Директор Рожищенського ветколеджу хоче залагодити конфлікт «по-домашньому»

13 Квітня 2016, 16:10
2906

Як стало відомо з власних джерел Район.Рожище, у ветеринарний коледж сьогодні приїхав ректор Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. Гжицького Володимир Стибель.

Метою поїздки стала зустріч зі студентами 4-курсниками у рамках профорієнтаційної кампанії, а також збори  з трудовим колективом задля залагодження конфлікту щодо призначення директором коледжу Лесі Недопад.

Втім, представники протилежної сторони конфлікту вирішили саботувати запрошення на розмову. 

Не вдалося потрапити на збори й кореспонденту Район.Рожище. Директор коледжу Леся Недопад зауважила, що «це питання їхнє внутрішнє, і вони хотіли б по-домашньому його вирішити, без сторонніх».

Директор додала, що жодних спірних питань щодо її посади, яка чинна з 30 березня, уже не може бути.

ПОЧИТАТИ ЩЕ:

Директором Рожищенського коледжу стане Леся Недопад?.. 

На виборах директора ветеринарного коледжу лідирує хірург Прус

Коментарі
13 Квітня 2016, 20:19
Хто вибирав, той хай працює з нею. Конфлікт лише по наростаючій, нехай не дуамє, що минеться.
13 Квітня 2016, 20:24
цирк продовжується.
14 Квітня 2016, 00:39
Вдови убогий поможите,не осудите сироти,и виведить из тисноти на волю тихих,заступите од рук неситих.не хотять познать,розбити тьму....
14 Квітня 2016, 18:14
Ого, круто! Президент не виганяє журналістів. Рожище живе по своїх "понятіях".
14 Квітня 2016, 18:40
Уточнюйте свої дані. Ректор прибув для представлення. А люди з освітою показують свою вихованість саботуванням. Ну просто перший клас...
14 Квітня 2016, 18:42
А нікого не тримають, не хочете працювати - звільняйтесь, всерівно тільки склоки зводите і в препараторських шушукаєтесь. Дайте іншим працювати
14 Квітня 2016, 19:00
Нехай ліпше одна піде і дасть іншим нормально працювати, менше буде і склоків.
14 Квітня 2016, 22:54
Аби ж ви працювали,а не пили на парах,и в нети виставлени алкоголики а над ними студенти з указкою,гидота и ганьба:-) :-) :-) :-)
15 Квітня 2016, 14:38
Будь ласка, ссилку на пікантні фото - в студію! ))
15 Квітня 2016, 16:16
Прус норм чел!!!!
15 Квітня 2016, 21:53
Підтримую!!! Ми за Пруса, а Леся Кіндратівна нічого для студентсва не робить.
15 Квітня 2016, 21:55
Прус нормальний чувак. Шкода, що його обманули.
15 Квітня 2016, 22:37
Скажить,де був баль?що смачненьке подавали?бо мене не взяли???
15 Квітня 2016, 22:39
Ссилки будут писля випуска:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
16 Квітня 2016, 00:09
Чув,що свистак буде завучом,оце вирна реформа:-) :-)
16 Квітня 2016, 20:11
Тому Свистаку всього мало, жадібність засліплює. Можна обвести кругом пальця людей, але чи можна обманути час....???