Майже все доведеться викинути: рожищенським волонтерам передали медикаменти, на які був накладений арешт

23 Травня 2024, 14:49
Майже все доведеться викинути: рожищенським волонтерам передали медикаменти, на які був накладений арешт 13927
Майже все доведеться викинути: рожищенським волонтерам передали медикаменти, на які був накладений арешт

За ухвалою суду рожищенським волонтерам передали медикаменти, на які тривалий час був накладений арешт. Поки допомога лежала на складі, майже все зіпсувалося й перетворилося на сміття.

Нині у громадській організації «Самооборона» міста Рожище волонтери намагаються відібрати щось, що могло вціліти. Про це 23 травня повідомляє Район.Рожище.

Організація забрала 11 палет з гуманітарною допомогою. Серед речей – медикаменти від різних хвороб, дороговартісне обладнання для контролю рівня цукру та введення інсуліну, бандажі для поранених, найрізноманітніші медичні вироби широкого спектра призначення.

«Коробки з ліками протибольовими, гормонами, різними корисними штуками, які дуже потрібні на передовій або в стабілізаційних пунктах. Не зрозуміло, чому це все було передане на зберігання волонтерам. І от за півтора року з ліків, які заїхали в Україну як гуманітарна допомога, стала куча мокрого з грибком сміття. Ми це все забрали до себе і пробуємо перебрати, щоб хоч частину віддати тим, кому це може бути потрібно», – розповідає волонтерка Віра Шварцкоп.

Вона зазначає, що вартість цього вантажу обчислювалась цифрою з багатьма нулями, та, на жаль, нині майже все непридатне – терміни вийшли у 2022 році

«Грибок, пліснява, все прострочене, поїдене мишами й щурами. Хто має за це відповісти? Слідчі, прокурори чи ті в кого воно зберігалось? Хто понесе відповідальність? Мова йде про ліки, які є життєвонеобхідні на передовій і в госпіталях», – обурюється жінка.

 

Коментарі
23 Травня 2024, 16:10
Хто винуватий і що робити ?
26 Травня 2024, 13:53
Все дуже просто: повісити хто дав вказівку затримати вантаж і розстріляти хто неналежно зберігав. Питання?
26 Травня 2024, 13:54
Повісити хто дав вказівку затримати вантаж. Розстріляти хто неналежно зб.в
Коментар
16/07/2024 Понеділок
15.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром