Із рожищенської маршрутки водій висадив дитину з інвалідністю. ОНОВЛЕНО

08 Серпня 2018, 11:55
16886

Про нелюдську поведінку водія повідомляє хресна мама хлопчика.

Жінка написала у групі Нетипове Рожище у Facebook.

«Люди добрі, ніколи не писала пости такого плану, адже стараюся нести людям позитив! Але!!!! Рожищенська маршрутка, а саме жорстокий, не побоюся цього слова, водій, висадив з рейсу до Луцька мого похресника Васєчка Арсена, інваліда від народження, який народився без одного очка.

Шофер сповістив по телефону і наступного водія, щоб той не зупинявся теж.

Що ж це коїться??? Дитина плаче, бо вважає, що його висадили, бо він «не такий».

Але звертаюся до людей, які їхали теж у цій маршрутці! Мовчіть і далі!!! Ви заслуговуєте, щоб жити у цій країні, де поряд ходять люди і принижують нещасних людей!» – ідеться в дописі.

Як повідомила журналістам Район.Рожище хресна мама Вікторія, водій, який висадив дитину, їздить марштуром Дубище-Луцьк. За її словами, він зателефонував до водія Топільненської маршрутки та промовив: «Там буде жінка з дитиною, не зупиняйся, бо вони по посвідченню...». На жаль, слова колеги водій виконав. 

3
Водій  Дубищенської маршрутки висадив дитину з інвалідністю
Водій Дубищенської маршрутки висадив дитину з інвалідністю

Водій Топільненської маршрутки не зупинився жінці з дитиною
Водій Топільненської маршрутки не зупинився жінці з дитиною

 

