Районна рада збирається на позачергову сесію

29 Травня 2016, 14:00
2932

У вівторок, 31 травня, відбудеться позачергова сесія Рожищенської районної ради.

Вже не вперше депутатів збирають в «авральному» порядку.  На офіційному сайті районної ради (станом на 29 травня) натомість немає оголошення про скликання сесії. Немає і проектів рішень.

Зі слів депутатів районної ради, у п'ятницю, 27 травня, їм на електронні скриньки були розіслані окремі проекти ріщень, що стосуються діяльності  постійних комісій, членами яких вони є. Саме з надісланих матеріалів  випливає, що будуть розглядатися справді важливі і нагальні речі.

Зокрема,  цього разу планують розглянути зміни до районного бюджету, а також питання реорганізації і закриття навчальних закладів району. Пропонуємо громадянам ознайомитися з проектом, а також взяти участь у сесійному засіданні, що відбудеться у вівторок, 31 травня, об 11 годині.




 

 

 

Коментарі
29 Травня 2016, 19:11
повний піпєц!
29 Травня 2016, 20:45
музико такі важливі питання виносяться на планову сесію
29 Травня 2016, 22:01
бродатий бороду збрив,напевно влада мінятись буде...
29 Травня 2016, 22:58
повністю згідний 233.в понеділок -комісії , а у вівторок - сесія ( знову позачергова) це вже занадто. коли вивчати питання? бардак. громада - не будьте осторонь. цей цирк пора закривати
29 Травня 2016, 23:20
навіть при бандюках-регіоналах такої вакханалії не було: школи мали закривати лише за згоди громади і обовязковою умовою було забезпечити шкільним автобусом, а тут ніхто нічого ні в кого не питає...
29 Травня 2016, 23:29
Нема кольтури місцевого самоврядування. Все якнебудь. Все як треба. Комусь. А народ проковтне.
30 Травня 2016, 01:30
Подивіться на виконавця рішення - Масюк В.С., в.о.начальника відділу освіти, а відділ освіти це один із відділів райдержадміністрації, відповідно розгляд даного питання ініціює райдержадміністрація, а не районна рада.
30 Травня 2016, 11:20
Яка різниця хто готував документ робота, рда і райради має бути спільною і однією чи ж не так?
30 Травня 2016, 12:36
А зто вирішив що 31 травня буде сесія? РДА подала клопотання з бажаним числом (хотіти не шкідливо), та проекти рішень на розгляд ради, але сесія скликається розпорядженням голови районної ради - його немає. Отже,сесії 31 не буде!
30 Травня 2016, 13:19
Чи ви з глузду позїжджали - з чого видно що сесія 31 - го? Це ж Чистої води провокація! Матеріали даються депутатам для вивчення і подачі пропозицій, і пропозиція РДА про дату скликання теж!
30 Травня 2016, 13:30
і від коли це "Район Рожище" уповноважений скликати і запрошувати на сесію районної ради? Пліткарі, інакше не назвеш.
30 Травня 2016, 13:42
Буде дуже цікаво, якщо завтра представники громади прийдуть на сесію районної ради, якої не буде...<br/>Хто буде відповідати за поширення неправдивої та недостовірної інформації, а сесію напевно буде проводити особисто редактор цього видання (не хочеться вживати нецензурних слів)...
30 Травня 2016, 13:49
знов Ворона хоче Музику підставити. Андріє Євгеновичу не ведіться на цю всю п...братію! у вас має бути своя чітка, навіть жостка позиція, бо ці кєровнікі з 2 поверху вже всіх достали!
30 Травня 2016, 14:04
З прочитаних коментарів склалося враження, що редакцію звинувачують в поширенні неправдивої нформації. Тільки редакція немов води в рот набрала ;)
30 Травня 2016, 14:28
Всі школи потрвібно закрити.
30 Травня 2016, 18:23
Як би в інтернеті не оприлюднили цю інформацію то сесія відбулася б у вівторок. А так вийшло не так як вони хотіли. І правиль но зробили що надрукували.
30 Травня 2016, 19:02
Для особливо обдарованих: сесія скликається лише розпорядженням голови райради, і лише так. Якщо немає розпорядження на оф. сайті - сесії немає! Хіба що редакція рожище-район скликає сесію? - то до районної ради немає ніякого відношення. Цей матеріал - чергова качка від сайту, підтверджує некомпетентність та заангажованість автора.
30 Травня 2016, 19:09
Редакціє, кнчайте вакханалію. Самі ж пишете, що фіційного розпорядження немає - і все таки &quot;сесія буде&quot;. Інформацію ж елементарно перевірити - маєте контактні телефони в райраду. Провокація чистої води!
30 Травня 2016, 19:12
Друже не вір тому, що пишуть на заборах і на сайті &quot;рожище - район&quot;.
30 Травня 2016, 21:04
От придурки ці сраколизи і з 1 поверхі і з 2-го поверху. Це 1 позачергова сесія яка не пішла по накатаному сценарію 2-х поверхів. Ми депутати не дамо підара...м закрити без обговорення і останнього слова ГРОМАДИ.... І на останок.... хай Матвійчук з райради розкаже як за богдановий НОВИЙ кар&quot;єр &quot;впрягся&quot; в с.Незвірі ... СКОРО БУДЕ НОВІ ЦИРКИ ..... ВЛАДО - ТРИМАЙСЯ СКОРО ТОБІ ......
30 Травня 2016, 23:05
Я все зроблю як хочуть депутати. Тільки мене не трогайте.
30 Травня 2016, 23:18
так так,я на їхню прозьбу вже навідь бороду збрив
31 Травня 2016, 01:00
Зважаючи на три останні коментарі, не всіх дурних війна забрала...
31 Травня 2016, 01:26
От молодці що таку статтю опублікували. Захисна реакція в голови районної ради є.
31 Травня 2016, 01:51
Молодці то молодці, а як бути з неправдивою інформацією, сесії судячи з усього завтра не буде.
31 Травня 2016, 02:20
дай Боже щоб вона взагалі відбулася музико
31 Травня 2016, 02:23
Що зробиш, коли вже буде, то буде.
31 Травня 2016, 12:53
А ти так пргнеш щоб відбулася? Наскільки я зрозумів, то Музиці вона не потрібна.
01 Червня 2016, 18:27
А я так і не зрозумів, хто рішив, що сесія буде? Райрада не скликає! редакціє - де здоровий глузд? Тут і Геббельс нервово курить в стороні!
01 Червня 2016, 18:30
Сьогодні 31 - е, де сесія? Чи вам нічого робити &quot;кореспонденти&quot; , лише народ будоражити.