Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Прокуратура змусила підприємство сплатити кошти на розвиток інфраструктури Рожища

16:00 11.07.2018
1423

Волинській фірмі доведеться сплатити 138 тисяч гривень на розвиток інфраструктури Рожища.

Про це повідомили у прес-службі волинської прокуратури.

Верховний суд підтвердив правомірність позиції Маневицької місцевої прокуратури та залишив без змін рішення Господарського суду Волинської області й постанову Рівненського апеляційного господарського суду про стягнення з ТзОВ “Волинська нафтогазова компанія”.

Так, з фірми стягнуть 138 тисяч гривень пайової участі у розвиток інфраструктури міста Рожище.

Прокурори встановили, що підприємство, всупереч вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ухилилось від укладення договору пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту та сплати відповідних коштів до місцевого бюджету.

Так, проводячи реконструкцію АЗС у Рожищі, товариство не звернулося до прийняття об’єкта будівництва в експлуатацію у міську раду задля укладення такого договору, а після здачі об’єкта на листи органу місцевого самоврядування з повідомленнями про необхідність укладення договору та сплати коштів відповідало відмовою.

Втрутившись у ситуацію, прокурори у суді домоглися стягнення з підприємства цих коштів, проте господарське товариство, не погодившись із рішенням суду першої інстанції, оскаржило його апеляційному, а потім і у касаційному порядку.

Суди апеляційної та касаційної інстанції залишили в силі рішення Господарського суду Волинської області.

Ці сплачені підприємством кошти будуть використані для створення і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Рожище.

Коментарі

Прокурор

16:54 11.07.2018

Ну тепер понятна схема , треба вирости вивчитись , стати прокурором і тоді може получиться добудувати спортивний комплекс у "Колосі" .
Рочків 10 почекати всього то

22 січня
Сьогодні
Вчора
20.01.2019
19.01.2019
18.01.2019
17.01.2019
16.01.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин