Волинські владики проти надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні

27 Червня 2018, 13:00
4059

Архієреї Української Православної Церкви, які взяли участь у архієрейській нараді у Києво-Печерській лаврі, проти надання автокефалії.

Нарада відбулася 25 червня, - повідомляє синодальний інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Нарада відбувалася під головуванням предстоятеля УПЦ (МП) митрополита Онуфрія. На ній обговорили ситуацію, що склалася внаслідок поширення інформації про готовність Константинопольської Православної Церкви надати Томос про автокефалію Православної Церкви в Україні та можливість легалізації українських розкольників, - йдеться у повідомленні.

Заслухавши повідомлення про зустріч владик УПЦ з Вселенським Патріархом, було ухвалено заяву. 

«Наявний канонічний статус є цілком достатній для того, щоб Українська Православна Церква плідно звершувала свою місію серед народу України. Спроби змінити цей статус призведуть лише до обмеження прав і свобод, якими наділена наша Церква, маючи права широкої автономії. До того ж, ці спроби не вилікують, а лише поглиблять розкол як в Українському Православ’ї, так і в українському суспільстві загалом», - йдеться в заяві.

За неї проголосували одноголосно. Серед тих, хто постави свої підписи, – й волинські владики Володимир, митрополит Володимир-Волинський і Ковельський, та Нафанаїл, єпископ Волинський і Луцький.

Коментарі
27 Червня 2018, 18:01
Хтось сумнівався, що ці московські бізнесмени будуть в захваті від конкуренції. Соромно за наших людей, які ходять поклонятись ФСБшніку, який втратив совість і на чорне каже біле, а на біле чорне. Чи можливо МП засудив крадіжку Криму, ...?
27 Червня 2018, 18:23
Втрачають монополію на канонічність от і підписують різну маячню. <br/>P.S УПЦ насправіді слід читати РПЦвУ.
27 Червня 2018, 19:05
Монополія - це пів біди. Головне що ці ряжані проштовхують політику Пуйла. На мій погляд вони вже давно не представники Бога, а хапуги яким крім грошей нічого не потрібно.
27 Червня 2018, 23:44
Давайте не будемо забувати хто такий Філарет-ображений хлопчик яко в свій час не обрали метрополитом УПЦ МП і він ображений, для отримання бажаної влади за підтримки силових структур і Кравчука, прилетівши в Київ проголосив сам себе патріархом Філаретом по суті здійснивши РОЗКОЛ! А тепер хоче відходити те, що не дали йому 25 років тому, ось і все! А зараз підтримка &quot;Під шумок&quot; достатньо висока. Ось тільки ніхто не згадує,що саме МП назва з'явилася саме після розколу! До того цієї абревіатури не було! Ось і думайте, хто дурень!
28 Червня 2018, 02:17
Глава1.Общие положения<br/>3. Юрисдикция Русской Православной Церкви простирается на лиц православного исповедания, проживающих на канонической территории Русской Православной Церкви: в Российской Федерации, Украине, Республике Беларусь, Республике Молдова, Азербайджанской Республике, Республике Казахстан, Китайской Народной Республике, Кыргызской Республике, Латвийской Республике, Литовской Республике, Республике Таджикистан, Туркменистане, Республике Узбекистан, Эстонской Республике, Японии а также на добровольно входящих в нее православных, проживающих в других странах.<br/>Так що можна погодитись з тим що багато хто проштовхує тут політику Пуйла,приховані ватні сепари. <br/>А те що РПЦвУ юридично в Україні називається УПЦ то це можна виправити.)))
28 Червня 2018, 04:44
запахло жаренним??Україна не є канонічною територією РПЦ Бо коли Київська митрополія існувала,Московської взагалі не існувало..Отже УПЦМП буде в набагато гіршому становищі чим зараз УПЦКП..Тобто після надання томосу УПЦКП .. УПЦМП буде неканонічною в Україні, бо це небудуть канонічні території РПЦ.І буде названа російська церква..ТОМУ І БІСЯТЬСЯ АЛЕ З НАМИ БОГ І ПРАВДА ТА СПРАВЕДЛИВІСТЬ ПЕРЕМОЖЕ..Іте що волинські владики против чогось їх ніхто питати небуде))священники самі автоматично перейдуть за бажанням..І навряд що буде патріархом Філарет його теж ніхто питпти не буде..Оголосить Варфоломій тимчасово патріарха і всі перейдуть бо всі Українці
28 Червня 2018, 09:35
Досить виважене і сміливе на сьогоднішній день рішення. Дай Бог усім мудрості і сили духу, а особливо тим, хто хоче вилізти з-під панциря анафеми. Будуймо по-божому!
