Заступник голови РДА Ігор Шкільний потрапив у рубрику «АвтоАндони Луцька»

11 Травня 2016, 20:40
3219

11 травня видання «Район. Луцьк» опублікувало новину під назвою: «Перемоги: водій припаркувався посеред дороги»

На фото, опулікованому в інтернет-ресурсі, - перший заступник голови Рожищенської РДА Ігор Шкільний.

«Попри наявність парковки водій вирішив залишити автомобіль на проїжджій частині. 

Про це Taras Kolesnyk написав у групі «АвтоАндони Луцька» у Facebook.

Користувач стверджує, що парковка для автомобілів знаходиться неподалік. Тож дії водія-порушника пояснити прсто неможливо.

«…зупинка, поряд парковка....як назвати», – пише Taras Kolesnyk.


 

Коментарі
12 Травня 2016, 00:14
<p> Цікаво яка це година? і які представницькі функції виконує цей тип на Перемоги.</p>
12 Травня 2016, 00:41
На Перемоги - Департамент агропромислового розвитку, Шкільний курує аграрний сектор - він там був - які претензії???
12 Травня 2016, 00:44
Це знов Дулюк винуватий. Це він його відправив в Луцьк і сказав там зупинитись. Підставив Ігорку от нахаба.А Ігор молодець все виконав як треба так ще і пропіарився. Вже і в Луцьку його знають а як в Рожищі ще почнуть фотографувати?
12 Травня 2016, 00:46
Департамент метрів 300 назад Нікітін це знає. Тому ти якийсь мудак і притензій до тебе бути неможе.
12 Травня 2016, 00:55
Ця машина дуже часто стоїть за будинком дитячої творчості.
12 Травня 2016, 01:02
Що теж якийсь департамент і він там щось курує?
12 Травня 2016, 03:41
не буду сперечатися, але це здається відразу за зупинкою і зупинка та стоянка там не заборонена. не впевнений що він щось порушив, а задля справедливості потрібно глянути дорожні знаки чи вони там є.
12 Травня 2016, 11:22
Історія року треба подати в журнал Нью тайм на премію
12 Травня 2016, 11:31
100 % підтримую. Надзвичайна подія !!!! А ну чи до вечора буде так 40 коментарів чи не дотягнемо ???
12 Травня 2016, 12:18
Якраз таки зупинка і стоянка біля Департаменту агропромислового розвитку не можлива - там Т-подібне перехрестя і світлофори, а в цьому місці - обмежень не має. Шкільний був у Департаменті - була нарада по тваринництву.
12 Травня 2016, 12:19
Жога, скажи хто тепер редактор цього сайту?
12 Травня 2016, 13:41
Автоандон - це точно, він і в житті такий самий. Ще його син любить цією машиною радружок і пациків показати і біля кафе несанкціонованого побудованого пивка попити.
12 Травня 2016, 18:04
Цей нічого не порушив, але розтрубили, а чи притягнули Шварцкопа - так і не відомо)) <br/><br/>Дивіться уважно: http://rozhyshche.rayon.in.ua/news/6987-rozhishchani-parkuiutsia-na-pishohidnih-perehodah