"Волинська газета" розслідуватиме конфлікт ГайворонськаVSКлімчук

29 Квітня 2016, 15:20
Інну Гайворонську громадськість району у день призначення зустрічала такими ось шинами. 3995 Джерело: «Волинська газета»
Інну Гайворонську громадськість району у день призначення зустрічала такими ось шинами.

«Мене нищать як людину, а я просто відстоюю свою честь», – із такими словами до редакції «Волинської газети» прийшла недавній заступник голови райдержадміністрації і поки що начальник відділу освіти тієї ж Рожищенської райдержадміністрації Антоніна Клімчук.

Жінка вважає, що її «витравлюють» із держслужби за неугодність зумисне.

ПОЧИТАТИ ЩЕ:

Із 2011-го Антоніна Клімчук намагається довести незаконність звільнення її з роботи начальника відділу освіти у 2011 році та розпорядження тодішнього голови Рожищенської  райдержадміністрації від «Партії регіонів» Сергія Горбача про притягнення чиновниці (яка є членом ВО «Батьківщина» і за це, стверджує, тоді й потерпала) до відповідальності. 

Коли через 4 роки мовчанки Вищий адмінсуд сказав «своє слово» про незаконність претензій до пані Клімчук, жінка вирішила нарешті довести колегам свою правоту і подати позов про поновлення на посаді начальника відділу освіти.

Та раптом нинішня голова райдержадміністрації Інна Гайворонська звернулася до суду із запереченням. Причиною послужила, за словами Антоніни Клімчук, «бажання банальної помсти за критику чиновників із оточення Гайворонської».

Кадрові баталії тривають. У той час звернення до Інни Гайворонської  з проханням припинити переслідування екс-заступника підписали чимало лідерів громадських організації Рожищенщини. Свого часу таке ж звернення адресували й директори загальноосвітніх закладів.

Мало того, склалася унікальна ситуація. Щоб позбутися Клімчук, у районі здійснили реорганізацію відділу освіти, об’єднавши підрозділ із тим, що опікується молоддю. У результаті тепер освітою керує… два начальники: Антоніна Клімчук (поки тривають суди, її звільнити не можуть), та людина, призначена тимчасовим керівником вже реформованого відділу. Отак і керують по-новому…

Що стоїть за кулісами звільнення? Журналісти "ВГ" взялися провести у цьому випадку журналістське розслідування, на що, безперечно, треба час. Дають час і представникам виконавчої влади району: щоб накопичити аргументи і документи.

Зліва направо: Інна Гайворонська, Антоніна Клімчук
Зліва направо: Інна Гайворонська, Антоніна Клімчук

