Ляшко збирає підписи проти Порошенка у Рожищі

28 Травня 2016, 17:15
2133

Радикальна партія Олега Ляшка збирає підписи на підтримку розслідування фактів ухиляння Президентом від сплати податків. Агітаційний намет, де, власне, і відбувається дана процедура, з'явився у сквері Богдана Хмельницького у райцентрі цієї суботи, 28 травня. 

Агітатори роздають газети і інформаційні бюлетні. «Поки українці віддають останню копійку на фронт - Порошенко ховає бізнес в Панамських офшорах», - пишуть радикали. 

Загалом, політична активність в районі скидається на старт передвиборчої кампанії. Вчора, 27 травня, представники партій обласного масштабу були присутні на святі в кількох рожищенських школах. Вони вручали дітям подарунки, путівки на відпочинок, футбольні м'ячі.

Коментарі
28 Травня 2016, 20:31
В першій школі якась тітонька дарила м'ячі.
28 Травня 2016, 20:36
В четвертій школі якийсь дядінька дарив прінтера
28 Травня 2016, 20:41
Аде був мер?
28 Травня 2016, 20:58
Марійка, в 1 школі дарили м"ячі від Столяра.
28 Травня 2016, 21:03
А прінтера четвертій школі хто подарив? Теж Столяр?
28 Травня 2016, 21:05
А другій і третій школі що подарили?
28 Травня 2016, 22:08
Гайворонська була в третій школі. Що дарила не знаю.
28 Травня 2016, 22:21
Там давали білети в Адреналін-Сіті
28 Травня 2016, 23:04
В четвертій прінтер теж від Столяра.
29 Травня 2016, 04:37
Нужно собирать такие подписи по всей Украине
29 Травня 2016, 11:43
Я вважаю що взагалі треба заборонити головам партій робити ось такі рухи.Ніхто не заважає робити подарунки протягом року тихо і скромно.Чи подарунок це не головне а на першому місці піар. Ви хоть дітей залиште в спокої .Що ви їм можете сказати що пообіцяти ви лад в районі в області і державі неможете навести.
29 Травня 2016, 14:06
Піар піаром. а діти отримують хоть щось. Так би ще освіта попіарилась ціни б їм не було.Може хтось з вас подарить білети в Буковель.в Ареналін сіті.м'ячі.прінтери.вікна.канцилярію.
29 Травня 2016, 19:43
я вважаю це недумка рожищан.Всі партії піарилися і обіцялиперед виборами а після виборів забули.1 червня День захисту дітей є конкретна можливість це зробити. На Кубанях зробіть порядок .
29 Травня 2016, 21:21
Там Дулюк піариться.....
29 Травня 2016, 21:31
<p>То ти попіарся як Дулюк. Зроби щось для людей для міста. А тоді будеш щось казати.</p>
29 Травня 2016, 22:51
Ти чмо прийди на слідуючу суботу і я дм тобі змогу теж попіаритись. Добре .... А то п...ти ви можете а щось зробити для людей у вас не виходить.
30 Травня 2016, 12:28
Цікаво, чи всі члени партії Ляшка чесні у своєму бізнесі? Цікава схемка Кутюк плюс Хвидчак та Носачевичивский пісчаний кар'єр?
30 Травня 2016, 14:25
Для того щоб отримати можливість розробляти карєр, Котюк з Хведчаком навіть вступили в партію регонів колись і вилизували с*раку багатьом... у них одна мета - бабло!
30 Травня 2016, 14:44
Гнати тих скотиняк!
30 Травня 2016, 15:54
Як же гнати? У Хвидчака племінник у луцькій самообороні - регіоналам люстрацію проводив з кийками у Рожищах...
30 Травня 2016, 19:34
Да, проводив люстрацію кийками - факт!, кримінальну справу порушили після заяв проти нього, а потім спустили на тормоза - от і боротьба за справедливість!
30 Травня 2016, 20:07
Добре,що хоч дітям дарують а то діти чи їх батьки дарують вчителям чи вихователям