Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко: Руйнівні наслідки зовнішнього впливу виправить нова команда

16:40 20.05.2018
716

Україна протягом останніх чотирьох років перебуває під негативним зовнішнім управлінням.

Про це заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко під час ефіру на телеканалі «NewsOne».

Політик наголосила, що питання зовнішніх впливів треба розділяти на позитивний аспект, як-то підтримка США, ЄС чи МВФ, і на бажання отримати вигоду із слабкості країни.

«Ми маємо Угоду про асоціацію між Україною і ЄС, співпрацюємо із МВФ. В України також є сильні друзі – США, ЄС, інші країни світу, які підтримали нас проти зовнішньої агресії Росії. У цьому випадку я би категорично не розглядала це як елементи якогось зовнішнього управління, адже мова йде про солідарність та бажання допомогти нам проходити тяжкий шлях становлення», – пояснила Юлія Тимошенко.

Водночас Тимошенко застерегла: є негативне зовнішнє управління, мета якого – цинічно заробити на Україні. Всі відчувають, що ні уряд, ні президент, ні НБУ – не ухвалюють самостійних і чітких рішень.

«Сьогодні ведеться величезна кампанія для того, щоб маріонетки, які не знають, як управляти країною і виводити її з кризи, прийшли на найвищі посади у державі», – зауважила політик.

На її переконання, доля країни вирішуватиметься на наступних президентських і парламентських виборах. Юлія Тимошенко також закликала зробити так, «щоб хоч один раз в історії України до влади прийшла сильна, незалежна, професійна команда, зокрема національних українських технократів, які поставлять країну на ноги».

«Ми сьогодні збираємо таку команду і готові публічно оголосити новий курс країни, який має дві складові: перша – це перебудова всієї політичної системи життя, і друга – це новий економічний курс країни, який крок за кроком виведе нас з критичного стану», – підсумувала Голова партії.

;
Коментарі

Родіон

17:49 20.05.2018

Сидить в тюрмі Юлія Тимошенко. Охоронець стукає у двері і каже:
- Юлія Володимирівна, з Новим роком Вас!
Тимошенко у відповідь:
- Ви що там, геть здуріли? Який Новий рік? Місяць жовтень на дворі...
Охоронець:
- Ні-ні, Вам рік добавили!..)))

Катя до Родіона

17:59 20.05.2018

Блін, Родіоне, що за фігня! Цей анекдот вже був! Давайте інші! Читаємо, чекаємо, любимо, поважаємо!!!

Родіон

18:16 20.05.2018

Тюремный врач спрашивает Тимошенко: — Вам здоровье позволяет играть в шахматы? — Да. — Тогда почему вы утверждаете, что не можете ходить?

Громадянин

10:20 22.05.2018

Ой лукавить пані Юля, ой лукавить! Яка нова команда? Ми вже не раз і навіть не два бачили "команду" цієї пані: такі ж злодюги і казнокради, як і в Пороха або Янука. Обирати слід дійсно нову команду на чолі не з ставлеником чергового олігархічного клану, а сформовану партіями, які не фінансуються олігархами, власниками заводів-пароходів і телевізійних каналів, які щоденно пудрять нам мізки.

правда

19:49 22.05.2018

ти курва не дай Бог прийдеш до влади..розкрадеш остане що е...фарбований лис

14 серпня
Сьогодні
Вчора
12.08.2018
11.08.2018
10.08.2018
09.08.2018
08.08.2018
07.08.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин