Позачергову сесію відклали!

30 Травня 2016, 23:00
3673

Учора ми повідомляли про те, що від депутатів райради надійшла інформація, про скликання позачергової сесії на 31 травня.

Такий висновок вони зробили з матеріалів, що надійшли на їхні електронні скриньки. Серед окремих проектів рішень - клопотання голови РДА Інни Гайворонської скликати сесію не пізніше 31 травня, бо є нагальні питання. Серед них і закриття та реорганізація малокомплектних шкіл. 

Це повідомлення спричинило такий резонанс, що пропозицію зібрати сесію в авральному порядку не підтримала більшість депутатів. Одні вважають, що питання слід вивчити і відкласти до чергової сесії, інші - готові розглянути його на позачерговій. Наразі остаточно з часом проведення сесії не визначились. Ймовірно, вона відбудеться цієї п'ятниці.

Коментарі
31 Травня 2016, 02:33
То виходить, в усьому Гайворонська винна. Всі даремно Музику звинувачують!
31 Травня 2016, 03:20
а-тто
31 Травня 2016, 11:08
Будемо шукати винних для чого працювати, іншої роботи немає
31 Травня 2016, 11:19
Цей сайт - це суцільна помийна яма!!! Цей оприлюднений лист нічого не вартий і за такі публікації потрібно тягнути редактора до суду - ні вихідного номера, ні дати, ні підпису, відступи абзаців - не рівні. Рівень діловдства в РДА не в такому жахливому стані і за такі фейки хтось рано чи пізно, але поплатиться. Чого не хватає сайту? - риторичне запитання, хоча і є відповідь - не вистачає трафіка, а, відповідно, і бабла. Чому сайт не пише про дійсно значущі речі - про рівень виробництва на Цунамі, про реальний стан справ на консервному заводі, про середню заробітну плату в районі, про зайнятість населення не з довідок структур і установ, а з життя, з репортажів, чому немає ніякого розслідування про контрабандистів і людей, які ганяють машини і нічого в бюджет не платят???!!! Та тому, що там потрібно напрягтись і постаратись, може, навіть, іноді і затронути "близьких" редактору людей, а так по замовленню "окремих" ганять владні структури... Складається враження, що зараз сайт працює ВИКЛЮЧНО на одну громадську організацію, так би мовити по замовленню. Чому так? Та тому, що редактор БЕЗТОЛКОВИЙ і, мабуть, залежний чи підіграє з корисливих мотивів. Ганьба, РЕДАКТОРЕ, ганьба!!!
31 Травня 2016, 11:39
То хто ж нині редактор сайту?
31 Травня 2016, 11:42
Да я таких листів можу скільки хочеш наробити, а якщо постаратися, то ще й і з відсканованим підписом.
31 Травня 2016, 11:43
Службовець прийшов і першим ділом перевірив коментарі на сайті " Район Рожище.Про що це говорить? а говорить про те що сайт цікавий.А цікавий тим що тут можна написата на кожну людину все що ти хочеш і не отримати за це по пиці.Шановні службовці прийшовши на роботу працюйте. Критика вона стимулює і в ній немає нічого поганого. А якщо ви вірете що у Вас все так добре то вийдіть у Рожище і зробіть соцопитування. Ідля чого сюди приплітати громадську організацію? вона що сесію збирає чи школи пропонує закривати. Ви краще скажіть коли підприємцю гроші за новорічні подарунки віддасте бо вже скоро пів року. Чи розслідування провести?
31 Травня 2016, 11:52
От і спалився підприємець. Гроші йому подавай. Спочатку працівників своїх пооформляй всіх офіційно, заплату покажи всю повністю, а тоді поговоримо. А то попривикали податків не платити і ще на щось претендують. Не треба було давати без грошей. Знаєш основний закон економіки: гроші-товар-гроші. Такщо запий холодною водою....Грошей нема і не буде.
31 Травня 2016, 11:56
Редактор Петрук Оксана - знаш таку?
31 Травня 2016, 12:00
Сесію відклали?! Та її ще ніхто й не скликав... А клопотання про скликання на певну дату, це тільки клопотання...
31 Травня 2016, 12:03
Петрук Оксану? Ні не знаш.
31 Травня 2016, 12:35
не втратив. Точніше нічого не втратив якщо не знаш
31 Травня 2016, 12:40
То що, ці де.іли з редакції читати не вміють? Про що йдеться в клопотанні - про оздоровлення дітей ( починається з 1 червня)! Не треба викручуватись - має бути спростування (читай закон) через подачу неправдивої інформації, а не виправдовування!
31 Травня 2016, 12:48
Не думала, що ти така цинічна і безсовісна. Я б ще зрозуміла, якби надрукувала фейк через некомпетентність - вибачилась і спростувала. Але продовжуєш брехати - тут уже злий умисел.<br/>Оксанко, менше злоби, більше людяності.
31 Травня 2016, 13:01
У вас є законна можливість доводити свою правоту.
31 Травня 2016, 13:14
Що такій як ти можна доводити
31 Травня 2016, 13:15
але життя таке мінливе не забувай
31 Травня 2016, 14:11
&quot;Рожище: опублікували графік роботи дитсадків влітку&quot; (http://ar.volyn.ua/20160531-rozhysche-opublikuvaly-hrafik-roboty-dytsadkiv-vlitku/) - ану бігом передерти, чого спите???? Я за вас мушу роботу робити??? Мені ніколи, я зайнята трохи, а ви спите!!!
31 Травня 2016, 15:12
Це є свободою слова, кожен висловлю свою думку та бачення, а редакція її публікує. Ви просто загрались в свої підкилимні ігри, тепер позмагайтесь знаннями та інтелектом, напишіть краще, ніхто не перешкоджає.
31 Травня 2016, 16:35
Журналіст повинний відповідати за свою брехню. І ніяка то не свобода слова, не прикривай високими словами своє лукавство!
31 Травня 2016, 18:40
Алла, то ти так гасиш Петручку?
31 Травня 2016, 18:58
Редактор сайту Алла Ожієвська.
31 Травня 2016, 22:44
Це прийшло усім депутатам і якби не цей сайт пішло за напрацьованою схемою. Ви краще прийдіть в п&quot;ятницю на сесію і побачите клопотання, хто і як попрацював із держслужбовців по питанню ліквідації шкіл та саму роботу ради &quot;колгосп тихе життя&quot;.
01 Червня 2016, 18:36
Закриють нам школу а гроші вкрадуть і не залишать по собі нічого ті музики та гайворонські...
01 Червня 2016, 18:55
Не захищаю ні одну , ні другого, але ти хоч розумієш, про що пишеш? Якраз то грошей немає, а забезпечувати надання освіти, медичної допомоги, і т.п. треба! От якби ти заплатив податки як належиться, не стояло б так гостро пита ння.
01 Червня 2016, 18:59
А мені з того що? При чім тут школи, не обрали мене, получіть отвєтку. І чим грше буде - тим краще!
01 Червня 2016, 19:47
Гайворонська на позачерговій сесії виконає закон про дежавну службу і відкличе свій мандат депутата???????????