Коментарі
08 Серпня 2018, 15:12
Бидло водій який рейс
08 Серпня 2018, 15:40
Такий перевізник не повинен працювати на маршруті. Рожищенські активісти і депутати, ви повинні детально розслідувати цей випадок.
08 Серпня 2018, 15:56
Ну але ж він не міг просто висадити так. була певна причина
08 Серпня 2018, 15:57
У нас така ж проблема, безкоштовний проїзд для дітей- інвалідів це чергова моральна травма, тільки принижень наслухаєшся... Лише в маршрутці до лікарні їздимо без проблем.
08 Серпня 2018, 16:00
Мені здається що залежить від людини(шофера),от яка душа, так і поступає.
08 Серпня 2018, 16:07
Давайте маршрут і імя водія будем вчити життя, а ще добре адресу проживання, завітаєм в гості.
08 Серпня 2018, 16:12
А де ті с*ані активісти?
08 Серпня 2018, 16:34
До маршрудчика хватить какі в дупі щоб пригати)))) а як до водія що перед мостом вилетів з перехрестя... то слабо?)))))
08 Серпня 2018, 16:43
Хайчевський Олег перевізник -Луцький мажор але на контакт іде і вибачатись вміє за водіїв.
08 Серпня 2018, 16:45
а причому тут водій що перед мостом злетів, він ні кому не хамив і не ображав дітей інвалідів і він поніс своє покарання, те що він п..яний сів за руль да це мудак... а маршручик за свій вчинок відповідати повиний. як то кажуть спи спокійно ми до тебе прийдем.
08 Серпня 2018, 16:46
Перевізник Хайчевський. Має більше 30 маршрутів по області. Знахабніли. Водія звільнити.
08 Серпня 2018, 16:47
і правда витянули б з ліжка серед ночі провели прфілактичну бесіду, тоб виходив ще руку подавав.
08 Серпня 2018, 16:54
Хотілося б ,щоб було продовження даного допису.Чи покарано водія? Чи він ще працює?.Якщо дане питання буде цікавити тільки хресну маму,ми так і далі будемо жити.Підтримайте її будь-ласка, і зробіть усе можливе,що залежить від редакції ,від інших можливо структур щодо даного водія.
08 Серпня 2018, 17:10
Це дуже прикро і принизливо, але я зі своєю дитиною здається теж зустрічалась з цим водієм, проблема в нас практично така сама( зір). Таке враження що ці діти їздять кожен день, а вожії з своєї кишені оплачують проїзд. Не доведи Боже щоб в них така біда сталась з дитиною, діти не винні, і не відповідають за вчинки батьків.
08 Серпня 2018, 17:25
здійснити перевірку тим водіям і забрати ліцензію і ввідати маршрут водієві Козаку пунктуальний мужик
08 Серпня 2018, 17:35
Люди які їхали в маршрутці - ви СВИНІ!!!<br/>І це саме ваша вина за мовння, почерствіли всі!
08 Серпня 2018, 17:35
Люди які їхали в маршрутці - ви СВИНІ!!!<br/>І це саме ваша вина за мовння, почерствіли всі!
08 Серпня 2018, 18:27
На фото 2 різні маршрутки, погляньте на номера - цифри і букви...
08 Серпня 2018, 18:46
Прочитайте статтю уважно
08 Серпня 2018, 18:47
Прочитайте статтю уважно
08 Серпня 2018, 19:12
Я теж інвалід з дитинства, теж без ока народився, знайома історія до болі. Люди самі ж винні що принижують дитину це впливає на її відношення в майбутньому до них самих, я тепер при нагоді кожному такому &quot;козлу&quot;, що має щось до моєї вади, даю підсрачників, для цього в дитинстві змушений був займатись тривалий час рукопашним боєм.
08 Серпня 2018, 19:22
Так,звичайно дитину висадити це він герой а як возити здорових людей мається на увазі своїх «близьких» знайомих безкоштовно то тільки так. ГАДИ
08 Серпня 2018, 19:23
Так,звичайно дитину висадити це він герой а як возити здорових людей мається на увазі своїх «близьких» знайомих безкоштовно то тільки так. ГАДИ
08 Серпня 2018, 19:47
Маршрутні таксі ніким не контролюються, тому водії і поводяться, як хочуть. Трохи не по темі, але про водіїв наших: Мій син-другокласник, повертаючись зі шкільного табору, зайшов до маршрутки, щоб їхати по місту додому і мав при собі 2 грн-на пільговий проїзд (так завжди в рюкзак клала на проїзд). Водій глянувши на дитину, вказав на двері, буркнувши, що пільговий проїзд для дітей зараз не діє.Син пояснив, що більше не має, і нч слідуючий раз буде мати всю сумк, <br/> але на водія це не подіяло. Махнув рукою на двері... Щастя, що в салоні сиділа сусідка, яка доплатила за сина ті злощасні 2 грн. Так би дитина вийшла, сиділа і чекала, не знаючи, що робити далі.... Байдужість водія зашкалює. Шкода, що маршруту не знаю...
08 Серпня 2018, 19:47
Маршрутні таксі ніким не контролюються, тому водії і поводяться, як хочуть. Трохи не по темі, але про водіїв наших: Мій син-другокласник, повертаючись зі шкільного табору, зайшов до маршрутки, щоб їхати по місту додому і мав при собі 2 грн-на пільговий проїзд (так завжди в рюкзак клала на проїзд). Водій глянувши на дитину, вказав на двері, буркнувши, що пільговий проїзд для дітей зараз не діє.Син пояснив, що більше не має, і нч слідуючий раз буде мати всю сумк, <br/> але на водія це не подіяло. Махнув рукою на двері... Щастя, що в салоні сиділа сусідка, яка доплатила за сина ті злощасні 2 грн. Так би дитина вийшла, сиділа і чекала, не знаючи, що робити далі.... Байдужість водія зашкалює. Шкода, що маршруту не знаю...
08 Серпня 2018, 19:47
Маршрутні таксі ніким не контролюються, тому водії і поводяться, як хочуть. Трохи не по темі, але про водіїв наших: Мій син-другокласник, повертаючись зі шкільного табору, зайшов до маршрутки, щоб їхати по місту додому і мав при собі 2 грн-на пільговий проїзд (так завжди в рюкзак клала на проїзд). Водій глянувши на дитину, вказав на двері, буркнувши, що пільговий проїзд для дітей зараз не діє.Син пояснив, що більше не має, і нч слідуючий раз буде мати всю сумк, <br/> але на водія це не подіяло. Махнув рукою на двері... Щастя, що в салоні сиділа сусідка, яка доплатила за сина ті злощасні 2 грн. Так би дитина вийшла, сиділа і чекала, не знаючи, що робити далі.... Байдужість водія зашкалює. Шкода, що маршруту не знаю...
08 Серпня 2018, 19:48
Маршрутні таксі ніким не контролюються, тому водії і поводяться, як хочуть. Трохи не по темі, але про водіїв наших: Мій син-другокласник, повертаючись зі шкільного табору, зайшов до маршрутки, щоб їхати по місту додому (їхати майже до Копачівки з центру) і мав при собі 2 грн-на пільговий проїзд (так завжди в рюкзак клала на проїзд). Водій глянувши на дитину, вказав на двері, буркнувши, що пільговий проїзд для дітей зараз не діє.Син пояснив, що більше не має, і нч слідуючий раз буде мати всю сумк, <br/> але на водія це не подіяло. Махнув рукою на двері... Щастя, що в салоні сиділа сусідка, яка доплатила за сина ті злощасні 2 грн. Так би дитина вийшла, сиділа і чекала, не знаючи, що робити далі.... Байдужість водія зашкалює. Шкода, що маршруту не знаю...
08 Серпня 2018, 20:23
Що то в нас за новини ? Чого описана стаття лише з джерела однієї зацікавленої людини?! Чому немає ніякої інформації про причину через яку водій висадив хлопчика? Чому немає ніякого коментаря від супроводжуючого? І чому сам супроводжуючий не згладив конфлікт ще в маршрутці, щоб уникнути такої ситуації ? Чому немає ніякого коментаря від водія? тим більше на Дубище лише одна біла маршрутка їздить (водія знайти не так і важко ). Люди зараз почули дзвін з однієї &quot;колокольні&quot;, і не знаючи правди і деталей дозволяють собі висловлюватися, що водія потрібно фізично покарати. Ви навіть не знаючи що і як готові махати кулаками ? Справді?! І ми ще говоримо про якусь жорстокість!!?
08 Серпня 2018, 20:27
не б подумала на нашого Топільненського водія Сашу, він завжди всіх бере в маршрутку, і навіть зупинеться за вимогою якщо щось не так.Якщо другий шофер&quot;пратівний&quot; , то так, ця людина хамло від природи! Скільки про нього могли б говорити Тополяни - це живий анегдот!
08 Серпня 2018, 20:40
В того шо висадив, воділи клікуха - &quot;Краб&quot;
08 Серпня 2018, 20:42
О крута журналістка обізвалася. Йди з лісниками розбирайся
08 Серпня 2018, 21:50
Просто немає слів...нещодавно їхала до Луцька з донькою...давно не їздила...зайшла привіталась ....дала гроші на дорослий і дитячий ...мала що послухати ....що дитячого немає ..всі хочуть за дарма їздити....доплатила і все ...попросила квиток....просто треба було знайомій....на що знову почула неприємну відповідь....що він подумає ще давати мені квиток чи ні ...настрій був зіпсований....
08 Серпня 2018, 22:01
люди зчерствіли душами але бог палкою не бє
08 Серпня 2018, 23:27
Усіх водіїв маршруток потрібно чимось покарати а то обнагліли до ручки
09 Серпня 2018, 11:48
