Самооборона збирає толоку на Кубані

18 Травня 2016, 13:00
2556

В суботу, 21 травня, ГФ «Самооборона» проведе толоку на Кубанях.

Про це активісти пишуть на офіційній сторінці своєї організації у Facebook

Вони повідомляють, що вже зголосилося більше десятка рибалок, але роботи там вистачить усім.

Самооборонівці просять небайдужих громадян долучитися до прибирання, вирубування чагарників і розчищення берега.

Активісти хочуть до літа привести ставок до такого стану, щоб там, як раніше змогли відпочивати рожищани і гості райцентру, а рибаки рибалити в нормальних умовах.

Коментарі
18 Травня 2016, 16:36
Краще договір розірвали з тими х..ми, які там рибу не дають ловити а самі сітки ставлять.
18 Травня 2016, 16:37
<p>Вони збираються там ... адже вчора були іменини в бурого.</p>
18 Травня 2016, 17:12
Ця Самооборона... Звідки вони вилізли і куди їх подіти??? Риторичне запитання... Ситуація з Кубанями в такій складності уже не один рік - де вони були, не бачили раніше цього бедламу? Коли цю ситуацію вивернули наружу, показали усю критичність, тепер зявились вони і будуть робити благо... Але добре й те, що хоч щось їм доходить і щось будуть робити, тут в принципі молодці. Але ж таких різних ситуацій по безпорядку в місті хоч грелю гати!!! Тут, по Кубанях, треба думати головою раціонально: ще поки є орендар - заставити орендаря і хай виконує свої договірні зобовязання і тільки так і більше не продовжувати оренду Дмитруку (Кунчинському, Козачку і Ко), віддати в оренду Кубані, наприклад, Валерію Шварцкопу. Думаю, що був би порядок.
18 Травня 2016, 17:15
"Кубані" що це таке?
18 Травня 2016, 17:19
Що з собою брати на толоку?
18 Травня 2016, 17:21
А дійсно, чому ніхто не реагує на те, що так звані "орендатори" постійно ставлять сітки. Де доблесна поліція? Де інші контролюючі органи? Виходить, що лише Самообороні це потрібно...
18 Травня 2016, 17:35
Фото зроблене не на тому ставку,який орендує Дмитрук!!!звісно, найпростіше назбирати фото,які ,начебто, показують всю "чистоту". Люди ,а ви намагались не іти як стадо проти Дмитрука,а самим дізнатися, що там відбувається??! Соромно за таких
18 Травня 2016, 17:45
Яка там різниця звідки фото. Всі й так знають, що там бардак куди більший, ніж на картинці. І що реально ці горе-орендатори нічого в плані благоустрою водойми не роблять. Жодних власних коштів не вкладають. А лише ставлять сіті та пиячать у вагончику.
18 Травня 2016, 17:51
А ще з ними там регулярно пиячить Анатолій Кривов'язюк. Тому й податків жодних вони за ставок не платять (символічна орендна плата не рахується)...
18 Травня 2016, 18:26
Почистять і знову віддадуть в аренду очкарику Дмитруку ?
18 Травня 2016, 18:33
Та яке в чорта ще більший бардак? Шановний,а коли ви останній раз там були? Регулярно прибирають в водоймі і навколо неї! Коштів там як таких і не треба.Цікаво подивитись на тих розумників зверху.Ви думаєье чистіше стане коли хтось інший візьметься? А ніфіга!
18 Травня 2016, 18:35
В Рожищах крім Шварцкопа,Кривов язюка,Дмитрука,Бурого,Шкільного,Шинкарука нема більше ХАЗЯЇВ!!!?
18 Травня 2016, 19:08
Шварцкоп та Бурий - це один і той же підприємець.
18 Травня 2016, 19:11
Ясно. Пане Кучинський, тобто сам факт ловлі риби сітками та пиятик у вагончику ви не заперечуєте?
18 Травня 2016, 20:46
Толока відбудеться на ставку що поряд. На другому ставку закінчилась оренда на водне плесо але ще рік діє оренда наземлю.До вирішення питання з орендою ніхто там небуде нічого робити.А що до "Самооборони" то хочу Вам Петро сказати що ми про цей ставок вже піднімаємо питання не перший рік . Нагадую протягом цього часу там діяла законна оренда. Чому ніхто не звертав увагу на умови договору це питання... не з нами договір заключали. А що до того з відки ми вилізли то хочу Вам нагадати що "Самооборона" зявилась на Майдані. Нетак багато часу пройшло а Ви вже забули!
