На розвиток Рожищенського району з держбюджету надійде більше 4 мільйонів гривень

26 Липня 2018, 10:55
2284

На Волині продовжується робота з реалізації проектів і програм регіонального розвитку.

Днями оприлюднено Розпорядження КМУ, яким до переліку додатково внесено ще 13 інвестиційних програм і проектів (з терміном виконання 2018-2019 роки), що можуть реалізовуватися у 2018 році за рахунок коштів ДФРР, – про це на своїй сторінці facebook написав Сергій Кошарук.

З цих коштів 4,488 мільйони гривень передбачено на будівництво спортмайданчиків з штучним покриттям Рожищанської районної ДЮСШ.

Коментарі
26 Липня 2018, 14:09
Не пишіть а доробіть, тільки не деребаньте ці кошти хоч єдиний раз, це за ради дітей ...
26 Липня 2018, 15:01
Опалення, гроші на п'янку до дня Незалежності виділили.. готуємось спостерігати п'яні посиденьки в центрі
26 Липня 2018, 15:02
Опа*
26 Липня 2018, 16:05
Ні, Посиденьки не в центрі, хоча там теж в тих Посиденьках бардак, пянки до ранку, дракі...
26 Липня 2018, 16:35
Тепер чекаємо на сайті звіт про використання грошей , бо інакше ніякої користі з цих новин
27 Липня 2018, 01:48
Привідкривається реальна перспектива покращити своє матеріальне становище Гайворонській. Музиці, Кучмучці з толік і олечкою ну і як завжди Нлвлсад з Горбачом розговіються на розвитку а чи не так?
27 Липня 2018, 12:42
Оце так заживем.... від такого розвитку місцевий бюджет буде наповнюватись, дороги робитись, нові робочі місця створяться, діти будуть бачити батьків дома а не по телефону говорити з рабами європи, медичні послуги покращають в лікарні а у селах на фапах..... Злодюги і бездари керівництва.
27 Липня 2018, 18:56
Місту потрібні хазяїни, які старалися б по максимуму покращувати життя людей в місті, нові проекти...бажання змінювати ...контроль... Наше місто стало страшним і не комфортним! ((( А якщо людина іде до керівництва з проханням, то її не чують ... ....Батьки не слідкують за дітьми(( немає виховання(( немає покарання за порушення дисципліни... Ночами ходять по місту кричать, матюкаються, б'ються, носять музичні колонки з дуже гучною і дикою музикою ((( машини літають з шаленою швидкістю(( сигналять, як божевільні серед ночі ! мотоцикли без глушника(( диринчать! Алкашів повно((( бичать зранку((... Теж хворі (не сповна розуму) ходять і що раз більш агресивні(((. Та навіть працівники длагоустрою немають поняття культури своєї роботи, вони вже встали рано-почали працювати - підмітати, то вже можна кричати на все місто хай всі встають, не думають про те, що діти маленькі, що старенькі ніч не спали, а тільки от задрімали... люди ніч працювали...їдуть трактором збирати сміття, то і з всієї злості відбивають борта в 6:30 ранку під жилим будинком !!!а ті концерти, якими тільки займається керівницво...вони ж ще більше схиляють людей до випивки і бардаку ((( Живемо, як дикарі(((( Давайте обмежимо швидкість руху, нічні походеньки з криками теж мали би якось бути покараними...є ж Варта порядку... Чи я не правильно розумію їх обов'язки? Просіть поліцію!!! Длагоустрію виділіть кошти на закупку прибиральної машини, а то 21 століття, а прибирання в місті хуже довоєнних часів. Ще багато і багато можна писати ((( Можливо редакція хоть прослідкувати і опише те, що робиться в місті цілодобово... наголосить на чомусь...Вам би всім пожити в Міській раді з тиждень і тоді Ви б може звернули б увагу на всі ці недоліки міста! Звертаюсь до Вас, бо Ви ж можете зголоситися і зробити покращення в місті, а не ми прості люди, які вибрали Вас на керівні посади з надією на краще! Якщо самим бракує ідей і проектів, то просіть в людей ..
28 Липня 2018, 02:54
Воно то так, Але ми всі разом не хочемо змінюватись та змінювати Україну. За кордоном ми одні, а вдома нам потрібен "пан", він приїде і скаже що робити, проте ми будемо ніким, як в Польщі. Давайте почнемо з себе. Видавіть з себе раба, зробіть зауваження, коректне, люди зрозуміють. Прийдіть до чиновника, поясніть, що вас не влаштовує і , що Ви можете зробити для покращення життя в місті. Критикувати поза очі ми всі вміємо. Хоча коментар хороший.
29 Липня 2018, 13:07
Ходили і не раз і ще підемо, але вони ще на зло роблять! Ми не з тих, що тільки тут пишуть, але прикро, що вони чути не хочуть...привикли, що всі мовчать, а тут як прийдеш і щось кажеш, то дивляться, як незнаю на кого, бо від наших візитів їм потрібно дупу з крісла підняти! Не розумію взагалі по яким критеріям вибирають керівник і їх заступників... А вони, як доберуться до крісла, то тільки хвальба перед знайомими ну і, напевне, можливість взяти... Ходять на роботу, як роботи від зарплати до зарплати ...відсиділи день і раді...наше місто стоїть на місці!!!
29 Липня 2018, 13:07
Ходили і не раз і ще підемо, але вони ще на зло роблять! Ми не з тих, що тільки тут пишуть, але прикро, що вони чути не хочуть...привикли, що всі мовчать, а тут як прийдеш і щось кажеш, то дивляться, як незнаю на кого, бо від наших візитів їм потрібно дупу з крісла підняти! Не розумію взагалі по яким критеріям вибирають керівник і їх заступників... А вони, як доберуться до крісла, то тільки хвальба перед знайомими ну і, напевне, можливість взяти... Ходять на роботу, як роботи від зарплати до зарплати ...відсиділи день і раді...наше місто стоїть на місці!!!
29 Липня 2018, 14:48
На якій вулиці Ви проживаєте? Організація "Право громадян" допомагає людям у вирішенні проблем.
29 Липня 2018, 14:56
Кожного може захистити правозахисник Олександр Потапчук. Всім подивитись на ЮТУБ відеорепортаж "Рожище за правду боротись треба"