ви всі в жопі і не замічаєте!<br/>всіх скосить інсультр/інфаркт ізза ненависті що живе в ваших серцях.<br/>я тиждень в рожище живу - таких протівних людей як ви не бачив!<br/>знайдіть собі палку біля забору і погризіть! мо легще стане!<br/>не вірите, не прагнете! тільки одна ненависть, недовольство всім!<br/>та гляньте навколо. гарне містечко, живіть радуйтеся що немає повіні, землетрусу і т.д.<br/>дякуйте Богу за можливість жити на цій землі. дякуйте, що міська влада дбає про благоустрій, що скрізь більш-менш чисто і охайно. <br/>до &quot;Рожищанина&quot;: ти все звеш активістів, а сам що зробив? насрав на дивані і грієшся? ковтни свого поганого язика і не дзявкай, гамнюк!<br/>до ВСІХ коментарів: підніміть свої дупи з диванів і прогуляйтеся вашим містом. потрусити жирком полєзно!<br/>вибачте, якщо когось обідив. але там де я народився так не сруть в коментарях.
09 Серпня 2018, 12:48
Відправити водія в АТО ,за таке!!!! В гарячу точку!!! Хай воює!!!!!
09 Серпня 2018, 12:51
Звільнити водіів цих двох маршрутів
09 Серпня 2018, 13:31
Я знаю одне.Уже не один раз була очевидцем подібних ситуацій.Це все залежить від людини.від її душі.В основному всі водіїї маршутчики ненормальні насчет грошей.ніби з бішені.рідко нормальго зустрінеш.і у нашому місці такі є.З ними непоробиш нічого.У нас запустили нові маршутки і люлина немає права зайти в автобус без квитка.квитки можна закупляти попередньо в необмеженій кількості.і головне що біля водіє є камера спостереження.Їх зараз держать тільки на зарплаті.Був один випадок що водій взяв безбілетника за готівку.його відразу звільнили.Я веду до того що ми прості люди з цими нахабами нічого не зробимо.Бог їм суддя.але обідно що вони травмують своєю поведіну уже обіжену природою людину.
09 Серпня 2018, 13:36
От і любить наш народ за кружкою чаю на кухні покричати в інтернеті. Читаю фб,читаю коменти і переконуюся в тому що який наш народ цікавий))) Самі на словах готові з вилами іти і штурхати маршрутчика, но в цей же час кричите що люди жорсткі. Ви оприділіться хто жорсткий... народ ... чи кожен з вас хто коменти пише з погрозами і рекомендаціями як порішати того маршрудчика.<br/>Сам їзджу маршрутками і бачу як ті самі люди відносяться до того транспорту... жувачки,наклейки, і кучу всякої гадості порозкидаєте після себе в тій маршрутці і так само на зупинці на якій чекаєте.<br/>Хочете змін, змініть спочатку ставлення до себе і до оточуючих. Потім вже вимагайте від інших. Хочете більших змін, відірвіть жопи від діванів і ідіть влаштуйте мітинг.... і т д. <br/>Про базар вже поговорили, за притулок теж, ще побалакаєм за маршрутчика... і що далі? Чекатимемо нової теми.....
10 Серпня 2018, 00:42
Я в той день їхала в цій маршрутці, і ця жіночка, яка написала скаргу приставилась мамою а не хресною як вияснилось, водій її вічливо поячнив перший раз що, в посвідчені супровідником має бути батько а не мама як вона придставилась, це її не сподобалося і вана дуже о бурилась та почала скандали із водійом і він водій сказав якщо, не оплачуєте проїзди то вийдіть вона, дуже обурилась і вийшла і ніхто ніку не дзвонив такщо, жіночка перебільшує трохі, він по закону вчинив правильно хто вказаний супровідником дитини той і має її супроводжувати, а із людської сторон ми всі не вправі засуджувати водія маршруткі, якщо він так вчинив значить наце були причини
10 Серпня 2018, 12:01
Каріна нрочитайте закон, людина з інвалідністю 1 групи по зору повинна бути з супровідним незалежно хто це
10 Серпня 2018, 15:22
Хто повинен водіїв інформувати про нюанси перевезення пільговиків? Виглядають як телепні через те, що хтось не допрацьовує. Чому ми їм &quot;америку відкриваєм&quot; коли про це говоримо? А з дитиною-інвалідом дійсно має бути супроводжуючий (і не вказано хто саме).
10 Серпня 2018, 18:05
Кожному пасажиру водій забовязаний видати квиток, що є підтвержуючим документом для страхової компанії у випадку дтп та інших страхових випадків. Доречі всі пасажири перевізника застраховані. Але водіям нафіг нетреба ті квитки, коли головне пасажирів і грошей нахапати.
10 Серпня 2018, 18:38
Я теж їхала в тій маршрутці і невидумуйте.Шофер навіть не поцікавився з ким їде дитина .Він сам назвав жіночку момою