18 Травня 2016, 20:53
Сокирки і мотокосу якщо є. Можливо бензопилу але надіємось що вона не знадобиться. Але на всяк випадок хай би була. Граблі
18 Травня 2016, 23:02
На якому ще ставку поряд??? Для чого тоді ця толока??? На ставку поряд купатись не можливо - там потрібно робити суцільний "ремонт" ставка із очищенням і поглибленням дна попередньо спустивши воду. І ніякі це вже не Кубані - в народі цей став називали "чайник", бо вода там була завжди чомусь тепліша - правильно називайте статтю "Самооборона збирає толоку на "чайник". А на рахунок закінчилась оренда на водне плесо... а що, водне плесо в повітрі, а не на земельній ділянці??? Якась утопія, абсурд! Зобовязати орендаря належним чином утримувати обєкт оренди - слабо??? Ви ж не перший рік це питання піднімаєте - цікаво перед ким? Перед самими собою??? Заставте орендаря навести благоустрій і порядок, відремонтувати дамбу, обкосити та прибрати прилеглу прибережну територію і т.д., тим паче, що самооборонівці і є депутатами - вам і карти в руки!!! Чи як? Чи Майдан тут треба??? Питання вони піднімають... Питання Кубань підняли точно не ви!!!, - не приписуйте собі чужих заслуг, роботи в місті багато, робіть її мовчки і не піартесь зайвий раз, а то ще нічого не зробили, а галасу на все місто!
18 Травня 2016, 23:04
Фото сто пудов з Кубань, СТО ПУДОВ!!!
18 Травня 2016, 23:25
<p>Ьудак ти петро от і все. Яка тобі  різниця чайник чи кубані.Люди хочуть хоть щось зробити а ти сидиш і п...ш. Тебе ніхто не заставляє приходити. Коли вас всіх ботів відкриють отоді буде прикол. Хтось по рилу отримає так точно.</p>
18 Травня 2016, 23:45
Браво! Є ще тут адекватні люди! Своїм зверненням я,сподіваюсь, ви заткнули рота всім іншим. Повністю підтримую вас
18 Травня 2016, 23:52
На превиликий жаль не знайома ні з Кучинським,ні з Дмитруком і взагалі риболовлею не цікавлюсь.але той факт,що там прибирається,завозиться пісок на пляж і постійно ремонтуються мостики є очевидним!
18 Травня 2016, 23:56
<p>Ви собі спорте скільки хочете,толку 0.Дулюк захотів забрати ставки,він їх і забере!</p>
19 Травня 2016, 00:06
Може зробимо ставки. Але ти чмо не назвеш свою фамілію бо ти сцикун. Адекватний сцикун.
19 Травня 2016, 00:09
Що в Рожищі не робиться вам все не так бо не ви це робите. Ваш час пройшов. Але нажаль ви і в свій час нічого не зробили тільки займались дерібпном.
19 Травня 2016, 00:14
Що там куди завозиться, на який пляж??? Де ти там бачила пляж??? Колись були пляжі - зараз немає нічого, в тому числі і мостиків-кладок!!! Прийди і подивись!!!
19 Травня 2016, 00:17
То може питання варто було б поставити редакції цього сайту??? Якісь такі теми висвітлює, де постійно скандали і распрі між собою, один одного лайном обливає і все таке... Невже немає нормальних тем, які б обєднували??? Ви ж за трафік лиш боретесь - бабоси вам подавай, а для громади нічого, окрім "яблук роздору"... Хто редактор???
19 Травня 2016, 00:26
Пропоную блокувати дописи які призводять до сварок і не йдуть на користь громади в іншому випадку пропоную бойкотувати цей брудний сайт.
19 Травня 2016, 00:33
Так, дійсно, або нормальні статті або БОЙКОТ!!! Поширюємо в соцмережах!!!
19 Травня 2016, 00:47
а що вам заважає зробити вашо порядок на інших ставках? чому всі так причепились до ставка з вагончиком і Дмитрука? є купа ставків,збирайтеся собі,прибирайте і організовуйте пляж який тільки захочете.Дуже підозріло,що саме Дмитрук зі своїм ставком вам жити заважає. Пвне Дулюк,ви себе викриваєте
19 Травня 2016, 00:56
Дулюк тут ні до чого - він має гарний намір навести лад. Щодо Дмитрука - просто треба бути добросовісним орендарем - от і все!!!
19/04/2024 П'ятниця
19.04.2024