Рожищанка запропонувала на День міста відзначити найхамовитіших продавців

27 Травня 2016, 18:00
4929

Працівник Рожищенського районного дому «Просвіта», рожищанка Наталія Марценюк обурена непривітним ставленням продавців в одному з магазинів райцентру. Вона стверджує, що після останнього дзвоника зайшла з дітьми, щоб вибрати окуляри, а вийшла без покупки і з багажем негативних емоцій.

«Хтось ходить в цей магазин? Якщо так, то як вам обслуговування???? Хотіла купити собі окуляри, забрела на своє безголів'я: нахамили)))) Пропоную до дня міста ввести ще одну номінацію для нагородження - хамло року в сфері обслуговування!!!!», - пише на своїй сторінці у Facebook Наталія Марценюк.

«Все було так добре: і в школі, і потім з дітками в кафе... Ніби я до неї в хату прийшла. І окуляри не так назад вішаю, і дітьми ми тут обставилися...», - бідкається жінка

Підтримала землячку і Оксана Мельник. «Там дійсно не привітні дівчата. Тільки заходиш і одразу дискомфорт, ніби я в них мільйон позичила...», - коментує ситацію дівчина.

Знайшлися у продавчинь і захисники. Пані Катерина, яка працює в КП «Дільниця благоустрою» каже, що у цьому магазині до неї завжди уважні і привітні. 

«Мене там нормально і вічливо завжди обслуговують, а також надають необхідну консультацію і характеристику товарів. ХОРОШІ там ПРОДАВЦІ, тому, вибачте, зовсім не погоджуюсь з Вашою думкою», - пише жінка.

Цікаво, як рожищани відгукнуться на пропозицію визначати найнепривітніших працівників сфери послуг?

 
 
 
 
