Очільник області позбавив премії голову Рожищенської РДА

23 Травня 2018, 09:45
3387

Голова Волинської ОДА Олександр Савченко відкликав премії декількох голів райдержадміністрацій, серед яких є і голова Рожищенської РДА Інна Гайворонська.

Таке рішення він пояснив тим, що саме ці голови РДА не виконали завдань, поставлених попереднім головою ОДА Володимиром Гунчиком, що стосувалися наповнення місцевих і районних бюджетів шляхом оренди земель та водойм, повідомляє Конкурент.

Крім Інни Гайворонської премій також позбавили:

– голову Маневицької РДА (Андрій Линдюк);

– голову Ківерцівської РДА (Валерій Ткачук);

– голову Турійської РДА (Орест Василишин);

– голову Камінь-Каширської РДА (Валерій Дунайчук).

- голову Іваничівської РДА (Лілія Кревська).

«Я відізвав рішення про призначення премій половині голів районів за невиконання завдань, які були визначені ще до мого сюди приходу. Це пов’язано з непідписанням договорів оренди на землею чи водні об’єкти», - зауважив Савченко.

За його словами, якщо ситуація не зміниться, «методи будуть ще більш суворі».

Коментарі
23 Травня 2018, 13:21
Правильно зробив в неї цих статків як в собаки бліх разом з чоловіком добре працюють на бабки.
23 Травня 2018, 14:40
позбавив робочого місця.
23 Травня 2018, 15:21
І Музику потрібно позбавити надбавок.
23 Травня 2018, 15:56
Двадцять тисяч в місяц получає і ще й премії отримує За яку таку непосильну роботу.питається в задачі
23 Травня 2018, 17:24
З/п за 2017 рік очільників району<br/>https://public.nazk.gov.ua/declaration/db5a4ffd-c64e-4554-9b01-30a86bd82803<br/>https://public.nazk.gov.ua/declaration/e0274280-10e8-4fbc-b1f4-260ea175d6d4
23 Травня 2018, 20:40
а для чого в районі стільки дармоїдів у високих кріслах сидить хватить одного районного голови!
23 Травня 2018, 22:06
заберіть гайворонську з району бо заважає працювати
24 Травня 2018, 00:00
Менше потрібно використовувати державний автомобіль (ЛАНОС) та списувати бензин бензин
24 Травня 2018, 01:42
Час від часу перечитую різні коментарі, особисто я не володію подібною інформацією про списання бензину, надбавки, зарплати , премії, тому не можу підтвердити або заперечити дані факти, як і більшість рожищенців. Виникає запитання - хто ж це все пише? Висновки - ті хто поруч. Здороваються за руку, заглядають облесливо в очі, посміхаються, щоб потім тишком - нишком підло написати якусь гадость. Це саме страшне - двоякі люди, і нашим і вашим! В очі одне - позаочі зовсім інше!
24 Травня 2018, 03:43
правильно зробили, ато вже зажралася скільки статків має хоч би людям що допомогла корчить із себе таку пані
24 Травня 2018, 09:54
Зате коли газету не візьмеш до рук,кругом її фото і коли встигає на всіх заходах побувати і кругом повихвалятися.як в народі кажуть&quot;де не посій,то вродиться&quot;краще б путьнє щось зробила для району.
24 Травня 2018, 09:54
Зате коли газету не візьмеш до рук,кругом її фото і коли встигає на всіх заходах побувати і кругом повихвалятися.як в народі кажуть&quot;де не посій,то вродиться&quot;краще б путьнє щось зробила для району.
24 Травня 2018, 10:13
а путнє це що ви маєте на увазі? вам би всеодно ніхто не догодив би,. Самі що путнє зробили за своє життя?
24 Травня 2018, 10:25
Чого ви причепилися до Гайворонської? Вона виконує свої обовязки. Молода, освічена, гарна, привітна, всім приділяє увагу, не задається. А що б ви робили на її місці? Запропонуйте свої пропозиції і себе, а то критикувати всі вміємо, тихенько сидячи в кущах. То пишете, що нічого не робить, а то коли все встигає, ніяк не добре.
24 Травня 2018, 10:28
поганому танцору і я.... мішають, так і вам.......
24 Травня 2018, 16:32
До неї на прийом взагалі напевне ніхто і не ходить всерівно нічого не вирішить.
25 Травня 2018, 02:54
На рахунок -гарна...В кожного свій смак