Батьки радять меру Поліщуку звернути увагу на стан дитмайданчиків у парку

03 Травня 2016, 10:00
2223

У коментарях до публікації Район.Рожище "Дільниця благоустрою" працює, РДА — контролює" містяни почали активно обговорювати результати роботи комунальників, про яку звітувалися в РДА.

Найбільше читачів обурив стан дитмаданчиків у парку біля міської ради.

«Сьогодні намагались погуляти з дитиною в парку, це якийсь жах. Що ви там упорядковували? Це просто ... навіть слів не підберу, центр міста, біля міськради (пане міський голова - де Ваші очі?)... На двох лавках немає взагалі ні дощечки, сковзанку більшу знову споганили, зверху доски прогнивші попадали, купа камінюк, нема піску, стирчать небезпечні шмати цементу... Шановні містяни, мами, тати, давайте скинемось на фарбу, дощечки і пісок, коли вже наша шановна влада не може виділити такі бєшені гроші», - пишуть коментатори.

«Ближчий до міськради майданчик геть поріс травою, поламана пісочниця, величезні ями, з яких стирчить бетон під качелями, пісок загребли (навіть не досипали) - це Ви називаєте УПОРЯДКОВАНО. Того самого смітника там давно пора поставити! Пісок довезти розсипати, почистити від зарослів, знаєте, якось соромно казати, що майданчик упорядковано, коли декілька років підряд мами понад пісочницею пісок згрібають і кидають у пісочницю, аби там щось тільки було. А сама пісочниця встановлена на пеньок, щоб зекономити час і його не викорчовувати. Я розумію, що в нашому місті є хулігани, які часто спеціально ламають лавки і гойдалки, але називати упорядкованим ПРОСТО загрібання території не варто», - додають батьки.

ПОЧИТАТИ ЩЕ:

Кому заважали лавки на дитмайданчику в парку?

Рожище, Незалежності, 22: мешканці впорядковують дитмайданчик

Коментарі
03 Травня 2016, 14:33
Який пісок? А будинки з чого будувати? Це ж дорого, пісок 80 гривень за тону. А в міськради таких грошей немаєю.
03 Травня 2016, 21:28
нехай батьки вийдуть і впорядкують а не пишуть
04 Травня 2016, 15:38
То для чого нам тоді міськрада та "комунслужби"? Позвільняти та розігнати всіх.
04 Травня 2016, 15:40
Легше всього критикувати, попривикали все має зробити держава, а те що одного дня зробили на другий все поломане на це ніхто не зважає. От візьміться і полаготьте все, побачите чи це надовго, тоді напишете коментар хто в цьому винен, чи влада чи наше невиховане населення
04 Травня 2016, 19:26
Повністю вас підтримую - що не зроби, в нас люди всеодно поламають.
05 Травня 2016, 00:30
тоді іди на роботу в комунгосп і працюй