Дітей-пільговиків оздоровлять за кошти районного бюджету

04 Червня 2016, 14:00
1673

Під час позачергової сесії Рожищенської райради внесли зміни до бюджету, де передбачили 100 тисяч гривень для оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій. Першочергово будуть оздоровлені діти сироти та діти позбавлені батьківського піклування. Не забудуть про малозабезпечених та талановитих дітей, вони теж будуть оздоровлені.

До слова, як повідомляє сайт Рожищенської РДА, 52 особи, а саме діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування та діти сімей учасників АТО вже вирушили на відпочинок та оздоровлення в дитячий оздоровчий табір «Дельфін» (місто Скадовськ, Херсонської області).

Не залишились без уваги і обдаровані діти. За підтримки Благодійного фонду «Тільки разом» та сприяння райдержадміністрації 24 талановитих дітей поїхало в Карпати, і міжнародний дитячий центр «Артек Буковель». 

Коментарі
04 Червня 2016, 18:28
А список 24 "талановитих" в студію слабо??? Які цього року талановиті поїхали цікаво?? Чи вибір такий по "талантах" як і в минулі роки??? Ну Свєта Перепенко знає !!!))))
04 Червня 2016, 20:04
Уважаемая редакция! Опубликуйте, пожалуйста, список двадцати четырех талантливых детей, которые поедут в Карпаты. Эта публикация очень необходима, поскольку в обществе ширится сплетня, что в этом списке есть "избранные". Да-да, именно, не талантливые, а избранные, а точнее есть дети высокопоставленных лиц местного разлива. Будет или подтверждение или опровержение. Большое спасибо.
05 Червня 2016, 00:30
Малозабезпечена дитина голови рда поїхала в дельфін!
05 Червня 2016, 00:37
Цей список треба просити в пана Козакевича- Укропа. Це Палиця проспонсорував цю поїздку
05 Червня 2016, 00:39
Да... і ще разом з дитиною пані Гайворонської (обдарованою ученицею Маяківської школи, навіть не з нашого району) ще на пару під сонечко оздоровитися відправив свого сина т.в.о. начальника відділу освіти Масюк В.С. А дітям дійсно пільгових категорій світить хіба що "зелене море". Дякуємо нашим "знаючим" депутатам що так безконтрольно виділяють кошти. СПИСКИ ДІТЕЙ ЩО ПОЇХАЛИ НА ОЗДОРОВЛЕННЯ ЗАПРОСІТЬ У РДА ТА ПЕРЕПЕНКО!!!!!
05 Червня 2016, 02:07
<p>Шановний читачу! Дякуємо за те, що з нами! Ми обов`язково опублікуємо відповідь на Ваше прохання після вихідних!!!</p>
05 Червня 2016, 13:16
Агов, редакціє!!!! А списки дітей, що поїхали від РДА слабо опублікувати??????? Фонд фондом, як то кажуть "хазяїн-барин", а от як відбирали дітей в РДА - то дуже цікавить громаду.
05 Червня 2016, 14:18
1. Гайворонська 2. Музика 3. Масюк ...
06 Червня 2016, 00:24
Відправте дітей якім потрібне оздоровлення.А не пхаєте своїх.<br/>Позажирались в кріслах РДА.
06 Червня 2016, 14:50
Якщо правда, що поїхала донька Гайворонської, тоді це дійсно ГАНЬБА!!!! А також використання свого службового становища. Якщо вона така обдарована, то нехай би її відібрали для поїздки від Луцького району, а так - це просто п....ць. Де активісти, де шини, де пікети????
07 Червня 2016, 17:38
А де обіцяні списки?
07 Червня 2016, 17:57
Шановний читачу, запевняємо Вас, що ми над цим працюємо!
07 Червня 2016, 18:18
дякую