28 Червня 2018, 13:38
ти хоть подумав що написав??це не їх рішення а рішення ФСБ (Москви)Адже на кожного є компромат..а таке поняття як анафема в світі не існує..всі хто проти кровавого русского міра у всіх анафема).це політичне рішення ..ти ж розумієш що Духа божого москва забрати не може..До речі за Автокефалію більшість священиків УПЦМП..
28 Червня 2018, 13:48
а скільки на волині є владик??)) що ви так назву написали..чи це маніпуляція?? тупістю людей
28 Червня 2018, 15:07
Тобі ж написали Володимир-Волинський і Ковельський владика Володимир, та другий Луцький і Волинський владика Нафанаїл
28 Червня 2018, 15:29
До читач 10.38. 28.06.2018. В заяві не сказано нічого про категоричну відмову від автокефалії (заголовок дійсно несе провокаційний характер). Необхідно зберегти благодать Духа Святого, без якого таїнств не буде! Перед кончиною кожен буде трепетати через власні гріхи, і відповідати на Суді тільки за них. Тоді мабуть і в голову нікому не прийде згадати про ФСБ, Москву чи Путіна в своє оправдання, чи не так?..
28 Червня 2018, 16:11
Ви думаєте, що МП Бага за бороду спіймав? Чи взагалі канонізація щось дає крім тих хто придумав її для створення монополії? А кому вигідна монополія? Для людини яка думає 2+2 - не проблема. <br/>Для мене піп - бізнесмен і не зустрічав я інших. Особливо не розумію людей які несуть кошти в МП. У вас совість є? Чи коли йшла війна з Гітлером - в ССР був фашистський патріархат? <br/>Томі і українці так погано живуть - не думають і не аналізують.
28 Червня 2018, 16:16
Ви думаєте, що МП Бага за бороду спіймав? Чи взагалі канонізація щось дає крім тих хто придумав її для створення монополії? А кому вигідна монополія? Для людини яка думає 2+2 - не проблема. <br/>Для мене піп - бізнесмен і не зустрічав я інших. Особливо не розумію людей які несуть кошти в МП. У вас совість є? Чи коли йшла війна з Гітлером - в ССР був фашистський патріархат? <br/>Томі і українці так погано живуть - не думають і не аналізують.
28 Червня 2018, 16:18
ВІД МАТВІЯ 18:20<br/>&quot;20Бо де двоє чи троє в Ім'я Моє зібрані, там Я серед них.&quot; --- де тут про канонізацію? Взагалі в Біблії є слово канонізація? отож бо
28 Червня 2018, 16:54
Канонічність від канонізації не відрізниш - не страшно, страшно що не знаєш як в храмі двері відкриваються.
28 Червня 2018, 17:02
Слухайте, краще не знати як в храмі двері відкриваються (точніше в домі торгівлі, як Христос сказав), а знати Біблію. Пробувати через Біблію зрозуміти Бога, а не лоба собі розбивати поклонами і обрядами про які в Біблії не написано, а навіть заборононо. Чого і вам бажаю!
28 Червня 2018, 17:30
Господь - Глава Церкви, саме Він заклав у ній все необхідне для спасіння, вона єдина в світі зберігає апостольську істину неушкодженою до наших часів. І кожна душа прагне до істини, тому ви й були тут. Все, спасайтесь. АмІнь.
28 Червня 2018, 17:46
Стережіться в овечих шкурах бо в середині вовки хижі...Бо за ділами їхніми пізнаете їх...А які діла адептів русского міра УПЦМП????Всім відомо??В чому їх благодать???..В Україні буде єдина помісна Українська Церква..З нами бох бо за нами правда ..Як з історії так із сьогодення..Благодать походить від Духа святого і людина забрати її не може ...
