У парку біля Стиру з’явилися нові відпочинкові місця

12 Квітня 2016, 17:20
2358

Парк біля Стиру приємно порадував любителів відпочинку в зеленій зоні новими, а точніше – оновленими відпочинковими місцями. Постарались комунальники з КП «Дільниця благоустрою». 

Як поінформував Район.Рожище начальник Юрій Міщук, до Пасхи встановлять ще кілька таких місць і приберуть зрубане в парку гілля.


 На все не вистачає часу та рук, бідкаються комунальники. Тож містяни могли б хоча б допомогти тим, що не смітили б там, де відпочивають...



Як розповів міський голова В’ячеслав Поліщук, великий сміттєбак  у парку є, але його виставляють в весняно-літній сезон, коли там працює торгова точка місцевого підприємця. Мер каже, що минулого року вчасно спохопилися забрати бак, бо вже майже виловлювали його в Стиру…

Правду кажуть, культура виховання виходить з сім’ї, а Європа починається з нас самих.

 

 

Коментарі
12 Квітня 2016, 22:55
Це, очевидно, європейські відпочинкові місця????Посміховисько та й годі. Для чого оце показувати? Первіснообщинна стоянка. Вдале поєднання: до такого дизайну, саме таке сміття.
13 Квітня 2016, 00:18
"Європейські" відпочинкові місця для тих, хто розкидає сміття, - на ковричку. А найліпше - то смітити там, де живеш, їсиш, спиш, оце по-європейськи.
13 Квітня 2016, 01:48
і збирається там одне бидло і алканафти на тих пиньках
13 Квітня 2016, 02:39
Навіщо та брежня.Пеньки ще були поставлені при покійному Алієві,царство йому небесне,ви подивіться там кора обдерта і вони вже гнилі.Навіщо приписувати чиісь заслуги п.МІЩУК.Краще вивезли чи спалили гілля, яке залишилось після вирубки дерев .
13 Квітня 2016, 18:18
Справді, добрі діла говорять гучніше, ніж награний популізм. П. Міщук не треба себе розхвалювати, хай краще люди щось добре за вас скажуть.
13 Квітня 2016, 18:27
кому таке оновлення може сподобатися.дерева вивезли пеньки стоять.дуже естетично...
14 Квітня 2016, 17:03
А відпочинкові місця дійсно встановлені при міському голові Алієву
14 Квітня 2016, 17:07
А міська влада така бідова,що не може щось придумати зі смітником? Нехай буруля візьме і встановить, а то щоранку спалюють його сторожі прямо в парку сміття.
14 Квітня 2016, 17:11
Та оце приїздив я в м. Рожище при Алієву, то там і Бесідки були, доріжки,як доріжки, освітлення файне.
14 Квітня 2016, 19:10
Алієв робив добрі справи, господарем був. Фотографуватися у різних ракурсах не мав часу.