У Рожищі вигоріло 249 квадратних метрів ринку. ОФІЦІЙНО

29 Липня 2018, 22:37
У Рожищі вигоріло 350 квадратних метрів ринку 16060
У Рожищі вигоріло 350 квадратних метрів ринку

Вогонь на базарі рятувальники приборкали о 21.51.

Повідомлення про пожежу на служба «101» поступило о 20:18.

Локалізували вогонь вдалося 21.13, а о 21.51 передали повідомлення про ліквідацію пожежі.

Площа, яка постраждала, сягнула 249 квадратних метрів.

Більше про подію читайте У Рожищі загорівся базар. ОНОВЛЮЄТЬСЯ 

4

4


4


 

 

 

Коментарі
30 Липня 2018, 02:43
Пожежники молодці!
30 Липня 2018, 06:31
Молодці Олександр Наумик та Віталій Вакульчук допомагали пожежникам гасити відкритий вогонь!
30 Липня 2018, 11:00
Жаль лише хату яка прилягає бо мясники і так понаживались терміново виділіть приміщення де обважувати дурних рожищан
30 Липня 2018, 11:04
Хто знає спіртовозка з бару вціліла бо спирт мейд Свєта і блискавка це біда
30 Липня 2018, 11:06
Укроп вже підпалює ринок, їм потрібна земля під торговий центр
30 Липня 2018, 11:42
Бондя їхав тоже з мігалками певно тоже допомагав тушити пожежу
30 Липня 2018, 12:25
Ігнорування правил безпеки..... Ткачук крім поборів та мзди нічого більш не робить... Результат. Просто добре що ніхто не постраждав... А винним зробить когось з тих хто там торгує... Злизняк
30 Липня 2018, 12:28
може зроблять новий павільон де люди самі своє мясо зможуть продати бо за цими перекупщиками вже давно ніхто не ризикує цього робити
30 Липня 2018, 15:48
Гарно базарники відсвяткували День торгівлі. З феєрверком!!!
30 Липня 2018, 15:59
249 чи 350