«Я багато що побачила за кордоном, але концерти на Сході під час війни – найдорожчі», - Тетяна Новосад

25 Травня 2016, 10:30
2636

Україна перебуває в стані війни, щоденно гинуть солдати, багато з них лишається неповносправними. Як їм живеться там, в зоні бойових дій, довелося побачити Тетяні Новосад, начальнику відділу культури Рожищенської РДА та її команді. Вражень, запевняє, чимало. Виступати доводилося у військово-польових умовах. Район.Рожище вирішив розпитати про поїздку і враження.

Від побаченого, артисти з Рожища оговтуються досі: бо зараз ніби вдома, а душею – там.

«Це війна, отака як по телевізору у фільмах. Ми були дуже близько до окупованих територій, тож чули і бачили як і звідки обстрілюють наших хлопців. І хоча там важко, відчуваєш, що під надійним захистом, а значить перемога буде за нами», - розповідає Тетяна Петрівна.

Приїхали до бійців артисти з Рожища не з пустими руками, окрім гарних пісень та позитивних, привезли запашну паску. Бійці були надзвичайно раді побачити не лише людей з мирної території, а й почути пісню. Репертуар складали українські патріотичні пісні, від яких бійці плакали.

Детальніше про мандрівку в зону бойових дій - читайте в публікації.

Коментарі
25 Травня 2016, 13:46
Сама їздила, чи з Горбачем?
25 Травня 2016, 14:18
А що в тебе було бажання їхати? Але ж в тебе інші маршрути!
25 Травня 2016, 23:03
Я так виспівувати не вмію, як Горбач
25 Травня 2016, 23:23
а статус учасника бойових дій має с--а регіональна
25 Травня 2016, 23:43
як не дивно статус буде,і пільги.Прикро
26 Травня 2016, 00:08
Господи прости нас.
26 Травня 2016, 03:41
Там можна багато чого корисного робити на Сході, було б бажання! Та дехто вміє лише обзиватись і критикувати інших, а поїхати туди- кишка тонка! Прикро, що в нас є такі люди, які "В чужом глазу соринку видят, а в своём - бревна не замечают" Не думаю, що артисти їхали на Схід за пільгами. Я чула відгуки солдатів і їхніх рідних, якими дорогими їм були ці концерти, особливо в цей пасхальний тиждень.А ви напевно святкували в цей час і відпочивали з шашликами (і не тільки), в той час ,як вони несли радість нашим батькам, синам, братам, чоловікам... Ех ви! Як вам не соромне таке писати!
26 Травня 2016, 08:43
Господи, то скільки вже буде того маніпулювання свідомістю людьми? Так, молодці поїхали, РАЗ поїхали і вже герої. Поїхали десь в Дніпро??? А наші Володимир Добровольський та Юрій Пусяк їздили під шквальний обстріл туди звідки не часто повертаються, їздили в 2014 році, коли найбільше було протистояння. Юрій Пусяк виводив з оточення наших хлопців. Серед яких був мій знайомий. І ви хоч де небудь чули щоб він про це говорив????? Писала про це ваша місцева преса? Чи він не при владі тому не потрібен? Пишуть ще тут що не піар. Таке можуть писати тільки люди які там не були.... Поїхали-молодці. Але поїхали раз, розказали яе рік побували. Честь треба мати.
26 Травня 2016, 09:00
А чому не написаний конкретний маршрут, де побували артисти????????????
26 Травня 2016, 13:11
Цирк шапіто і вже там відмітився все заради піару. А цікаво чи завезли тушонки з того кабана ,що ділили двох з Г.І. в новосадихи вдома????????
26 Травня 2016, 21:13
Добровольський і Пусяк ваші? А ці не ваші? Цікаво... Люди були на передовій, ризикували, а ви їх брудом поливаєте , ще й Господа призиваєте. Чи ви бажали , щоб вони не повернулися звідти? А самі чому не поїдете? Це буде краще , ніж дурниці писати. Я не мала нагоди почути концерти, та мій чоловік казав, що вони дуже талановиті і дуже підтримали їх бійців.
26 Травня 2016, 21:22
Допоки є в нашій країні такі людиська як " таки правда" та "сміх"то важко буде вибратись нам з цієї біди. Навіть імені не пишуть, напевно в очі цим людям хороші а що пишуть за спиною. Не здивуюсь що це якісь домогосподарки, яким нема що робити як тільки язиками ляпати, або чоловічки, що ховаються за спинами у своїх жінок!
01 Червня 2016, 19:55
Це найгірший начальник відділу культури за всю історію цього відділу. Про людей думає 0,тільки про себе маму і горбача,а ще "трішки" про "прибліжонних".