Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Чи допоможе районна влада вплинути на трудову дисципліну в медустановах?

10:00 02.04.2016
1219

Тема медичної реформи та трудової дисципліни в ЦРЛ, поліклініці та амбулаторії заторкнула читачів Район.Рожище.

В коментарях до попередніх публікацій просто полилися скарги на роботу працівників цих установ.

Зневірені у внутрішньому контролі, містяни та мешканці району запитують, яким чином районна влада ззовні може повпливати на ситуацію, що склалася: зокрема ініціювати перевірки, накладати стягнення за невиконання професійних обов’язків тощо.

Про повноваження влади у цій сфери та систему реагування (хто за що відповідає та хто що має ініціювати) Район.Рожище поцікавився в очільника районного органу місцевого самоврядування, голови Рожищенської райради Андрія Музики.

"По перше, і по суті справи, маючи інформацію про порушення, будь-яка влада повинна реагувати. Звичайно, з огляду на оприлюднену інформацію, керівництво районної ради провело розмову з головним лікарем як з керівником установи, котрий покликаний стежити за дотриманням розпорядку роботи і трудової дисципліни. Така ж розмова буде продовжена з усіма керівниками медичних установ на рівні робочого органу ради — профільної комісії", — прокоментував Андрій Євгенович.

Очільник районного органу місцевого самоврядування поінформував, що у районній раді функції з управління комунальним майном (в тому числі установами, заснованими на спільній власності громад району) здійснює профільна постійна комісія з питань використання майна спільної власності територіальних громад, розвитку підприємництва, енергетичного комплексу, транспорту та зв’язку».

Що стосується РДА, то, згідно зі ст. 44 ЗУ «Про місцеве самоврядування», районна рада як орган місцевого самоврядування делегує певний перелік повноважень райдержадміністрації, в т.ч. і в галузі медицини. Адже це єдиний орган виконавчої влади на районному рівні.

"Звісно, у райлікарні, поліклініці та амбулаторії є керівництво, яке має стежити за дисципліною. Якщо воно цього не робить, а райдержадміністрація про це має інформацію (самостійно чи отримавши звернення від громади), РДА як орган виконавчої влади може звернутися до профільної комісії райради з клопотанням заслухати керівника, вжити до нього відповідних заходів дисциплінарного впливу (винести догану керівнику).

Якщо є якийсь спірний момент, райдержадміністрація може звернутись з метою перевірки фактів будь-куди — у міліцію, до інспекції з праці тощо.

Що стосується перевірок. РДА, бачачи порушення в діяльності тої чи іншої установи, незалежно, комунальна це установа чи іншої форми власності, може напряму звертатися з клопотанням до будь-якого контролюючого органу для проведення перевірки. Виконавча влада має право все це здійснювати, з огляду на власні та делеговані їм повноваження!" — підкреслив голова Рожищенської райради.

Загрузка...
Коментарі

анонім

18:51 03.04.2016

а голова райради їздить на роботу і з роботи до Лукька на службовій автомашині

Пацієнт

21:50 03.04.2016

в Рожищах в поліклініці повний ср*ч

забіяка

22:32 03.04.2016

таке саме і в районі

Вася

22:48 03.04.2016

100%

Працівник лікарні

10:20 04.04.2016

це не те, що срач, це повний бордель з випивкою і інтимпослугами в підвальному приміщенні, коли вже хтось наведе порядок??

Працівник лікарні

11:32 04.04.2016

Не можете опублікувати такий коментар, я Вас розумію. Але на скільки можете, допоможіть навести дисципліну в цьому закладі. Ви ж маєте вплив неабиякий.Дякую.

забіяка

23:34 04.04.2016

відновіть каналізацію в підвальному приміщенні

15 жовтня
Сьогодні
Вчора
13.10.2019
12.10.2019
11.10.2019
10.10.2019
09.10.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин