Сумно, що таке велике село пасивне: уродженка Переспи – про занепад Будинку культури

Уродженка села Переспа Рожищенської громади Оксана Мельник публічно звернулась із засудженням пасивності громади в умовах війни та знецінення волонтерських ініціатив.
У дописі, який вона оприлюднила ввечері 5 липня, йдеться про занепад місцевого Будинку культури, який колись був осередком активного життя села. Про це повідомляє Район.Рожище.
Оксана Мельник вважає, що Будинок культури втратив свою функцію.
«Це Будинок культури в селі Переспа, який би мав бути культурним осередком, куди хочеться прийти! Але не зараз…», — написала жінка.
Вона обурена тим, що для встановлення рамки для плетіння маскувальних сіток доводиться «вклонятися» відповідальній за приміщення – директорці Будинку культури Наталії Іщук. Дивує й підхід до проведення заходів: мовляв, один благодійний концерт на рік не варто подавати як надзвичайне досягнення.
«Альо! В країні війна! Поки ви, люди, будете відштовхуватись від своїх робочих графіків, під відпустки й так далі... нас орки окупують! У солдатів на передовій графіка немає, це ж мала знати дружина військового! Але в області немає передової! Тому, менше пафосу, бідолашна жінко! І не треба питати в мене, хто я така, щоб піднімати такі питання! Мене питали і я питаю! Просто сумно, що таке велике село пасивне у такій великій битві! Це стосується цивільних, не військових», – підсумовує Оксана Мельник.
***
Створено за підтримки урядів Норвегії та Швеції в межах Фонду «Аскольд і Дір», що адмініструється ІСАР Єднання
-
Сьогодні
-
Завтра
-
Незабаром