У Рожищі загорівся базар. ОНОВЛЮЄТЬСЯ

29 Липня 2018, 21:13
31196

Пожежа розмочалася приблизно о 20.18 29 липня.

Очевидці припускають, що ймовірною причиною займання є блискавка. Вогонь швидко поширюється торговими рядами, станом на 21.10 його не вдалося приборкати.

На місці працює шість пожежних машин і дві бригади швидкої допомоги.

Станом на 21.16 відомо, що згорів м'ясний павільйон, також вогнем охоплені перші від дороги торгові пальйони. Підприємці рятують товар.

23

4

2

2

3

 

Фото Оксани ПЕТРУК

Станом на 21.50 пожежа триває. Відомо, що перші дві пожежних бригади прибуло з Рожищ, а потім на підкріплення приїхали рятувальники з Переспи, Доросинь і Луцька.

1

1

1


1

1


 

 

Коментарі
30 Липня 2018, 00:20
Це жах хто не буть знає що насправді сталось!?
30 Липня 2018, 00:24
У меня там мама работает
30 Липня 2018, 00:30
Ви розумієте як це взагалі можливо за що така кара?⚡
30 Липня 2018, 00:32
що сталося
30 Липня 2018, 00:33
піпец
30 Липня 2018, 00:36
Вони товар з полум'я винесуть то такі хапуги
30 Липня 2018, 00:38
А люди стоять і зирять.Як завжди ,моя хата скраю.Ці базарніки виживають і останнє згоріло.Шкода людей
30 Липня 2018, 00:45
потушили?
30 Липня 2018, 00:53
А тобі хто заважає???? Постій там в спеку під накриттям, постій в 20 морозу, побачиш.... Йди в Там Там купи чи в Ювант, де здеруть в 2 рази дорожче.. не заздри
30 Липня 2018, 00:53
Товар товаром аби люди не постраждали!
30 Липня 2018, 01:03
Так виживають бідні хай швиденько спирт виносять бо його важко тушити
30 Липня 2018, 01:05
Це роботяги хочеш знати хто від чого вмер чи з ким спить твоя жінка піди на базар
30 Липня 2018, 01:07
Видно добре нагрішили обдирали
30 Липня 2018, 01:09
Які це втрати Я співчуваю тим людям надіюсь що бодай щось вони врятують
30 Липня 2018, 01:14
Люди схаменіться
30 Липня 2018, 01:15
А хата там теж горить чи що
30 Липня 2018, 01:15
Напишить будь ласка
30 Липня 2018, 01:16
Тішімо всі разом
30 Липня 2018, 01:17
Врятуємо базар діло каже !!
30 Липня 2018, 01:18
дякуєм Богу,що в нас є ставки в Рожищах.Якби не вони чим пожежу тушили.
30 Липня 2018, 01:18
дякуєм Богу,що в нас є ставки в Рожищах.Якби не вони чим пожежу тушили.
30 Липня 2018, 01:19
Там товар куплений дешево а продається втричі дорого перекриють
30 Липня 2018, 01:24
Удивляюсь некоторым коментариям! Как можно обсуждать людей у которых беда! Кто им возместит такие убытки? Кто им поможет?
30 Липня 2018, 01:26
Ні хата не горіла але повибивали все так шо там жити неможливо
30 Липня 2018, 01:26
Ні хата не горіла але повибивали все так шо там жити неможливо
30 Липня 2018, 01:28
Не інакше як путін постарався...
30 Липня 2018, 01:29
не видно керовніків базару і райсоюзу
30 Липня 2018, 01:30
день торгівлі празнують
30 Липня 2018, 01:30
Деякі коментарі просто жахають. Так можуть писати тільки ті люди, які нічого в своєму житті не досягли.Працювати треба і головою і руками. Нічого даремно не дається.Нічого не роблять і хочуть все мати. Тішаться чиїйсь біді. Хоть це у вас добре виходить
30 Липня 2018, 01:31
потушили?
30 Липня 2018, 01:38
шкода людського труда
30 Липня 2018, 01:44
Люди, не можна радуватись чужій біді. Не будьте дибілами. Шо вам зробили ті базарники? Не подобається не купляй.
