Підприємець Шварцкоп прокоментував історію з котельнею

06 Квітня 2016, 10:50
5945

Уже тривалий час у середовищі місцевих владців, та і громада підключається в коментарях, рожищенському підприємцю Валерію Шварцкопу закидають: мовляв, узяв землю під будівництво торгового центру з умовою побудувати котельню для опалювання гуртожитків. Торговий центр побудував, а про котельню забув.

Чоловік звернувся у редакцію Район.Рожище з проханням висвітлити його точку зору в цьому питанні та роз’яснити історію з землею.

Справа від ТЦ, — ділянка в 1,5 сотих, яку відвели під котельню
Справа від ТЦ, — ділянка в 1,5 сотих, яку відвели під котельню

"Ідея з твердопаливною котельнею  виникла якось під час розмови з колишнім головою Афганом Алієвим. На той момент, у 2010 році, ми вже повним ходом будували «Теплоцентр» (на це була виділена ділянка 9,59 сотих). Я придумав, окрім ТЦ, опалювати ще й гуртожиток коледжу, будинок номер 43 (пеемковський гуртожиток) і прокуратуру, бо ця гілка проблемна. Отут була нічийна ділянка на 1,5 сотих, вона примикає до магазину. Алієвич каже: я тобі її виділяю, — розповідає Валерій Шварцкоп і показує копію рішення міськради від 06.05.2011 «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок м.Рожище».

Рішення міськради від 06.05.2011 «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок м.Рожище».
Рішення міськради від 06.05.2011 «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок м.Рожище».

"Я вже замовив котли на заводі в Ковелі, попитався в будівельників, чи є технічні можливості прибудувати котельню до «Теплоцентру»… Словом, почав готуватися запускати котельню. Але в процесі поїздив по інших котельнях на тверде паливо і дізнався, що є різниця в тарифах:  для населення — одні, для юридичних осіб – інші. Порахував, що надання послуг для населення не покриває витрат. Ближче до кінця літа я зрозумів, що ідея марна. Ми дали задню з котельнею, бо проект безперспективний. Словом, проект землеустрою по цьому не робився, ділянка залишилася нічийна. Зараз це ділянка Барвінського", — додав підприємець.


 

Коментарі
06 Квітня 2016, 15:33
<p>Ага, земельну ділянку під теплоцентр відхопив, а обіцяного на сесії міської ради можна і не виконувати?</p>
06 Квітня 2016, 16:56
<p>Для Шварцкопа саме головне взяти землю. А не робити добро людям. Думаю міська рада зробить певні висновки. Для кого вона виділяє землю.</p>
06 Квітня 2016, 17:04
<p>От тільки на сесії районної ради, пан Шварцкоп співав зовсім іншу пісню, а прямо кажучи кричав не своїм голосом, що він нічого нікому не обіцяв. А тепер вже по-іншому розказує. То як воно було насправді? Може журналістам "Район.Рожище" провести журналістське розслідування, а потім викласти все це в статті із свідченнями депутатів міської ради шостого склакання, сканкопіями документів і т.д.</p>
06 Квітня 2016, 17:13
<p>Які висновки? вже все виділили і поділили. нічийної землі в місті немає.</p>
06 Квітня 2016, 17:48
<p>Шановні критики. Ви самі за свої кошти зробіть котельні , залізьте в кредити ( не соціальні) і далі залиштеся без своїх осель. Бо це все призведе до банкрутства. Так Валерій зробив помилку ,що не прорахував це наперід , але влада дала йому лише ділянку , а не якусь фінансову допомогу . А на сесії він критикував владу за те ,що наші з вами гроші використовуються неекономно.</p>
06 Квітня 2016, 17:53
Район Рожище займає якусь таку цікаву позицію... Ви обєктивне ЗМІ чи проплачене? Яким Богам ви молитесь? Це що стосується вас. Що ж стосується Шварцкопа - хай прокоментує ситуацію з барменшою в Мальованці і історію пяної їзди бусом через перешкоди біля гуртожитку поблизу псевдоторгового центру ... а ще хай покаже рішення міської ради про надання землі під будівництво торгового центру - є таке? Цікаво, що там написано...
06 Квітня 2016, 17:54
країна рабів,подхалімів,ворів та іншої нечесті.нажаль країна без перспектив на якийсь розвиток у най ближчій перспективі
06 Квітня 2016, 18:44
БАНДУРА, підтримую! А то нічого не зрозуміло, одні кричать те, інші інакше. Обіцяв котельню - давай котельню! обіцяв, а потім прозрів що не вигідно - знось магазин!)) не обіцяв - хай добре торгується!
06 Квітня 2016, 19:12
Жулік і нахал, який нарветься колись конкретно
06 Квітня 2016, 19:49
Люди подивіться , як Шварцкоп - "чесна людина" працює в самообороні.
06 Квітня 2016, 22:54
А скільки він в самообороні грошей нагріб з людських внесків
07 Квітня 2016, 00:40
Брехуни і комбінатори!!!
07 Квітня 2016, 00:46
Бурий з Дуплюком - перші кандидати на народну люстрацію!
07 Квітня 2016, 01:11
Цікаво, а що ви ,критики, зробили для міста ? Чи ви хоч раз відірвали дупи від крісел і допомогли комусь ? Чи вмієте тільки поливати брудом кругом себе, В кінці залишетесь сидіти в цьому бруді.
07 Квітня 2016, 02:46
До Аліни. Читайте п.1.3. рішення міської ради (на фото) де чітко написано "... для будівництва котельні". Яка ще потрібна критика? "Ефективність" використання міської "нашої з вами" землі "на лицо" ...
07 Квітня 2016, 10:59
Бандура, читай статтю, це рішення про виділення додаткових півтори сотих саме під будівництво котельні, на магазин має бути інше рішення, хоча, Алієв був добрим господарником й умова при виділенні землі під магазин скоріш за все була, тим більше в центрі міста, десять сотих.
07 Квітня 2016, 15:18
ЦЕ ГОРЕ А НЕМІСЬКА РАДА РАЗОМ З МЕРЕРОМ---ВСЕ ЩО БАЧАТЬ ЦЕ ЗЕМЛЯ ЯКУ ВАЖАЮТЬ СВОЄЮ--І ДУМАЮТЬ ЩО ТІ ХТО ЩО НЕБУТЬ РОБЛЯТЬ І СТАРАЮЦЯ В ЗУБАХ ПРИНИСУТЬ ЇМ ДЕСЯТКІ ТИСЯЧ І ЗА ЦІ ГРОШІ ВОНИ БУДУТЬ ПОКАЗУВАТИ ЯКІ ВОНИ ГОСПОДАРНИКІ----ШВОНДЕРИ- НАГАДУЄ 1917РІК
07 Квітня 2016, 19:48
бУРИЙ ТІЛЬКИ КОРЧИТЬ З СЕБЕ патріота .а мер відробляє борг самообороні
07 Квітня 2016, 22:23
Микола, ти шо 120 років жив, шо помниш? ти не вийо тут сильно, ато єслі шо в ато!
08 Квітня 2016, 00:19
якщо ти мужик то з тобою бику.....я на майдані не за те був щоб всяка наволоч собі карєру за мій рахунок будувала.....
08 Квітня 2016, 12:49
Бурий ти сам піди в АТО , а не сиди в самообороні.
21 Серпня 2018, 02:35
Ну будучи в Самообороні мабуть багато не заробиш) а от є інші люди які вже давно добре нагрілись <br/>Щодо Бурого то він прогорів з Теплоцентром і самооборона не допомогла <br/>Хто хоче заробити сідають в крісло а не в патріотизм лізуть<br/>Бурий багато фінансово допоміг для Самооборони в 14 р. Ну а тепер всі забули про війну і тд починають топтати в грязь тих хто робив хоть щось