До Малинівки вирівняли дорогу

07 Квітня 2016, 10:30
3068

Вже більше тижня на знищених після зими дорогах сіл Переспа, Трилісці, Мирославка наводять лад.

Найбільше увагу звернули на розбитий шлях, який веде до села Малинівка. У своїй попередній публікації ми писали, що туди навіть перевізники не хочуть здійснювати рейси. Тому за вирішення проблеми взявся очільник Переспівської громади Віктор Лук'янчук. З його ініціативи працює грейдер, який вирівнює дороги. 

"Роботи виконує найдосвідченіший водій «Рожищенського  автодору», батьки якого родом з села Малинівка, тому можна сказати, що роботи виконуються на совість", — розповідає Віктор Лук'янчук, сільський голова Переспи.

І хоча це лише просте вирівнювання, про ремонт та покриття дороги асфальтом не йдеться, хочеться сподіватися, що незабаром у віддалене село заїзджатиме і пасажирський транспорт.

1


 

Коментарі
08 Квітня 2016, 13:10
ДЯКУЄМО!!!
08 Квітня 2016, 22:03
автодор касу збрив а дороги як не було так і не буде!!!!!!!!!! такі реалії нашого життя
08 Квітня 2016, 22:09
Гроші автодор з головою поділили.
09 Квітня 2016, 00:58
куда дивиться районна рада
09 Квітня 2016, 01:30
а яка ціна ініціативи?
09 Квітня 2016, 03:54
Ініціатива людська,а ПІАР голови.
09 Квітня 2016, 11:46
Напевно ПіАР дорого стоїть, грошей не шкодує
09 Квітня 2016, 12:01
люди там нікому не потрібні а голова піариться
09 Квітня 2016, 12:05
а голові піар головне видно зразу
09 Квітня 2016, 17:12
голова сад в Малинівці не зачистив а вирізав та підготував землю під огород
09 Квітня 2016, 19:35
ого то в нього свій особистий інтерес в садку Малинівки?
09 Квітня 2016, 19:44
може дачі будуть
10 Квітня 2016, 21:15
скоро буде скандал
14 Квітня 2016, 15:17
Шановні! Вам би мало б бути соромно за свої слова! Перш ніж писати всілякі дурниці особисто приїдьте до нас в село і поспілкуйтесь з його жителями, про те як жилось їм до цього...На відміну від попередніх, нажаль, голів сільської ради це єдиний хто робить щось для нас а не для своєї кишені. Чому за скільки років ніхто цього не зробив? Зате свій благоустрій вони, звичайно влаштували-хати покупували...А це шановні-вам очі не мозолить, правда? А Малинівка ніяк і ніколи не відчула нічієї допомоги...так...ніби цього села і взагалі для них не існувало. Завдяки Віктору Лукянчуку село потрохи оновлюється! Дорогою ми задоволені! Садок просто почистили, прибрали-так як і мало б бути до цього) Пообрізали гілля і він виглядає тепер бездоганно) Тож, перш ніж робити такі голосні "заяви" ми б радили вам- "задушити свою жабу") А Вам, Вікторе Петровичу, ми радимо не брати слова всіляких заздрісників близько до серця так як їх завжди вистачатиме, нажаль. Дякуємо Вам за все що Ви для нас робите! Терпіння Вам і натхнення у своїй праці.
14 Квітня 2016, 15:23
Ще одне) Який "піар"? Все правильно написано у статті! Надіємось що таких статтей про те що робить для сіл Віктор Петрович буде ще дуже багато))) Він багато робить-для всіх сіл) Як кажуть-"Країна має знати своїх Героїв". І добре було б якби і про попередніх щось писали...але ні-немає що(
18 Квітня 2016, 22:17
жителі Малинівки дуже швидко прийде розчарування як взнаєте за бізнес Лукяна
19 Квітня 2016, 14:24
Каштан, Ви не думайте що знаєте більше ніж інші) Для будь-якого чоловіка похвально те що він має якусь справу за плечима. Старається а не байдикує... Нам це не заважає) Для нас він старається і нам цього досить) А в чужі кишені звички заглядати не маємо і вам радимо)А ви, як написано в попередньому повідомлені-заздріть мовчки) З такими заявочками-краще лізьте в кишені до наших депутатів у ВРУ(так як Вам бачу зайнятись немає чим))))
15 Травня 2016, 02:33
<p>каштан, я тебе вичислив по номеру телефону.</p>
18 Травня 2016, 20:27
Ніякого піару в цьому не бачу, а те що голова старається- похвально. Тому що ні один попередник його нічого такого і близько не робив. А людям аби тільки поговорити.Дорогою в селі всі дуже задоволені не раз згадують голову хорошими і похвальними словами.Тому краще тримайте свою заздрість за зубами, а то аж смішно читати ваші коментарі!!!!І взагалі думка така, хто пише всілякі гадості на голову, це його попередники, або секретар якого теж після Пархомчучки зняли!Тому люди схаменіться, досить писати не хороших слів в сторону Віктора Петровича!