Не я б'ю, верба б'є!

24 Квітня 2016, 11:00
1935

Сьогодні православні християни відзначають вхід Господній у Єрусалим.

Район. Рожище вітає усіх з Вербною неділею! 










 

Коментарі
24 Квітня 2016, 16:44
Шановна редакція! Зі святом Вас! Але чому немає фото з СВЯТО-МИХАЙЛІВСЬКОГО ХРАМУ? Дякую!
24 Квітня 2016, 21:42
ЧОМУ НЕ ВІДПОВІДАЄТЕ НА ЗАПИТАННЯ?
24 Квітня 2016, 21:56
Яке питання така й відповідь, на мою думку, тому що журналістів на ресурсі не так щоб багато, а той що є ходить в церкву УПЦ.
24 Квітня 2016, 22:16
Олеже, дякуємо за вітання! Вас теж зі святом!<br/>З радістю опублікуємо фото й зі Свято-Михайлівського храму, якщо надішлете на редакційну електронку [email protected]<br/>На жаль, не мали можливості побувати в обох храмах.
25 Квітня 2016, 00:22
а бувати потрібно шановна редакціє
25 Квітня 2016, 02:10
Наступної Вербної неділі обов'язково побуваєм.
25 Квітня 2016, 18:26
Чому наступної вербної неділі? На ВЕЛИКДЕНЬ побувайте, і викладіть фото. Всі церкви однакові, жодна нічого поганого не вчить.
25 Квітня 2016, 18:33
Дякуємо за пораду! Й нагадуємо, що ми також дуже вдячні активним читачам, які можуть інформувати редакцію про теми та надсилати цікаві фото для публікації на електронку [email protected]
25 Квітня 2016, 18:46
Дякую за відповідь. А напишіть на тему: &quot;Спортивного майданчику в парку біля р. Стир&quot;с. Дякую.
25 Квітня 2016, 20:56
Уточніть, будь ласка, тему - який саме спортивний майданчик? Ви пропонуєте побудувати там спортивний майданчик чи про що мова?
25 Квітня 2016, 21:28
Чудові фотки, чудовий репортаж і просто чудова святкова атмосфера!!!)))...Одне цікаво, якому ж це недоумкові дана стаття не подобається)))Давайте вгадаю з трьох раз: він прихожанин рпц і ярий фанатик путіна і гундяєва (а Михайлівсьький храм зараз окупований цими сектантами), він представник організації свідків єгови і не визнає християнських свят або він просто випадково не туди нажав...
25 Квітня 2016, 22:00
Шановний &quot;Іван&quot;! Якщо ви такий великий віруючий, як ви можете в страсний тиждень таке писати. А стаття всім сподобалась. Запитали лише, чому немає фото зі Свято-Михайлівського Храму УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ.
25 Квітня 2016, 22:04
А молитися можна в будь-якому храмі, хоть в мечеті. В храм люди, на відміну від Івана, ідуть для того, щоб помолитися.
26 Квітня 2016, 11:51
І не тільки молитися, багато людей старшого віку йде туди просто зустрітися із знайомими, подругами, попліткувати і нерідко навіть не чують про що говорить настоятель.
26 Квітня 2016, 13:53
А якщо ти йдеш у Михайлівський храм - то це означає поклонятись путіну а не Богу!Можливо ти так і робиш якщо на це зважаєш! Ми ходимо в храм молитись Богу а не тому кому ця церква належить!
26 Квітня 2016, 23:01
Шановний &quot;Волинянин&quot; ваша &quot;українська православна церква&quot; - це лише філія рпц..Розкрийте нарешті очі...І частина ваших пожертв йде на москву...Тобто волею чи не волею ви фінансуєте окупанта...І, якщо цікавтесь історією, дізнайтесь, хто і коли збудував Свято-Михайлівський храм...І якій конфесії він належав до другої більшовицької окупації...
27 Квітня 2016, 11:38
Шановні читачі!<br/><br/>Просимо вас не розпалювати релігійної та політичної ворожнечі в коментарях і не ображати інших у висловлюваннях. Це прописано у Правилах користування сайту Район.Рожище.<br/>З цією метою ми закриваємо коментарі під цією публікацією.
29/03/2024 П'ятниця
29.03.2024
28.03.2024