Коментарі
27 Травня 2016, 21:51
дівчата як дівчата !!!!!!!! часто туди заходжу!!!!!!!! Ніяких притензій!!!!!!!!!
27 Травня 2016, 22:39
Не знаю, як ті дівчата, але в багатьох магазинах дуже хамовиті продавці. У нас людяності зовсім не лишилося. Я тільки за за такий конкурс. Може, хоч соромно стане перед клієнтами!
27 Травня 2016, 22:55
В Польщі покупцеві за покупку дякує продавець а у нас наоборот дякуємо за те що дали здачу.Зверніть увагу. А найхамовитіші продавці у "Люксі" хоча теж не всі. Я думаю що за ввічливістю продавців повинен слідкувати власник крамн иці. І він повинен зробити так щоб покупець хотів прийти в його магазин ще не один раз.
27 Травня 2016, 23:30
Так згідна , коли я зайшла раз до магазину почула у спину сміх та насмішки ) й тому не прагну туди заходити самій , коли ти з подругою чи мамою вони добрі , привітні . але коли ти в магазині один ніякої радості від покупки лише - Дискомфорт )
28 Травня 2016, 00:07
Я згідна з Наталією,дівчата дійсно неприємні,дивляться з презирством(
28 Травня 2016, 00:42
да я тоже столкнулась с их насмешками и шепотом за спиной,да и ещё что грубые то грубые
28 Травня 2016, 01:45
Не привітний продавець в "Білосніжці",та,що блондинка.
28 Травня 2016, 01:57
А мені в Білосніжці дуже подобояться! Рекомендую!
28 Травня 2016, 04:42
А ще є не привітна хамовита і завжди чимсь не задоволена касир Олена( з довгим темним волоссям з мокрим ефектом) в Колібрісі.
28 Травня 2016, 12:30
Дівчат, краще вже непривітні, ніж гарно усміхається і обраховує, або просрочку всуне, в мене в "КАТЕРИНІ" завжди таке
28 Травня 2016, 13:00
Я згідний! Не один раз я заходив туди і завжди хамство. Одного разу я свояв і виберав подарунок, а вони сказали "Або купляєш, або виходиш!". І продавець магазину постійно сидить за екранов свого ноутбука. Не запитати, не перекомендують нічого.
28 Травня 2016, 14:50
Щей обсудять з голови до ніг. Я за.
28 Травня 2016, 15:50
"Катерина" це жах,... завжди втюхають якусь прострочку з милою усмішкою.
28 Травня 2016, 18:21
а як вам колібріс 2ий поверх?! туди хоч не заходь!!!!!!!!!! Як не бухають то обсирають!!!!!!!
28 Травня 2016, 18:47
Єдиний заклад в місті, до якого немає претензій - Рукавичка
28 Травня 2016, 20:51
як я вас люблю
28 Травня 2016, 21:35
Рукавичка - самий найкращий "заклад"міста із привітною господинею, зі смачною кухнею, почуваєш там себе, як вдома.
28 Травня 2016, 21:48
Всім ,хто працює на хазяїна все одно- чи ти купив чи не купив. через те таке відношення до покупців.
29 Травня 2016, 02:15
В Колібрісі на 2 поверсі весь час випивають.
29 Травня 2016, 14:56
Завжди заходжу в цей магазин...все влаштовує ,дівчата привітні.,нічого поганого не скажу...
30 Травня 2016, 10:40
зажоджу в цей магазин з сім'єю, дуже любимо різні дрібниці, продавчині до нас привітні, ніякого хамства не чула....А от в люксі да! сама скоро об'яву напишу
30 Травня 2016, 10:51
да люкс це ( рай) !!!!!!!!!!! на що дивляться хазяї?!
30 Травня 2016, 12:41
Купляю в цьому магазині рибальські снасті,обслуговування подобається!
30 Травня 2016, 12:43
В Люксі - продавці цілковите хамло. Особливо старша жіночка-викрашена блондинка. Вона може і нахамити, і обрахувати, і дешевих смоктульок на здачу дати при тому, що копійок на здачу море. А ще на днях неприємно здивував "Гостинець", що біля Перфексу. Я туди не часто заходжу, але раніше це завжди був маленький, чистенький магазинчик з нормальними цінами та обслуговуванням. А зараз зайшла, а там у вітрині з ковбасами здоровенні мухи літають, а продавці, до речі, якісь зовсім інші, абсолютно не реагують. Літають і нехай собі. Обслуговування також значно змінилося в гіршу сторону. Пхають спічки на здачу по 50 копійок.
31 Травня 2016, 00:22
З багатьма коментарями згідна, а ось на рахунок магазину Білосніжка, то дівчатка завжди привітні і порекомендують і запропонують якісний товар. Так тримати дівчатка))) Взагалі гарний магазин, широкий асортимент, а сама найкраща Ларіска там)))
31 Травня 2016, 11:44
Ми хороші, все це не правда. Це нас ганять конкуренти
31 Травня 2016, 12:26
Хамство у деяких магазинах справді зашкалює.У Люкс через старшу білявку взагалі не хочеться заходити,завжди чимось невдоволена,а як огризається,взагалі окрема тема!!!Власники,думаю,мали б звертати увагу на культуру спілкування своіх продавців,адже вони певною мірою іхнє обличчя.А от з приводу Білосніжки не погоджуюсь,дівчата там завжди привітні,тактовні,ввічливі,приємно з ними спілкуватися і робити там покупки!!!
31 Травня 2016, 13:11
Десь я вас усіх бачила. Лошари!!!! Як хамила, так і буду хамити.
31 Травня 2016, 15:48
Додаю до білявки з Люкса. Як обраховувала так і далі буду,на електронній вазі оддна сума а вже на машинці друга і добре різниться і так за 2,3 покупки до 10 гривень більше обрахує
01 Червня 2016, 21:39
Судячи з коменту,лошара тут одна.І якби ваш інтелектуальний розвиток був трішки вищий нуля,ви,до того ж ще й жінка,зробили б висновки і усвідомили своі помилки,і почали працювати над ними.А так, обзиваючи людей,ви насправді показали ще раз своє істинне обличчя і підтвердили в черговий раз,що ваше місце роботи точно не у сфері обслуговування і спілкування з людьми....
03 Червня 2016, 02:45
хамка з Люкса, хочеш хамити - сиди вдома нема чого працювати з людьми. На що дивляться власники магазинів?
08 Червня 2016, 19:52
На що дивляться власники магазинів? Повірте - там де працюють за "копійки" наймані продавці - там і хамство, а власникам байдуже, аби виручку давали. А ось ті магазини, де торгують самі власники - там ввічливість та привітність, бо це їх лице, їх заробіток і відношення до їх роботи.
13 Червня 2016, 16:13
Я також зіткнулася з невирішенням питання з прордавцем даного закладу "Все від 1 гривні" Дівчатам слід бути більш комінікабельними і привітними. Для зясування питання продавець відмовилася зв'язатися з власником .
05 Червня 2017, 08:29
Не знаю я заходила одна зі мною там чемно поводилися))) завжди туди заходжу вони мені завжди привітні))