Конфлікт у Рожищенському коледжі не вщухає

13 Травня 2016, 13:05
3017

Вже кілька місяців частина колективу Рожищенського коледжу Львівського національного університету ветеринарної медицини і біотехнологій ім. С. Гжицького намагається довести, що спосіб призначення нового керівника незаконний.

У Львові, проігнорувавши результати виборів у коледжі, провели свої. На голосування знову висунули обох кандидатів: Недопад і Пруса. Результати були протилежними. Очолювати коледж призначили Лесю Недопад. Частина викладацького складу збунтувалася через те, що їхню думку не врахували. Вони стверджують, що вчена рада порушила статтю 43 Закону України «Про вищу освіту».

Більше дізнавайтеся з ПУБЛІКАЦІЇ

Коментарі
13 Травня 2016, 17:40
Прус хороший спеціаліст .поважаю
13 Травня 2016, 20:08
Прус найкращий кандидат
13 Травня 2016, 21:26
Скандал, інтриги... Ось Ваш дивіз? Однобоке висвітлювання ? Десь ми це вже бачили на цьому сайті. По-перше - зверніться до університету за роз"ясненнями, тоді оце пишіть; по-друге - 17 викладачів бунтівні давно (краще б на свої пари ходили); по-третє - все стихло давно? А Ви знов каламуть начинаєте? Зверніться до дирекції , запитайте їхню думку. Чи Ви , чи Ющак з Прусум реально думають, що вони б потянули директором бути.Це ж не тільки в кріслі сидіти анекдоди клепати - це працювати треба.
13 Травня 2016, 21:29
"У Львові, проігнорувавши результати виборів у коледжі, провели свої. На голосування знову висунули обох кандидатів: Недопад і Пруса. Результати були протилежними." - зверніться із офіційним запитом, а не оцю білібурду клепаєте
13 Травня 2016, 21:49
Леся - нормальний керівник. Дайте їй спокій!!!
13 Травня 2016, 22:16
як \ чітко/ Кіндратівна сказала про колектив !!!!!!!!!!!! Супер!!!!!! молодець!!!!!!!!
14 Травня 2016, 00:24
Леся точно не тягне на цю посаду, ми вже це спостерігаємо більше10 років. Хто з неправдою приходить, справедливості не встановить, годі й чекати позитиву від такої людини, гуртувати вона буде Кременець і Копачівку.
14 Травня 2016, 00:32
Чому видаляєте коментарі, в чому справа???
14 Травня 2016, 00:51
<p>Шановний користувач 123 (Маїло) ви вже 5 разів намагаєтеся опублікувати один і той самий коментар, який вже опубліковано під статтею.  Дубльовані коментарі автоматично видаляються.</p>
14 Травня 2016, 01:00
Бо це правда! Де цей коментар = ПОКАЖІТЬ ЙОГО, його НЕМАЄ!!!!!!!!!!
14 Травня 2016, 01:05