 
Коментарі
29 Квітня 2016, 18:35
Ішла би ти Антоніна з гідністю.Да не паклюжила звання ВЧИТЕЛЯ.
29 Квітня 2016, 21:55
піди уже ти............ з гідністю
29 Квітня 2016, 22:09
Та не хочуть тієї Антоніни там бачити!!!!!! Куди вона лізе знову.............
29 Квітня 2016, 23:23
Яка там гідність в Тоньки
29 Квітня 2016, 23:24
Тонька і в Африці Тонька
29 Квітня 2016, 23:27
Позорниця
29 Квітня 2016, 23:43
Ото пригріла Гайворонська зміюку
29 Квітня 2016, 23:44
І чого сваритися ТОНЬЦІ,були часи коли Тонька з САВЧУКОМ (дружили).А тепер собака пробіг
29 Квітня 2016, 23:46
А з ким вона не свариться така гнила натура
29 Квітня 2016, 23:50
Мене нищать як людину хай розкаже як Новосадиху нищила святоша
30 Квітня 2016, 00:14
це мечта мати такого работніка завтра буде з іншим судитися
30 Квітня 2016, 00:20
Якщо вже говорити відверто, то вона, Тонька, повинна поставити в церкві свічку за здоровя Горбача за те, що її лиш звільнили з роботи і не посадили до буцигарні. По акту перевірки по факту їй світив реальний термін - чому вона за це мовчить??? А Гайворонська мала б цей акт взяти на озброєння і оприлюднити. Не місце хабарникам і казнокрадам в державній владі. Це одне. Друге - як зрозуміти, що Тонька з посади заступника голови РДА пішла на "пониження" - на начальника відділу. Зарплата менша. Значить є інші фактори стримуляції для переходу на нижчу посаду і менш оплачувану. Правильно, державні гроші плюс можливість всунити своїх підприємців в забезпечення шкіл продуктами харчування. Для прикладу - її родичка Люба Олійничка. Це ж усім відомо які у них там "тьоркі", але їй, Тоньці, ще вистачає наглості щось розповідати. Гайворонська - вперед, маєш усі важелі для того щоб дійсно її "знищити" - не має місця таким людям в освіті.
30 Квітня 2016, 00:21
Хоче Антоніна ще одного буса купити
30 Квітня 2016, 00:42
Не тільки підприємців просовувати ще брати на роботу за награди фінансові
30 Квітня 2016, 00:44
це вона вміє знаю точно
30 Квітня 2016, 00:48
люди добрі вона аферистка ще та
30 Квітня 2016, 00:51
Позбавте нас від неї, хватить вже того цирку
30 Квітня 2016, 01:02
Оприлюдніть цей акт в газеті і хай всі взнають і буде кінець театру
30 Квітня 2016, 01:09
Наша пісня гарна й нова...
30 Квітня 2016, 02:44
Сендецька!!! це ж ти реально себе підлставляєш, коли пишеш про таке, бо ж з тобою тоже ділилися, мовчи краще, бо ще і за тебе візмуться, не дарма втікла
30 Квітня 2016, 12:14
Сендецька може і втікла але акт складений на Клімчук А.С.
30 Квітня 2016, 12:17
А що Клімчук А.С. ділилася з Сендецькою? Так виходить з коментаря?О це так пробалталися, молодці
30 Квітня 2016, 12:27
Шановні регіонали-анонімщики! Зважаючи на святість цих днів, я не буду тут з Вами дискутувати. А от після свята я проведу пресконференцію за участю незалежних ЗМІ і оприлюдню не тільки акт ревізії а й розкажу, як жила освітня галузь останні 10 років. Усі мої слова будуть підтверджуватись відповідними документами, звучатимуть конкретні прізвища. Розкажу історію про буса і чому вирішила перейти на нижчу посаду - цього вимагають усі освітяни, які мене підтримують та громадські активісти, які хочуть знати правду! А зараз побажаю усім душевного спокою, та гарного настрою.
30 Квітня 2016, 12:46
А ще розкажи чи людям гроші повіддівала ті що позичаєш
30 Квітня 2016, 12:49
Не сміши людей освітяни підримують
30 Квітня 2016, 12:55
За яке місце підтримують? Що пообіцяла посади дітям, внукам, родичам? Попередила хоч що це не базплатно
30 Квітня 2016, 13:41
Тільки призначте цю аферистку з Вишеньок ми покажемо як освіта її підтримує
30 Квітня 2016, 13:42
