Доходи та витрати голови Рожищенської РДА Інни Гайворонської. ДЕКЛАРАЦІЯ

20 Квітня 2016, 17:00
4448

Район.Рожище продовжує публікувати декларації посадових осіб району. Сьогодні в полі зору нашого інтернет-видання опинилася декларація голови Рожищенської РДА Інни Гайворонської.

Отож, сукупний дохід Інни Михайлівни становить 54 900 гривень - зарплата, тож середній заробіток голови РДА – близько 5 тисяч гривень у місяць.

Ще 57 652 тисячі гривень заробили члени сім’ї чиновниці.

Нерухомого майна Інна Гайворонська не має, а от члени сім’ї декларанта мають будинок – 160 м.кв. та земельну ділянку 2500 м.кв.

Не має голова РДА та члени її сім’ї  і особистого транспорту, кредитів, депозитів та цінних паперів.

Що цікаво, декларація очільниці виконавчої влади району розміщена не у розділі "Запобігання проявам корупції" чи як на деяких сайтах — "Декларування", а в рубриці "Керівництво" - Голова РДА.

Докладніше з декларацією можна ознайомитись тут.

 

Коментарі
20 Квітня 2016, 22:59
І куди ти шла ,Бідна ІНА.
21 Квітня 2016, 01:13
а декларація музики коли буде опублікована
21 Квітня 2016, 01:49
А за які гроші вони з Савчуком в Америку їздили?
21 Квітня 2016, 10:17
Декларацію голови райради Андрія Музики опублікуємо найближчим часом, коли нам її нададуть на запит.
21 Квітня 2016, 10:58
За свої особисті
21 Квітня 2016, 13:38
за американські !
21 Квітня 2016, 16:57
Інна порівняно з Музикою буде бідна 100%. Те ч**о скоро не тільки гараж в сільському господарстві приватизує ай ще декілька обєктів (аптеку, редакцію...)
22 Квітня 2016, 01:26
Чого не відкривається декларація?
22 Квітня 2016, 13:42
Так декларація не відкривається. А мою декларацію в цей блог я не надам.
22 Квітня 2016, 17:55
На офіційному сайті районної ради висить декларація Музики давно - не полінуйся подивитися! А ти про які гаражі плетеш? Тобі від нічого робити кортить бруд на когось вилляти? Сам сидиш в гі..і і когось мажеш.
22 Квітня 2016, 20:22
На сайті райради поки що розміщена декларація за неповний рік, одразу після виборів-2015.<br/>Гараж є у власності найближчих членів родини, які проживають з декларантом.<br/>Детальніше читайте за лінком http://rozhyshche.rayon.in.ua/news/7600-maino-dohodi-ta-zoboviazannia-golovi-rairadi-andriia-muziki-deklaratsiia