Самооборонівці оприлюднили списки тих, хто отримав безкоштовні путівки

06 Травня 2016, 14:09
1995 Джерело: Інтернет

Нещодавно до нас звернулася мешканка міста Рожище і розповіла про те, яких зусиль їй коштує "вибити" в райлікарні путівку на оздоровлення важкохворої дитини, повідомляє Самооборона Рожище.

Жінка розповіла, що в престижні оздоровчі заклади направляють тільки за певну "винагороду".

Щоб з'ясувати скільки путівок розподіляється щороку в нашому районі і хто з дітей їх отримує, ми надіслали запити в обласне управління охорони здоров'я і центральну районну лікарню. Відповіді посадовців публікуємо нижче.

У всьому цьому цікавим є той факт, що певна кількість путівок за минулий рік лишилася невикористаною. Як таке могло таке статися? Невже нема охочих поїхати на лікування? Сподіваємося, путівки на оздоровлення надаватимуться саме тим дітям, які найбільше цього потребують, а не через знайомство чи "подяки".







 

Коментарі
06 Травня 2016, 23:56
Самообороні тільки скандали давай роздувати!..
07 Травня 2016, 00:34
Це не скандал, а висвітлення того ,що прості люди навіть і незнають про ці путівки. Якщо подивитись списки то в одній сімї відразу потребують оздоровлення по 2-х дітей
07 Травня 2016, 00:44
А що, такого бути не може? Ну і простих людей там по великому рахунку в списку - 99,9%. Самооборона просто ображена, що діти Дулюка, Шварцкопа і таких самих "патріотів" не їздять. Взагалі останнім часом Самооборона якось мляво себе поводить - кінчились пожертви на активне функціонування? Усі взяли під ноги Самооборону, та й вона сама обробилась по самі вуха!!!
07 Травня 2016, 01:20
Правду кажуть: не слухай, що кажуть про людину, слухай що вона каже про інших. Той хто сам готовий живитися пожертвами людей, завжди звинувачуватимев тому інших.
07 Травня 2016, 01:31
Якщо так, то в чому тоді неправильність видачі путівок саме тим людям, які є в списку? Що вони хочуть цим показати? Які недопрацювання чи зловживання? Піар на голому місці. А щодо пожертв - так багато людей про таке каже і наводять навіть факти... Але у кожного своя правда і уявлення про честь.
07 Травня 2016, 01:37
А в статті шось сказано про неправильність видачі путівок? Опубліковані списки. Бо була скарга. А щодо «наводить факти» - то фігня на посном маслє. Якшо є факти, то їх треба озвучувати, а не писати шо хтось колись комусь шось сказав.
07 Травня 2016, 01:53
Цитата з статті: "Сподіваємося, путівки на оздоровлення надаватимуться саме тим дітям, які найбільше цього потребують, а не через знайомство чи "подяки" - це що таке? А щодо фактів - повірте, скоро будуть. Певні люди в певних структурах давно чекають на "добро". Це точно.
07 Травня 2016, 02:09
Бурий, я теж сподіваюсь, що "путівки на оздоровлення надаватимуться саме тим дітям, які найбільше цього потребують, а не через знайомство чи "подяки"", я думаю, всі на це сподіваються, а ти проти?
07 Травня 2016, 02:31
А щоЁ э факти протилежного?
07 Травня 2016, 02:33
олень ти сєвєрний а не бурий.ти що свого поганяла не маєш?
07 Травня 2016, 02:40
І наші люди чекають...порох сухим тримають
07 Травня 2016, 02:42
Це насправді НІХТО)))
07 Травня 2016, 02:45
САМ ти олєнь, а в мене в послужному списку Мальованка, забор біля общаги, "котєльня" і ще багато чого!
07 Травня 2016, 02:47
Певні люди в певних структурах так не думають, що вони ніхто... вони думають по іншому і так воно і буде!))
07 Травня 2016, 02:48
І за порох... окремо спасіба!!!))) Розберемось!!!
07 Травня 2016, 02:53
Я теж хочу свою дитину відпрапити в санаторій. Вона дуже часто хворіє ангінами. Де можна взяти путівку в Солотвино? Бо купити я не можу по повній вартості.
07 Травня 2016, 02:55
А до кого треба звертатись за путівками? Можливо хтось підскаже!
07 Травня 2016, 02:58
Клав я на тебе.Потрібно буде то ще кілька заборів знесу .
07 Травня 2016, 10:35
<p>Зараз в лікарні такі разборки, що всім не до путівок</p>
07 Травня 2016, 12:32
По путівку треба йти до ГАГАЛОВСЬКОЇ.
07 Травня 2016, 23:28
САМООБОРОНА КРАЩЕ ОПРИЛЮДНІТЬ ДОДАТКИ ДО СВОЇХ ДИПЛОМІВ
08 Травня 2016, 00:45
Шановний "911" - додатки до дипломів бувають лише тоді, коли є ДИПЛОМИ))))
08 Травня 2016, 01:36
Наявність дипломів в нашій країні не є запорукою того ,що в голові щось сіреньке шевелиться і ви шановні це чудово розумієте.А диплом...Тисяча-друга умовних американських і диплом в кармані.Самі ж Ви й полюбляєте таку систему взаємовідносин,коли рукв рукумиє.
08 Травня 2016, 10:33
А причому тут димломи Самооборони? Що вони якоюсь державною роботою займаються?
08 Травня 2016, 12:56
це дає хоч наближене поняття розумових здібностей особи .ане пристосувальних