Тоня розкажи ,розкажи правду як сина від арміі прикрила ,як туалети по школах поробила,як боргу на освіту заробила ,як в директорів підписи на твою підтримку вимагала.Одним словом ,ЯКА ти ПАТріотка на освітянській ниві.
30 Квітня 2016, 13:43
Який тариф в патріотки Клімчук?
30 Квітня 2016, 13:43
200 Є
30 Квітня 2016, 13:51
Да-да, Тоня, оприлюдни акт, обовязково оприлюдни!!! А заодно оприлюдни кредитні договора, які ти оформляла для того щоб поїти Савчука)) Бач, як багато про тебе знаємо)))
30 Квітня 2016, 13:54
Дуже кумедно - її ніхто бачити не хоче в освіті, а вона "регіонали-анонімщики"... Скажи хто то такі? Гайворонська регіоналка?))) Ого!!!
30 Квітня 2016, 15:14
<p>Іде по трупах та Тонька </p>
30 Квітня 2016, 15:15
О кстаті в ній щось відьмацьке є
30 Квітня 2016, 15:37
Тоня постав свічку за регіоналів вони тебе від тюрми прикрили.
30 Квітня 2016, 16:51
Скажіть коли в цієї дами постійні конфлікти з владою то як вона може бути керівником такої галузі, значить то вона конфліктує з усіма, то це треба розслідувати перш за все
30 Квітня 2016, 18:09
Якщо громадські активісти підтримують Клімчук А.С., то в мене таке враження що в Рожищах немає порядних,чесних громадських активістів...І це все напевно ПРАВДА.
30 Квітня 2016, 18:13
Таки громадські активісти,які в свій час захищали мера рожищ ПОЛІЩУКА.
30 Квітня 2016, 18:22
І чому вони її захищають????????
30 Квітня 2016, 20:12
Нехай Тоня на змі розкаже як Масалову інформацію зливали з Бюту в свій час за те щоб її сина без фахової освіти на роботу влаштував. ФАРБОВАНИЙ ЛИС,а зараз патріотом себе корчить от через таких і маємо таку державу. З Тоньки такий фахівець як з козла баран.Гнати. А преса хай приїде бо є що про цю аферистку розказати і показати. Тоню не людей страшай а сама бійся Бога бо за свої брехливі діяння і за чужі сльози ти це все спокутуєш і не вини тут нікого а задумайся бо маєш своїх дітей.
30 Квітня 2016, 20:23
Вона думає що суду Божого над нею не буде ой буде щей як буде і дуже скоро, бумеранг працює
30 Квітня 2016, 20:26
Ой людські сльози їй надаремно не пройдуть
30 Квітня 2016, 20:31
Пресконференцію вона проведе сміх людям і курам, артистка Вишинецька сиди там і не вилазь
30 Квітня 2016, 21:05
Тонько ти говориш за святість цих днів а сама що робиш бреше і обріхуєш правду кажуть що в ці дні чортів крутить дивлячись на тебе то це так.
30 Квітня 2016, 21:10
Судячи з коментарів Тоньку дуже любить народ, треба ж так заслужити
30 Квітня 2016, 21:31
Ой як любить ,аж невидить
30 Квітня 2016, 22:06
Любить Дулюк,Гаврук,Микитівна це і народ і громадськість і освітяни.
30 Квітня 2016, 23:03
Вона брехуха, авантюристка вишої марки як вони це зрозуміють буде пізно
01 Травня 2016, 00:08
А хто такий Дулюк,Гаврук ,Микитівна.на неі схожі.
01 Травня 2016, 00:15
Подібне притягає подібне.
01 Травня 2016, 00:20
Ви подивіться уже за всіх освітян підписується хто тобі дав таке право. Ви доречі начальник без підлеглих , говори за себе бо я і ще багато таких що проти вже одне пришестя було хватить.
01 Травня 2016, 00:24
Вона дійшла до того що вже собі сама на день народження по 200 грн. збирала з освітян.Паскудство.
01 Травня 2016, 00:37
це вже нижче плінтуса опустилася
01 Травня 2016, 00:38
А директори з учителів брали для неі ненажерливоі.
01 Травня 2016, 01:07
Ну що Ви тут, шановні, пишете? Ну для чого паскудно брешете?? Ніхто для А.С.Клімчук нічого не збирав на День народження. Таке враження, що коментарі пише одна і та ж людина тільки під іншими іменами. Якщо вже так добре обізнані про побори, то напишіть краще скільки грошей і торбів йде в райметодкабінет.Та А.С.Клімчук коньом скакати ще до методистів.
01 Травня 2016, 01:11
Збирали збирали це правда
01 Травня 2016, 01:16
Ви цифри безголові, ідіть вже Пасху святити. А а а ви ж не святите.... Не цікаво вже читати - фантазія закінчилась, от і товчеш воду в ступі. Дуже вже помітно, що в район савчук повернувся.... склоки, інтернети, анонімки...........шось не накопали ви на Клімчучку компромату верзеш то хабарі і казнокрад то кредити бере -оприділись " не має чим собака с....... то ликами вяже"
01 Травня 2016, 01:53
Антонина забыла золотое правило студента: "Из двух спорящих один всегда остается дураком, а другой без стипендии..."
01 Травня 2016, 10:12
Можу сказати лише одне. На зустрічі Гайворонська скащала , що вона не бачить Тоню в своїй команді. Ось через це її не призначає. А кваліфікований працівник чи ні , пані Гайворонській це ролі не грає.
01 Травня 2016, 10:27
Тоня музикант можливо непоганий ,але й це треба перевірить
01 Травня 2016, 13:24
А хто захотів би в команді брехуна мати
01 Травня 2016, 13:43
Скажу одне це дуже непорядна людина
01 Травня 2016, 14:11
Якщо директори шкіл збирали гроші то і вони причетні до цих &quot;двіженій&quot; то і їх потрібно перевірити на профпридатність.... <br/>Якщо громада не хоче Антоніну то нехай прийде і скаже під дверима адміністраціїї от і все а в інтернеті кидатись каканами любий зможе.....
01 Травня 2016, 15:27
Христос Воскрес! Воскресне Україна і очиститься від такого зла як Клімчук А.С.
01 Травня 2016, 15:55
Я до Освітянки про торби в методкабінет.Звідки така проінформованість,напевно сама носила,лише невідомо кому.а раз носила,то напевно не все так гладко. Справжній вчитель не буде нічого носити,якщо рильце не в пушку.А раз носить -значить нічого не робить,а лише отримує заробітну плату.Перш ніж брудом обливати людей,які і без начальника чесно роблять свою роботу,перегляньте свою порядність.Бог Вам судя!
01 Травня 2016, 15:59
А про побори напередодні дня народження Тоні це правда.Відомо навіть хто дзвонив по директорах і яку суму вказував.Правда зголосилися далеко не всі......
01 Травня 2016, 16:54
Мені дайте відповідь на одне питання: ця газета чи сайт платить якийсь податок в бюджет міста? Чи просто створений був під керівництвом Гайворонської,щоб підтримувати її та обсирати тих хто їй не до вподоби?чекаю відповіді!
01 Травня 2016, 17:25
Чекайте далі. А можете ще раз в міськраду сходити :)
02 Травня 2016, 01:15
Хай Тонька розкаже як працевлаштувала сімейство Махновців, що потім він свідчив на суді, відпрацьовував
02 Травня 2016, 02:40
Та залиште, дорогі краяни, брудом анонімно обливати... Світле свято Христового Воскресіння нехай наповнить Ваші душі Добром, Любов'ю,Радістю...Невже кожен з Вас сьогодні є настільки чесним і чистим, щоб такою жовчю бризгати на інших? Час розставить усі крапки...І досить уже вживати &quot;регіонали&quot;, &quot;бютовці&quot;і т. і.Людину прикрашає чи паскудить не партія, а її моральні якості...<br/>P.S. Якщо на посаді зав. райво так добре, то чому заяв на конкурс ніхто не подав?
02 Травня 2016, 02:42
у неї і безкоштовні місця були,за які гроші не брала- Навіз наприклад)))))))
02 Травня 2016, 04:47
Христос Воскрес! заваліть дуло трохи, шановні!
02 Травня 2016, 23:45
Людині, яка претендує на посаду начальника відділу освіти, потрібно, насамперед, вивчити розділові знаки в складнопідрядному реченні і не показувати всім свою неграмотність. Мабуть, настав час невігласів і брехунів.Таким людям не допоможе навчання і в десяти інститутах і університетах, бо вони за власною гординею не бачать світу. Мені шкода Вас, Антоніно Степанівно.
03 Травня 2016, 12:35
Чого причепились до людини, Бог все розтавить по місцях. А хіба тільки про Антоніну таке можна писати? Розкажіть про діяння попередника.........