Тимошенко визнали найкращим прем’єром

10 Серпня 2018, 15:34
Юлія Тимошенко 3729 Джерело: focus.ua
Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко визнана найуспішнішим прем’єр-міністром України за останнє десятиліття.

Так, ефективним керівником уряду лідера «Батьківщини» вважають сім із десяти українців. Свої голоси за неї віддали 70% респондентів, свідчать підсумки опитування, проведеного на телеканалі ZIK.

Другим за популярністю з великим відривом йде Микола Азаров – 13%, третє місце у чинного голови Кабміну Володимира Гройсмана – 8%. Замикають п’ятірку Віктор Янукович і Арсеній Яценюк – відповідно 6% і 2%.

Нагадаємо, що Тимошенко обіймала посаду прем’єр-міністра двічі. Перший раз – із лютого по вересень 2005-го. Вдруге керувала урядом із грудня 2007-го по березень 2010-го року і пішла у відставку після перемоги на виборах Віктора Януковича.

Опитування
Опитування

 

 

Коментарі
10 Серпня 2018, 23:44
Вони там що - осліпли! Сонька- Золота Ручка відпочиває!
11 Серпня 2018, 00:12
вже юлька дістала
11 Серпня 2018, 00:51
Напишіть чия доця 20 лютого 2014 року святкувала свої іменини в Італії в дорогому ресторані, а в Києві ще всіх застрелених на Майдані навіть в морги не відвезли.
11 Серпня 2018, 00:59
Банду геть свободу Юлі ціни вгору людям дулі
11 Серпня 2018, 11:57
ВСЕ НОРМАЛЬНО, ЮЛЯ ГАРНО ОРГАНІЗУВАЛА ГОЛОСУВАННЯ, ДО РЕЧІ ВЛАСНИКОМ КАНАЛУ Є МЕДВЕДЧУК.
11 Серпня 2018, 17:02
РайонРожище не одноразово агітує за Йулю. Проплачна реклама, яка і близько не відповідає правді. Вибори, що ще додати.<br/>Називається виберіть кращого з гірших. Якби спитали б мене то всіх би поставив в кінець, ніхто з них про народ не думав.<br/>Прикро редакціє, але звісно гроші не пахнуть.
11 Серпня 2018, 22:12
А кращим головою районної ради треба визнати Андрія Музику; кращим міським головою Святослава Поліщука, кращим стоматологом Віталія Ковальчука, кращим постачальником вікон Вадима Зінгеля, кращим начальником відділу освіти має Антоніна Клімчук, кращим перебіжчиком і запроданцем Григорія Козакевича визнати.
12 Серпня 2018, 11:10
найкращий злодій України!!!
15 Серпня 2018, 19:45
найкращий аферист України!..я не протів щоб вона стала президентом,але не України,Гондураса!,білет ми для неї і її гоп компанії купим в одну сторону