годині на автобус, не вчила уроки в автобусі, не харчувалась де прийдеться і не їздила автобусами які можуть загорітись. А що буде зимою - канікли? Навчальні програм і так надто важкі і я хочу щоб моя дитина вчилась, відпочивала, займалась спортом, відвідувала гуркі і секції а не проводила час в дорозі, якщо буде чим приїхати.