У Рожищенському притулку для дітей розслідують побиття неповнолітніх

03 Серпня 2018, 07:14
Скандал у Рожищенському притулку 8402
Скандал у Рожищенському притулку

У Рожищенському притулку для дітей розслідують побиття неповнолітніх.

Подробиці дивіться у відео Суспільного Волині.

 

Читайте такожДиректора Рожищенського притулку відсторонили від виконання обов’язків

І ще читайтеДомагання і насильство у Рожищенському притулку: поліція відкрила кримінальне провадження

Коментарі
03 Серпня 2018, 10:20
У Копачівці по вул. Дачній,виявили, що родич Совтиса - Херсонець, розбещує неповнолітніх!
03 Серпня 2018, 12:26
матвійчука
03 Серпня 2018, 13:18
Давно пора родину розігнати
03 Серпня 2018, 16:10
Він є експерт, що оприділив кров і заявив при всіх. Цього мудака треба притягнути до криміналу за звинувачення в злочині.
03 Серпня 2018, 17:26
Шкода у цьому випадку лише дітей. І більше нікого. Відстороненого директора та ще декількох осіб закладу швидше за все притягнуть до кримінальної відповідальності. Та й Божа кара не за горами!! Сподіваємось справедливість настане.
03 Серпня 2018, 17:45
дітей в любому випадку зроблять винними.Заплатить і все буде добре і буде знов працювать бидло неблагодарне
03 Серпня 2018, 19:36
Працюю в лікарні і бачу, що діти, яких привозять з притулку - часто із складними характерами, не хочуть нікого слухати, тільки себе вважають правдивими. З такими дітьми працювати- не кожний педагог зможе, надлюдське терпіння і витримку проявляють працівники до цих дітей, замість батьків, вчителів, родичів мусять їхню біду і чужу біль через себе пропускати. Не вірю в ці наклепи, соромно, що комусь подобається ще й це роздмухувати.
03 Серпня 2018, 19:54
Я неодноразово свідок, як вихователі супроводжуючи дітей на різні заходи, школу. Я бачу, що кожен день гуляють на вулиці. Вони виконають свою роботу, і не ведуть на якусь маячню з насильством.
03 Серпня 2018, 22:29
Ніхто не звинувачує всіх викладачів,але всі знає про матвійчук який клан ,брат сестра кум
03 Серпня 2018, 22:58
НУ ШО РАГУЛІ РОЖИЩАНСЬКІ ЯК ВАМ .....А ТЕПЕР УЯВІТЬ ЩО ВИТВОРЯЄ---МЕНТОВННЯ РОЖИЩАНСЬКА .ПРОКУРОРИ ФІСКАЛИ СУДДІ ---ТРЕБУЛО ЯК БУВ МОМЕНТ ЧИСТИТИ ЩОБ ЧЕРЕЗ СТО РОКІВ ЩЕ ЗГАДУВАЛИ ...ШКОДА СЛАВКА БІЛОГО....ДЕ ТАКИХ ЛЮДЕЙ НАЙТИ ТЕПЕР..
04 Серпня 2018, 01:53
Ніколи не повірю в цю маячню!!! Не розумію для чого роблять такий Скандал?? Можливо хтось має плани на цей притулок,а директор лише заважає?? Так дітей в цій ситуації шкода,а ще більше людей які там працюють і постраждають через це!!
04 Серпня 2018, 02:37
Всі обвинувачоють працівників в неналежній роботі з підлітками. Це зовсім не правильно. Ви кожен бачите, що робиться в школах. Підлітків не поважають старших, повишена агресія, на уроці матюкаються, грають в планшет. На зауваження йому чи їй. Ми чуємо погрози 'так зроблю, що будеш замітати вулиці'. Хто має підлітка'групи ризику' зрозумійте та підтримати працівників, директора притулку.
04 Серпня 2018, 03:00
Дитина, яка росла в домі повного сварок, через деякий час проявляється агресивна поведінка. Коли батьки відштовхують своїх дітей, це теж важливою причиною бунтарської поведінки. Відсутність позитивних прикладів. Це ті діти, які там знаходяться, і це все не так просто.
04 Серпня 2018, 03:12
Я працювала в притулку не довго не витримала дітей. Неповага, хамство, захищеність бо вони діти, а працівникам як бути. Ви не уявляєте яку треба мати майстерність, щоб бути з цими дітьми' підлітками.
04 Серпня 2018, 03:31
Я переглянула відгукі, і хочу запитати чому Матвійчук, якій стільки років керує, дбає про притулок,дітей ви його люди грязюкою поливають. Кожен з вас хто пише цю гадость подумайте, а в житті щось зробили для іншої дитини. Я впевнена, що ні.
04 Серпня 2018, 12:02
за себе матвійук дбає а не за дітей!!!
04 Серпня 2018, 15:35
Та ще Нелічка йому допомагає, наперли з Переспи, то пригрілась в Рожищах!
04 Серпня 2018, 18:32
Нашим людськам, аби кого обисрати, знищити, бо всебе дома нелади. Це хто пише цю всю гадость на цих працівників. Ця срань ходить до церкви і показу, що вона така на одна і нікому ніколи не зробила зла. Свята ні.
06 Серпня 2018, 19:47
Сьогодні о 19.00 по Волинському телебачені у прямому ефірі на питання журналістів буде відповідати завідуючий притулку для дітей служби у справах дітей Волинської облдержадміністрації та надасть вичерпну інформацію щодо подій у закладі
06 Серпня 2018, 21:35
Рожищанка Оксана Куліш теж колись була вихованкою притулку. Запитайте у сусідів про Оксану. Це дуже цікаво почути.
08 Серпня 2018, 03:31
Люди добрі хто ж признається до своеї вини? А ніхто. Якщо не винуваті працівники притулку то хай усі пройдуть детектор брехні.Але ніхто з них на це не піде
09 Серпня 2018, 18:59
А може експерт Денісова, яка не бачивши дитини описала такі нісенітниці??? Де фото побитих так сильно дитей?
09 Серпня 2018, 19:08
Да, українці це ще той народ, зразу обсирають, якщо ви впевнені у своїх словах, потрібно було зателефонувати на телебачення в прямий ефір й запитати, а потім доказати що це неправда, а то якась бл.ть вирішує долю матвійчуків. Йому потрібно дякувати за непокірну працю. Якби там когось домагалися, то з 5000 випускників цього притулку хтось вже давно підняв би цю тему.
11 Серпня 2018, 01:24
ЗДОБУЛИ???
13 Серпня 2018, 17:44
Да, українці це ще той народ, зразу обсирають, якщо ви впевнені у своїх словах, потрібно було зателефонувати на телебачення в прямий ефір й запитати, а потім доказати що це неправда, а то якась бл.ть вирішує долю матвійчуків. Йому потрібно дякувати за непокірну працю. Якби там когось домагалися, то з 5000 випускників цього притулку хтось вже давно підняв би цю тему.
04 Січня 2019, 06:51
Жаль мені правда жаль тих неблагодарних дітей які писали вище вказані коментарі. Я впевнений що Матвійчук як ви виразилися: він не вдарив жодної дитини при моїй присутності в даному притулку а був я там досить не мало часу 92 доби тош знаю що і хто може зробити. А Микола Романович "(той що РОМАШКА)" так він і муху вбити боїться нетощо притуловських дівок лапати....