Рожищенського податківця притягнули до відповідальності через ненадання відповіді на запит

12 Травня 2016, 15:30
3434

Волинський окружний адмінстративний суд визнав протиправними дії заступника  Ківерцівської ОДПІ Анатолія Кривов'язюка щодо несвоєчасного надання інформації на запит Станіславу Замлинському, мешканцю обласного центру. 

Судове слухання відбулося вчора, 11 травня.

1 квітня цього року громадянин Замлинський надіслав запит на ім'я начальника Рожищенського відділення Ківерцівської ОДПІ заступника начальнику Ківерцівської ОДПІ, в якому просив надати відомості про штатний розпис, заробітні плати працівників відділення і вакантні місця. Лист із запитом Рожищенське відділення податкової отримало 4 квітня.

Станом на 14 квітня Замлинський не одержав жодної інформації від податківців. І подав позов до суду. Уже 15 квітня з Ківерцівської ОДПІ повідомили, що запит перенаправлено до них, і через 4 дні надали відповідь. Як з'ясувалося, не повну. На той час справа про бездіяльність податківців і ненадання відповіді на запит вже розглядалася у суді.

У ході судового розгляду з'ясувалося, що на момент подання запиту, а саме з того ж дня, коли запит потрапив до рожищенських податківців, Кривов'язюк пішов у відпустку. Тому лист перенаправили у Ківерці. Але зробили це 14 квітня. Тобто через 10 днів після отримання.

До відповідальності за службову недбалість притягнули інспектора Рожищенського відділення Андрія Соломончука.

Суд ухвалив задовольнити позов Замлинського частково: визнати дії податківців протиправними і стягнути за рахунок бюджетних асигнувань з Ківерцівської ОДПІ 551 грн 21 коп. судового збору.

Разом з тим, у Волинському окружному адмінсуді 20 травня у відкритому слуханні розглядатиметься ідентична  справа, де відповідачем буде заступник начальника Ківерцівської ОДПІ Анатолій Кривов'язюк.

Коментарі
12 Травня 2016, 19:39
Хай знають чиновники що їх очікує.
12 Травня 2016, 23:52
Ти тупий Бром, тупий!!! Це знайшли цапа-відбувайла, а Кривовязюк відмажеться - побачеш!
13 Травня 2016, 01:35
А при чому тут Андрій Соломончук? Якщо була вказівка не надавати відповідь, то що він мав робити
13 Травня 2016, 01:57
У нього є шанс розказати про ці речі вищому керівництву, або на суді
13 Травня 2016, 10:09
А 20 травня суд про що?
13 Травня 2016, 13:34
А добре, що нарешті натрапив Кривов'язюк на людину, яка за себе постоїть і доб'ється чого хоче !!! Бо вже свою пихатість він не знає як і де проявити. Як звертаєшся за будь-якою довідкою для юр. чи фізичних осіб то "... в нас є терміни на відповідь. Чи ви думаєте в нас більше роботи немає ніякої крім того, що довідки писати ....." А Андрія Соломанчука дійсно жалко бо він тут не до чого !!!!
13 Травня 2016, 13:57
Ще потрібно Кривовязука запитати як він отримував квартиру, і за що він побудував будинок в три поверхи.
13 Травня 2016, 18:42
за рахунок мабуть не платників податків
13 Травня 2016, 20:12
Нарешті хтось приструнив обурівших налоговиків.
15 Травня 2016, 00:06
да да
16 Травня 2016, 00:01
А навіщо ця полеміка - коли в статті написано ".... У ході судового розгляду з'ясувалося, що на момент подання запиту, а саме з того ж дня, коли запит потрапив до рожищенських податківців, Кривов'язюк пішов у відпустку. Тому лист перенаправили у Ківерці. Але зробили це 14 квітня. Тобто через 10 днів після отримання.". А дописувачу 123 необхідно трохи цікавитись діючим законодавством - де встановлені терміни розгляду заяв, скарг - а то як завжди - мені вже і сьогодні бо я так хочу
16 Травня 2016, 13:17
Складається враження, що Анатолій отримавши запити не знав що з ним робити, а коли отримав на суд повістку заднім числом пішов у відпустку, щоб не відповідати як завжди за свою бездіяльність. Хоча в ці дні він заїжав на роботу
13 Вересня 2016, 23:20
а що там з квартирою ???? щось не так ???? )))))))<br/>напишіть, дуже цікаво !!!