28 Червня 2018, 17:49
Про яку благодать ви говорите в рпц??нема її ..Сталін знищив єпископів.При СССР кожен мусів бути агентом КГБ,,Тепер фсб..Не будьте ідіотами
28 Червня 2018, 23:29
Перш за все хочется вас запитати:&quot;чи ви закінчували богословські курси?..чи ви хоча б трохи читали труди святих отців..?чи ви хоча б читаете кожен день &quot;Новий завіт&quot;..?Читаючи ваші коментарі ,складаеться таке враження,що абсолютно нічогоз вище названого(навіть Нового завіту! .не читали.Бо коли б читали ,то мали хоч найменше поняття де чорне, а де біле.Ви розкидаетесь словами То невже ви думаете що маете право взагалі розсуждати на такі серьозні теми?
28 Червня 2018, 23:29
Перш за все хочется вас запитати:&quot;чи ви закінчували богословські курси?..чи ви хоча б трохи читали труди святих отців..?чи ви хоча б читаете кожен день &quot;Новий завіт&quot;..?Читаючи ваші коментарі ,складаеться таке враження,що абсолютно нічогоз вище названого(навіть Нового завіту! .не читали.Бо коли б читали ,то мали хоч найменше поняття де чорне, а де біле.Ви розкидаетесь словами То невже ви думаете що маете право взагалі розсуждати на такі серьозні теми?
29 Червня 2018, 00:10
обору 1945 року https://glavcom.ua/news/moskovskogo-patriarha-u-1945-godu-obirali-chekisti-sbu-oprilyudnila-radyanski-dokumenti-458125.html.<br/>Так що побійтесь бога, ви стільки років брехали від імені бога а по дорученню ворогів України.
29 Червня 2018, 00:10
обору 1945 року https://glavcom.ua/news/moskovskogo-patriarha-u-1945-godu-obirali-chekisti-sbu-oprilyudnila-radyanski-dokumenti-458125.html.<br/>Так що побійтесь бога, ви стільки років брехали від імені бога а по дорученню ворогів України.
29 Червня 2018, 00:17
ви благословляли гіркіних у донецьку на війну з ЗСУ ви благословляли зброю на війну з Українським народом, вм як вух на сковорідці ,ви манкурти , зулуська орда ваше ім&quot;я, ви навіть мови української не знаєте а беретесьь вчити українців, діти папіросно алкогольного монополіста Гундяєва, офіцера КГБ, заткніться гріхи ваші страшні перед народом країни. Ви за гроші все продасте, попи і діти ваші попи.
29 Червня 2018, 01:43
..сектанти вже взялися розсуждати про внутрышньо церковні справи..А взашаді що тут дивуватися..сектанти ,розкольники ..еретики..Всі вони одного духу,боговідступницкого,тому і ненависть в них така до істиної Христової Церкви,просто сатанинська. Хто Христовий ,в тому дух мирний ,навіть до ворогів ,а хто сатаниського духу,той ніяк не замаскуеться,здалека помітно.Що з такими і говорити та бісер метати,такі самі рано чи пізно щезнуть а істина Церква Христова стоятиме до скінчення віку.
29 Червня 2018, 02:28
а що я не так написав?? запереч ..в тебе пусті слова ..бла бла_))) ой повір маю я на те право...
29 Червня 2018, 02:35
каюсь
29 Червня 2018, 02:39
знаю я ваших крутіше за попів живуть так що не лукав...тут нема дурних..а от по селах священикам не так легко
29 Червня 2018, 11:31
До знавців &quot;святих отців&quot;, ... іншої мішури. Чи не задавались ви питанням чому ваші &quot;святі&quot; супиречать Біблії? але навіщо думати коли можна лоби порозбивати. <br/>&quot;2 “Чому твої учні порушують передання старших: не миють рук, коли споживають страву?”3 А він у відповідь сказав їм: “А ви чого порушуєте заповідь Божу вашим переданням?&quot;<br/>Я зрозумів, що ви в своїх завіхреннях не можете спиратись на Біблію, а лише відповідати завченими фразами.<br/><br/> &quot; Хто Христовий ,в тому дух мирний ,навіть до ворогів ,а хто сатаниського духу,той ніяк не замаскуеться,здалека помітно.&quot; -- ви навіть коли пишете не розумієте, що самі засуджуєте МП. Аже там миром і не пахне. Особливо на сході. <br/>Красти гріх? - чому МП не засудив дії РФ стосовно Криму<br/>Вбивати гріх? - чому МП підтримує ручні &quot;республіки&quot; <br/>...<br/>Можливо через те що відійшли від святого писання і слухають свого &quot;бога&quot; який сидить в кремлі? Ви ще більше ікон з Сталіним намалюйте щоб показати свою віру, мир, ...<br/><br/> <br/>&quot;знаю я ваших крутіше за попів живуть так що не лукав...тут нема дурних..а от по селах священикам не так легко&quot; ну не знаю. Яхт я не бачив, а в простих попів нерухомості як в дурня фантиків постійно бачу. Про авто взагалі мовчу. І по селах вистачає &quot;бідних&quot; які без гроше і пальцем не пошевелять. <br/>МП - дім торгівлі. Чи я помиляюсь і у вас нема прайсів, ...
29 Червня 2018, 11:43
НАМІСНИК КИЄВО-ПЕЧЕРСЬКОЇ ЛАВРИ ВКОТРЕ ГУЧНО ВІДСВЯТКУВАВ СВІЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ Більше читайте тут: https://tsn.ua/video/video-novini/namisnik-kiyevo-pecherskoyi-lavri-vkotre-guchno-vidsvyatkuvav-sviy-den-narodzhennya.html <br/><br/> Патриарх Кирилл &quot;засветился&quot; в трусах на элитной яхте за 680 тысяч евро, - СМИ. ФОТОрепортаж<br/><br/><br/>Покажіть &quot;наших&quot; які не гірше живуть?
29 Червня 2018, 12:31
Рефлексії не по розуму активних співгромадян нічого крім співчуття не викликають. Тьма злоби і ненависті, зависті і злості зайвий раз підкреслюють, що &quot;Бог в душі&quot; - неробоча ідея.
29 Червня 2018, 13:46
Коли нема аргументів - можна висловлюватись гумними фразами виправдовуючи свою віру в МП. <br/><br/>МП тому таким агресивним та зажерливим став, що його прихожани не перевіряли своїх пастухів згідно слова Божого. Боготворили своїх пастухів називаючи владикою, ... &quot;9. І не називайте нікого отцем на землі, бо один вам Отець, що на небі.<br/>10. І не звіться наставниками, бо один вам Наставник, Христос.<br/>11. Хто між вами найбільший, хай слугою вам буде!<br/>12. Хто бо підноситься, буде понижений, хто ж понижується, той піднесеться.<br/>13. Горе ж вам, книжники та фарисеї, лицеміри, що перед людьми зачиняєте Царство Небесне, бо й самі ви не входите, ані тих, хто хоче ввійти, увійти не пускаєте!<br/>(Від Матвія 23:9-13)&quot;<br/><br/>можна продовжувати і продовжувати, але це як з ватниками розмовляти.
29 Червня 2018, 13:58
Коли нема аргументів - можна висловлюватись гумними фразами виправдовуючи свою віру в МП. <br/><br/>МП тому таким агресивним та зажерливим став, що його прихожани не перевіряли своїх пастухів згідно слова Божого. Боготворили своїх пастухів називаючи владикою, ... &quot;9. І не називайте нікого отцем на землі, бо один вам Отець, що на небі.<br/>10. І не звіться наставниками, бо один вам Наставник, Христос.<br/>11. Хто між вами найбільший, хай слугою вам буде!<br/>12. Хто бо підноситься, буде понижений, хто ж понижується, той піднесеться.<br/>13. Горе ж вам, книжники та фарисеї, лицеміри, що перед людьми зачиняєте Царство Небесне, бо й самі ви не входите, ані тих, хто хоче ввійти, увійти не пускаєте!<br/>(Від Матвія 23:9-13)&quot;<br/><br/>можна продовжувати і продовжувати, але це як з ватниками розмовляти.
