Працівники ФАПів і амбулаторій Рожищенського району можуть залишилися без зарплат

20 Липня 2018, 15:55
4204

Учора, 19 липня 2018 року було скликано друге пленарне засідання чергової сесії Рожищенської районної ради.

Одним із основних питань до розгляду депутатами мало бути рішення районної ради про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік з метою вирішення проблеми недофінансування заробітної плати працівникам центру первинної медико-санітарної допомоги, якої вони не отримали за червень 2018 року.

Однак, ні на розгляд профільної бюджетної комісії 17 липня та 19 липня (відбувалася перед початком сесійного засідання) проекту рішення від райдержадміністрації по даному питанню не поступило, про що на початку сесії проінформував присутніх голова районної ради Андрій Музика.

Районні обранці та медичні працівники, які були присутні, вимагали вирішення питання і наголошували на безвідповідальності посадовців райдержадміністрації. Після погоджувальної ради голови районної ради з головами постійних комісії та керівниками депутатських фракцій, депутатами у сесійній залі було одноголосно прийнято Звернення до голови Волинської обласної державної адміністрації Олександра Савченка щодо виконання Рожищенською районною державною адміністрацією делегованих повноважень та вимога втрутитися у ситуацію та вжити відповідних заходів.

Також, зважаючи на невідкладність даного питання, депутати підтримали пропозицію голови районної ради Андрія Музики щодо перенесення сесійного засідання на вівторок, 25 липня 2018 року.

1


 

Коментарі
20 Липня 2018, 19:14
Чому ж без зарплати???? <br/>Що за дурня? <br/>Хто пише такий заголовок? <br/>Зарплатня буде у працівників , яких вони зареєструюють і будуть лікувати. Хто буде звертатися часто, а хто і жодного разу. Але кошти поступають на рахунок фапу. І доволі нормальні зарплати. Близько 6000 в місяць! То ще є резон плакати?
20 Липня 2018, 19:36
Шановна пані!Ви напевно в медицині не працюєте.Червень і липень ні копійки зарплати.Люди ходять на роботу,виконують свою справу.На їхньому місці взагалі потрібно не йти на роботу ,а вимагати зарплату біля РДА.Медики,не будьте........,хай по вас не їздить держава.
20 Липня 2018, 21:51
Чомусь питання, коли затримка у виплаті зарплати працівникам райлікарні, не хвилює нікого. Нам виплачували по 50-60 відсотків - сприймалося, як належне. У той час у структурі первинної медичної допомоги робились ремонти і закуповувалися нові меблі для адмінкорпусу. Не сприйміть це за ниття чи злорадство.Зовсім ні. Обурює те, що працюючи в одному приміщенні, в одній структурі (що іменується охорона здоров'я) <br/>Люди опинилися по різні сторони бар'єру. Таке враження, що можновладці зацікавлені у тому, аби налаштувати медперсонал один проти іншого. Не розумію мети. Може, хтось пояснить?
20 Липня 2018, 23:10
Приміщення одне, а керівники - різні. Під лежачий камінь вода не тече. Але все йде до того, що з цією &quot;реформою&quot; скоро і під нележачий не потече...
21 Липня 2018, 01:04
Гнати ту Гайворонську разом з заступницею та фінансисткою в шию!
21 Липня 2018, 01:11
Гнати цемягко сказано
21 Липня 2018, 11:29
На сесії вже і Нікончук появився щоб пропіаритися.Все дублює,ми з медиками.......Депутате а де ти раніше був.Дуже часто залягаєш на дно або залягаєш в підпілля.Особливо коли розпочалося АТО.Вся Копачівка знає як ти ховався від повістки.Так що будь обережний в своїх висловлюваннях.Тільки десь якась неувязка в роботі РДА чи районної ради і ти там перший тут як тут.І всі це бачать,твою явку на сесію і на комісії.
21 Липня 2018, 16:34
Знаю особисто цього депутата а ще знаю депутатів від Свободи,які були на передовій і неоднаразово.То чому такий активіст переховувався?Стоїть питання чому?А на рахунок маніпуляцій шановний,то чому пані голова РДА в свій час тобі грамоту вручила,за які заслуги.І на сесію треба ходити,а то ваша явка одна з найнижчих серед 34 депутаттів.
21 Липня 2018, 17:11
Не переключайтесь на особистості. Злочинна діяльність Гайворонської та команди. За 2017 рік Гайворонська отримала 270 тисяч гривень з нарахуванням. Це злочин Проти ЛюдстваНановні Виборці.І Вам приймати Рішення Проти Злочинців!
21 Липня 2018, 18:01
Закрий свою дурну морду.Ще одного Майдауну НЕБУДЕ.АМЕРИКА ГРОШЕЙ НА ЗМIНУ ВЛАДИ I КIПIШ РАГУЛIВ НЕ ДАСТЬ.Дихай плавно i не кури.
21 Липня 2018, 18:32
Ми гроші візьмемо у вас....
21 Липня 2018, 19:09
Як звати тебе, захисник?? Хто ти?Вiдгукнись.В Рожищi всi активiсти клоуни, довбнi,диблойди i жулiки. Вiднинi i назавше ТИ будеш нашим новим лiдером.слава нацiйi!
22 Липня 2018, 01:49
Як завжди почали за здравіє кінчили за упокій.
22 Липня 2018, 01:53
Назвіть конкретно ФП який отримав зароб.плат.?і в кого така велика зар.пл.в 6 тис.гр???
22 Липня 2018, 02:47
Таки правда...сидимо уже без зарплат(немає ще половини навіть за червень),а про шість тільки в снах.Люди....які 6000 тис,??хто в це вірить???ми котимось у прірву разом з &quot;коханою&quot;Супрун.А що далі??давайте хоч цукор і олію,як колись у 90-ті,то може до зими дотягнемо,а там...слів нема...реформатори хрєнові!!!
22 Липня 2018, 17:43
Нікончук хоч і не часто ходить на сесію. але мітко. З його появою райрада оживає... Хлопець розбирається трохи в шулерстві районних керманичів - ось вони і ллють на нього всяке лайно... МОЛДЧИНА САШКО.<br/>Виведи їх на чисту воду...
23 Липня 2018, 13:48
Про що ти пишеш.Захисник не палися.Це тільки дай тому Нікончуку владу і його дружбану Романюку.То було би набагато гірше.Хай методкабінетом займається,то його улюблена справа.І до речі,там його і підтримували.
23 Липня 2018, 16:15
Побільше таких Нікончуків. то в районі був би порядок. А гірше вже нікуди.... НІ доріг. ні робочих місць.ні зарплати - повна Ж...ПА.
24 Липня 2018, 01:03
Не сміши людей,глянь на себе в дзеркало