30 Липня 2018, 01:48
Гріх сміятися з чужого горя...
30 Липня 2018, 01:50
А блискавка яка,вчорашня???
30 Липня 2018, 01:52
Базарники не винні - вся вина на Дендері....
30 Липня 2018, 01:58
Якби кожен щ тих зівак вщяв і приніс по відру води то б і можливо не все вигоріло а гадити всі мастаки
30 Липня 2018, 01:58
Що там з хатою що поблизу
30 Липня 2018, 02:00
Блискавка вдарила
30 Липня 2018, 02:10
з хатою більш-менш...людям потрібно докупити шиферу та вікно одне чи два.
30 Липня 2018, 02:21
Совпадение? Професійне свято без шашликів не могли відсвяткувати? Треба було м'ясний павільйон палили?
30 Липня 2018, 02:22
Ткачука директора в тюрьму !!!! Він там електрику 50 років не міняв тількі гроші від людей і держави відмивав
30 Липня 2018, 02:24
Чи може то бабулькі підпалили щоб від Богдана Хмельницького не переходити до м'ясного торгувати?
30 Липня 2018, 02:24
Адресую всім жабам! Сьогодні біда на базарі,а взавтра може бути і в вас закон бумеранга не тіштися чужій біді!
30 Липня 2018, 02:24
Адресую всім жабам! Сьогодні біда на базарі,а взавтра може бути і в вас закон бумеранга не тіштися чужій біді!
30 Липня 2018, 02:26
Ткачука і Дендеру на нари ! а ринок забрати з власності у Райспоживспілки
30 Липня 2018, 02:34
Дивишся на людей і дивуєшся, колись бігли б всі з відрами, а тепер стоять і на відео знімають....((( В кожній машині повинен бути вогнегасник і якби з кожен водій, а тим більше мужик вибіг з ним, то може хоть на трошки поміг приборкати вогонь....я побігла б
30 Липня 2018, 02:39
Пожежники молодці.спрацювали як би там не було проесійно. і нема чого їх довбати за диряві шланги.уявіть що було б якби вогонь перекинувся на контейнери.хана базару. та і люди деякі не стояли в стороні а робили що могли. Міша Поліщук окрема подяка.сам стримував вогонь з внутрішньої сторони.не дав перекинутись на молочний. було жарко.
30 Липня 2018, 03:06
На цій пожежі кар'єра Ткачука мала би закінчитися....
30 Липня 2018, 03:37
Кожну людину захистить правозахисник Олександр Потапчук. Подивіться на ЮTУБ відео "Рожище за правду боротись треба"
30 Липня 2018, 04:33
Втрачений бізнес який кормив сім'ї в такий нелегкий для України час. Проявіть хоть трішки співчуття. Не шукайте завжди козла відпущення і не придумуйте нову Санта Барбару .......
30 Липня 2018, 09:25
Зайдеш в м'ясний не скинуть і гривні і решта такі вони не шкодували а вчора зіваки раділи покинуть нехай і йдуть на дротики
30 Липня 2018, 10:52
Ніхто нічого не покине.Вони вміють тільки барижити.
30 Липня 2018, 11:38
ей .дві жаби.так бери купляй контейнер і торгуй....але ж ти один з другим не привик на себе працювати,бо ви раби...ви привикли ,що вас на тих дротах чмирять і посилають....Хмирі
30 Липня 2018, 11:58
Шкода, підприємців базару, гроші вложили в товар , а тут така біда. Дай Боже Вам, всім терпіння і здоровя<br/><br/>А люди як завжди на чужу піду будуть дивитися , нє щоб помогти чимось., але хоча Українці такі , що і покрасти можуть ніж помогти!!!!
30 Липня 2018, 12:01
Дуже шкода, співчуваю потерпілим.
30 Липня 2018, 12:13
Люди схаменіться Зайдітьь в ТАМ ТАМ І побачите скількі вас здируть_
30 Липня 2018, 12:28
Співчуваю працівникам ринку! Нехай дасть їм Бог сили і терпіння !!!
30 Липня 2018, 12:30
Скільки років купляю молочні продукти в мами і дочки, завжди скінуть того рубля, привітні і щирі а особливо не багатомовні &quot;не чіпляються за рукав купи-купи у мене як сусідка м'ясного&quot;, дуже мені їх жаль, що так вишло. Вони продавці СУПЕР, і продукція у них свіжа, про це завжди говорять великі до них черги. Бажаю ВАМ скоріше відновити вашу торгівлю!!!!!!!!!!!!
30 Липня 2018, 12:47
Бідні люди скількі грлшей в товар вложено
30 Липня 2018, 12:47
Бідні люди скількі грлшей в товар вложено
30 Липня 2018, 13:07
Так. підписуюсь під кожним словом що-до попереднього коментаря від &quot;покупець&quot;. Це дійсно щтрі хороші люди. От з них брали-би приклад всі продавці ринку. Дуже шкода, дівчатка, що Ви понесли збитки... Щиро шкода...
30 Липня 2018, 13:16
Справді,всіх шкода,а дівчат (маму з донькою)найбільше,до сліз.привітні,чемні,щирі,і дуже гарні.тримайтеся,хай бог вам допоможе витримати все це.і здоров'я вам.
30 Липня 2018, 13:36
Як же ми будемо без ковбаси
30 Липня 2018, 14:17
Люди задумуйтесь що пишите. Вам як завжди аби когось звинуватити але не себе
30 Липня 2018, 15:07
Зразу видно великий проффесіонал. Більшого брєду не читав
30 Липня 2018, 15:39
А хто винен хай би бариги сідали на свої бехи і відрами возили воду
30 Липня 2018, 15:49
Мені насправді по дуже великому секрету нашептали, що це була спецоперація ФСБ. Тільки ти нікому ні слова, зрозумів?
30 Липня 2018, 15:49
Мені насправді по дуже великому секрету нашептали, що це була спецоперація ФСБ. Тільки ти нікому ні слова, зрозумів?
30 Липня 2018, 16:52
Доброго дня усім, особливі вітання тим &quot;доброзичливим&quot; людям які написали &quot;приємні&quot; коментарі про працівників ринку, та про ситуацію, що склалась. Хочу дійсно щиро подякувати людям які співчувають, які написали такі приємні слова про нас, нашу працю, нашу продукцію. Ми будемо і надалі продовжувати в такому ж дусі, а то навіть і краще. А всім тим хто зловтішається, хочу нагади, що Бог усе бачить, сьогодні така біда сталась у нас, але від такого ніхто не застрахований, і так поливати брудом людей це негідно. Не кожен може уявити собі як це, стояти і дивитись як в лічені хвилини згоряє справа усього твого життя. Близько 20-ти! років ми торгуємо на цьому місці, і протягом цього часу туди було вкладено немало сил, нервів, грошей. Будемо надіятись що керівництво постарається відновити павільйон якнайшвидше, а поки усі підприємці, що там торгували, тимчасово перейдуть у сусідній павільйон.
30 Липня 2018, 18:03
Дуже шкода,Лену з ковбасного відділу. Привітна,щира,чемна,справедлива,завжди продасть свіжу ,вкусну ковбасу і скине гривню, а то і більше.Тримайся не падай духом,а ми чекаємо повернення твого на ринок!!!
30 Липня 2018, 18:40
Райспоживспілка в місяць заробляє десятки тисяч, адже це не лише торгові точки на ринку, але й гроші від оренди тої самої &quot; Копієчки&quot;, &quot; Єви&quot;, &quot; Карамельки&quot;, приміщення &quot;Меридіану&quot; та інших магазинчиків, тому просто дико буде якщо не відновлять швиденько павільйон просто треба не роздерибанити за кілька місяців орендну плату от і все