29 Червня 2018, 23:01
гарно цитуєте святе письмо і тут же обзиваєте людей а самі тоді хто
30 Червня 2018, 14:01
Вибачте, але кого я образив? Якщо і образив то лише систему яка склалась в православній церкві і тут звинувачувати мене в брехні чи надуманості безглуздо. Хто має очі - той бачить. В Україні більшість - православні і для православного вкрасти, напитись, побитись - предмет гордості. Як правило вони хизуються цим. Я вимушений жити в такому суспільстві. Якби в мене був вибір жити в країні де переважає православ'я чи протистанти - ні минути не задумувався б. <br/>&quot;Гарних&quot; людей скрізь вистачає, але не раз переконуюсь, що в православній церкві головне гроші, а не виховання своєї пастви. <br/>Не раз запитую в православних які розповідають я добре було на служінні, що ви винесли, що залишилось в вашому серці, над чим задумались, ... і відповідь лише що все було гарно і Надьку побачила і з Петром порозмовляла. <br/>Втомився розповідати та пояслювати. ПРАВОСЛАВНІ ЧИТАЙТЕ БІБЛІЮ! КОЛИ Я ВЖЕ ЗУСТРІНУ ПРАВОСЛАВНОГО ЯКИЙ БУДЕ В НІЙ ОРІЄНТУВАТИСЬ! ЩО І КОГО ВИХОВУЄ ВАШ БАТЮШКА?
30 Червня 2018, 18:19
Перша ознака, що ти на правильному шляху - коли бачиш СВОЇ гріхи !
30 Червня 2018, 20:55
Вам теж здається, що православна церква не бачить своїх гріхів. Дякую за підтримку. <br/>А як зробити щоб вони відкрили очі? Мені мало віриться, що попи відкриють очі і побачать, що вони маючи ключі від царства божого самі туди не заходять і інших не пускають. Коли вони почнуть проповідувати істину, а не обрядовість? ... багато питань <br/><br/>Ви зрозумійте, що якби православ'я не було таке агресивне і з кожним роком все агресивніше - я б не мав до його діла. Вчора попи катаються п'яними, набивають кармани, помирають в саунах, а сьогодні допомагають вести війну проти іншої країни. Красти чужі території. Вбивати ...<br/>В мене дуже багато питань до МП, але я не розумію чому в прихожан не виникає жодного запитання. <br/>Моя б воля - всій московських прислужників в Москву пересилити і ще доплатити їм, щоб ніколи не повертались.
02 Липня 2018, 00:16
Мішура-це якраз ти і е! А за свої слова ще будеш строго відповідати перед Господом Іісусом Христом,в цьому навіть і не сумнівайся.Якщо ти читаеш Біблію то перш за все маеш читати Новий завет і знати дві головні заповіді Христові.А ти їх може і читав та як багато вже хто помітив та по них не живеш,а значить твої знання нічого не варті.Від тебе чуеться дух ворожий Христовому(сатанинський),тому в тебеі така ненависть до істинної Христової Церкви Православної.Тому ти і вліз не в свій монастир зі своїми правилами,щоб як той лукавий посіяти між православними ворожбу.Від тебе віе одна злоба та ненависть..Так і хочеться тебе запитати-з якої сторони тебеобходить що відбуваеться в церковному житті..буде наданий Томос чи ні..м?ти переживай про свою душу а про інших Христос попіклуеться.Чи ти вважаеш що для тебе спасіння душі вже забезпечено..тыльки тобі ще залишилося вирішити питання з Томосом..м?
02 Липня 2018, 00:47
А мені хотілося б щоб всіляких сектантів (типу тебе,бо сектанти теж всякі е )висилити в Америку і нехай там насолоджуються солодким життям та будували б свое &quot;світле майбутне&quot; ,.та і гуманітарну допомогу не треба було б їм пересилати ,а там на місці і розбирали,заради неї в основном і йдуть у ваші секти&quot;спасатися&quot;..Та нехай буде не моя воля,а Господня.
03 Липня 2018, 18:40
Ото начиталась!!! Таке враження, що в Украіні лишилась одна невирішена проблема - церква! Люди добрі, та йдіть на схід поцитуйте там в окопах, покажіть свою віру, патріотизм, закінчіть війну, а тоді і візьмемся за тих &quot;попів&quot;, які безперервно оголошують, то одяг давай, то продукти, то гроші,бо ж бач солдатам треба!