У Рожищі встановлять 20 нових лавок

05 Травня 2016, 15:50
2343 Джерело: Міська рада

Працівники КП "Дільниця благоустрою" розпочали підготовчі роботи до встановлення у місті 20 нових лавок.

Їх рожищанам подарував почесний громадянин міста, колишній керівник "Рожищесільмаш" Анатолій Ліпкан.

Хочеться сподіватися, що містяни з турботою будуть ставитися до подарунку.

 

 

 

Коментарі
05 Травня 2016, 19:51
Дуже вдячний Анатолію Ліпкану! Дай Бог йому здоров"я! По більше би таких люде, як Ліпкан, які турбуються про місто, а не про свої "ПУЗА".
05 Травня 2016, 19:53
КП "Дільниця благоустрою" , А КОЛИ ВЖЕ ВИ ПІСОК ПОНАСИПАЄТЕ В ПІСОЧНИЦІ?
05 Травня 2016, 21:50
А НИНІШНІ ВЛАСНИКИ ТОГОЖ ТАКИ ЗАВОДУ ДЕ?
06 Травня 2016, 00:58
так насипали уже, ще позавчора, совість спрацювала, правда, небагато, та всеодно насипали - вже не голі
06 Травня 2016, 14:27
Нинішні власники набивають кишені в Єврами і знущаються з своїх працівників, а на місто їім просто начхати...
06 Травня 2016, 19:03
Довожу до відома ПР, завод "Рожищефермаш" збанкрутував, продавши (не забувши про відкати) перед тим всі станки, все що могли продати зі складів, всі свої приміщення.
06 Травня 2016, 22:47
<p>Завод "Рожищефермаш" збанкрутував... Сам взяв і отак прсто збанкрутував! Та його Безверхий з допомогою окремих персонажів довели до такого стану, за що Безверхому і компанії треба путівку... в Магадан довічно!</p>
07 Травня 2016, 00:43
Ну не знаю, наскільки я памятаю там всі старались, від Яковлєва до самих робітників, які сунули все що могли, чи може хтось не памятає як в 80-і початок 90-их все з завода в Польшу везли, фури ночами станкі вивозили, склади бомбили, термічку порізали, оцинковку, над задачею банкрутства точно не один безверхий працював, а весь колектив заводу рожищесільмаш...
07 Травня 2016, 00:48
Весь колектив хотів вижити, а Безверхий - жити! Січеш різницю???
07 Травня 2016, 01:07
Всі хотіли жити, то все дурниці всі крали хто більше, хто меньше, як на мене проблема в тому , що керівництво розучилось організовувати роботу, шукати закази, всі навчились добре красти й не заважати іншим, а колектив добре доляри возив, чи металолом демкову, в якого точка по прийому металобрухту на території заводу була, носив. ВВечері пяні були усє.
07 Травня 2016, 01:19
От хто ти є? Часом щось толком напишеш (але то рідко), а в основному брєд гониш!.. Ти знаєш, яку продукцію випускав завод? Яку основну продукцію? Кормороздавачі. Початок нового століття співпав з так званою аграрною реформою - колгоспи повалились, планова економіка як така канула в лєту, переорієнтуватись не змогли, не встигли, не знайшли сили волі. Якому міністерству він був підпорядкований за часів союзу? Міністерству оборони. Таких заводів на весь союз було чотири, всього чотири. Стояли станки ЧПУ такі, яких в Україні не було і це все поїхало в Пакистан, в Індію і в Іран. Не без допомоги Безверхого. Перші гроші, які підняв Безверхий на заводі аферистично - купив сіль в заводу орієнтовно по ціні 3 коп/кг і продав комунгоспу по ціні орієнтовно 27 коп/кг при цьому нічого нікуди не возивши, просто оформивши документи. Напряму завод продати не міг, а комунгосп не міг купити - такі були умови нової ринкової економіки. Людям зарплати не платили вчасно, не платили в повній мірі - люди й виживали. На заводі точки по прийому брухту в Демкова спочатку не було - була в Іванова, не плутай, або як не знаєш - не звізди. Та й колектив ті доляри мав "копійчані" - не всі їздили, не всі крали.
07 Травня 2016, 01:34
Ну може й так, я сперечатися не хочу, я тоді ще молодий був, я всього не бачив, а те що бачив може не так як було насправді, але такий завод був, така станочна база і все розвалили, все розтягнули. А чому був підпорядкований Міністерству оборони? Кормороздатчики і міністерство оборони?
07 Травня 2016, 01:51
Чому Міноборони - не знаю, але це факт. Плани погоджувати їздили туди, в Москву. Можливо, на випадок... він мав інше призначення, як завод імені Малишева чи харківський тракторний... невідомо мені це.