На місце очільника районного відділу освіти бажаючих не знайшлося!?.

27 Квітня 2016, 17:00
Зліва направо: Інна Гайворонська, Антоніна Клімчук. 3945
Зліва направо: Інна Гайворонська, Антоніна Клімчук.

Місце очільника відділу освіти та молоді РДА вже тривалий час порожнє. Документи відомства підписує та звітується тимчасово виконувач обов'язків начальника Василь Масюк.

Нагадаємо, Район.Рожище в публікації  «Інна Гайворонська vs Антоніна Клімчук: чим завершиться освітянський конфлікт в РДА?» частково описав ситуацію, яка склалася у відомстві. Зокрема те, що педагогічний колектив шкіл давно скаржиться на безлад в освітянській сфері.

«Коли освітянська галузь отримає керівника? Ви обіцяли це зробити ще у вересні, коли звільняли Ціося. Ми втомилися від безладу, який твориться в освіті» - запитували наші читачі в Інни Гайворонської в рамках проекту «Діалог влади та громади».

Тож, з метою «зняти політичні моменти», 10 березня райдержадміністрація оголосила конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти та молоді РДА.

«Враховуючи непросту ситуацію, що склалася в цьому напрямку, і ряд судових процесів, було прийнято рішення про проведення робочого конкурсу на зайняття вакантної посади начальника відділу освіти. Хоча, згідно з процедурою, я могла б просто подати кандидатуру на погодження... Після завершення прийому документів незалежна конкурсна комісія, в яку ми хочемо залучити представників з облдержадміністрації та громадськості, розгляне всі ці заявки. Кого рекомендує комісія, того кандидата я подаватиму на погодження», — так тоді прозвучала заява очільниці адміністрації.

На офіційний запит редакції Район.Рожище про доступ до публічної інформації (результати конкурсу) з РДА надіслали відповідь — коротко кажучи, бажаючих не знайшлося.

1

Але як тоді сприймати слова Гайворонської у тому ж інтерв’ю, цитуємо: «Наразі я не маю права розголошувати, хто подає документи, але бажаючі є. Тенденція показує, що в останні дні приносять багато заяв».

Тобто ті бажаючі, що були, випарувались?? Незрозуміло...

Шановні читачі, а ви як вважаєте? Хто стане наступним очільником освітянської галузі району і коли?

Коментарі
27 Квітня 2016, 20:45
тарасика !!! він найкращий проффесіонал !!! та й інні михайлівні в разі чого підскаже що,куди коли та з ким.вона ж бо молодий керівник,а він тарас людина з ВЕЛИЧЕЗНИМ життєвим та управлінським досвідом.та й татусеві звязки не будуть зайвими
27 Квітня 2016, 22:37
Ви що знущаєтесь. Це тарас сам написав ???
27 Квітня 2016, 23:17
Тарасика по любасику - автомобілів з відділу освіти він ще не трощив. Та й біля хати ще не все зробив, доньку не вивчив, авто на українських номерах не купив...
28 Квітня 2016, 00:02
Поставте Антоніну,тоді закривайте освіту районі.До керувались в районі зовсім.Виписуйте керуючого з Грузіі або Польші...коли своіх немає.
28 Квітня 2016, 00:12
Можливо серед директорів кого виберуть...........
28 Квітня 2016, 00:56
Гидко! Такого ще не було............
28 Квітня 2016, 01:35
та й завше ТАК не буде...
28 Квітня 2016, 01:38
таки тарасика. а то він бідний на фішці шистьорити ой як замучився
28 Квітня 2016, 01:51
Ну, якщо Тарасика - то і Масалова обовязково!
28 Квітня 2016, 01:55
А чого Ціося вигнала Гайворонська? Яка причина? Не та партія? Задрали вже!!! Ціось був нормальним начальником!!!
28 Квітня 2016, 02:03
А може ЖАНУ.
28 Квітня 2016, 03:14
Пироганичу О. ну ти як сьогодняшній все одно.не та партія,не та партія.Одна в них партія,тількі вивіски різні.Просто по черзі брати треба.попередники трішки взяли,дайте і цим хоть щось хапнути а то в 2005 році не все встигли взяти. а часу ж то мало залишилось.нинішні очільникиРДА більш ніх на 2 роки останнім часом не засиджуються
28 Квітня 2016, 03:17
до 321.гірше Баби немає звіра.краще вже тарасика
28 Квітня 2016, 03:18
Масалов був більше, ніж два роки. Войтович сумарно років чотири з половиною був, Савчук був майже три роки... Щось ти плутаєш... А щодо брати - так Ціось не брав.
28 Квітня 2016, 03:35
Ні, Жанна ліпше за Тарасика. Чого тільки варті його діяння в пенсійному - там такий акт перевірки був, шо якби не тато, то за Тарасиком аж смерділо б...
28 Квітня 2016, 04:06
ціось не брав,він тількі очі закривав та з закритими очима підписував усе щотреба
28 Квітня 2016, 11:20
Шановні читачі!<br/>Просимо при коментуванні або реєструватися на сайті (справа вгорі значок чоловічка) і коментувати під своїми іменами або НЕ вказувати імен реальних людей, які, можливо, і не знають про обговорення на сайті Район.Рожище.<br/>Інакше такі коментарі будуть просто видалятися, а коментування під публікацією - поставлене на премодерацію.
28 Квітня 2016, 11:37
А можна детальніше про &quot;зло&quot;діяння Ціося? Правильно, немає таких фактів, бо їх в природі просто не існує.
28 Квітня 2016, 21:25
Та поставте Масюка і людина буде робити свою справу.А то вже дістло це все,а рішення по реорганізації ЗОШ приймати треба.А люди у відділі,методкабінеті,незважаючи на всі інтриги чесно працюють і тримають таку важливу ланку на плаву.
29 Квітня 2016, 14:25
Як Масюка??? Він же колишній член Партії регіонів, балотувався на сільського голову від регіоналів? Це що, так можна зараз?
29 Квітня 2016, 16:31
Хотілось би знати - Хто підключив до конфлікту &quot;Волинську газету&quot;?
08 Липня 2016, 15:59
Новосадиху нам давайте.