На Рожищенщині 1597 споживачів більш як на добу відключать від газопостачання

11 Червня 2024, 14:35
На Рожищенщині 1597 споживачів більш як на добу відключать від газопостачання 1187
На Рожищенщині 1597 споживачів більш як на добу відключать від газопостачання

Майже 1600 споживачам на Рожищенщині тимчасово відключать газопостачання.

Газу не буде з 10:00 13 червня до 17:00 14 червня. Про це Район.Рожище повідомили у пресцентрі Волинської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України».

Причина відключення – планові ремонтно-профілактичні роботи (монтаж запірної арматури) на газорозподільній станції села Любче, що належить до Ковельського управління експлуатації газового господарства.

Роботи виконають з обов’язковою зупинкою газорозподільної станції відповідно до програми ремонтів та технічного обслуговування ТОВ «Оператор ГТС України» фахівці Бібрського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів.

Тимчасово в таких селах Рожищенщини буде відсутнє газопостачання:

  • Берегове, Бортяхівка, Забара, Іванівка, Козин, Корсині, Літогоща, Мильськ, Мирославка, Переспа, Рудка-Козинська, Тихотин, Трилісці Рожищенської міської громади;
  • Доросині, Береськ, Вітоніж, Вічині, Квітневе, Кияж, Немир, Раймісто, Тристень, Щурин, Ясенівка Доросинівської сільської громади;
  • Березолуки, Кроватка, Любче, Підгірне, Яблунівка Копачівської сільської громади.  

За вказаними адресами мешкає 1597 споживачів.  

«На момент пуску газу необхідно забезпечити 100% доступ працівників Волинської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» до газових приладів для проведення обов’язкових робіт по перевірці на щільність систем газопостачання. Будьте пильними! Задля уникнення непорозумінь – просіть співробітника газорозподільної компанії показати посвідчення, завірене печаткою. Перепрошуємо за тимчасові незручності та дякуємо за розуміння!» – звертаються до споживачів.

Нагадаємо, також вимкнення газопостачання запланували для жителів Рожища, Дубища та ще 30 сіл Рожищенщини.

Коментар
20/06/2024 Середа
19.06.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром