У Рожищі навколішки зустріли загиблого захисника Олександра Зінчука

15 Квітня 2024, 14:38
У Рожищі навколішки зустріли загиблого захисника Олександра Зінчука 6744
У Рожищі навколішки зустріли загиблого захисника Олександра Зінчука

Сотні людей навколішки зустріли загиблого земляка Олександра Зінчука у центрі Рожища.

Востаннє на рідну землю воїн прибув у понеділок, 15 квітня. Про це повідомляє Район.Рожище.

Рідні, друзі, знайомі, школярі, представники влади та духовенства, волонтери та небайдужі жителі Рожищенської громади зібрались на громадську панахиду, щоб віддати шану загиблому захисникові.

За спокій душі чоловіка помолилися священники Православної церкви України.

«Сьогодні всі ті, що з Україною, продовжують допомагати. Вони знають, що сьогодні треба прийти й віддати шану Героєві. Обов'язок усіх – відкласти усі свої справи та прийти сюди, не зважаючи ні на що. Вічна пам'ять і царство небесне Героєві, який віддав своє життя. Низько схиляємо голови перед родиною, прийміть щирі співчуття. Цей біль не лише ваш, але й усієї Рожищенської громади», – звернувся настоятель храму Архістратига Михаїла, отець Микола Царик.

Рожищенський міський голова Вячеслав Поліщук розповів, що особисто був знайомим із загиблим захисником Олександром Зінчуком.

«З 2014 року Саша добровольцем пішов у Збройні сили України. Він був готовий захищати її до останнього подиху. Людина світла, людина мрії, людина справедливості. Хороша людина – Саша», – сказав Вячеслав Поліщук, закликавши достойно провести в останню дорогу захисника.

Під звуки реквієму «Плине кача» люди попрощалися з Олександром Зінчуком біля домовини, а згодом провели траурну процесію до його дому.

Нагадаємо, Олександр Зінчук загинув 15 лютого під Авдіївкою. Його загибель підтвердили у квітні.

Коментар
29/05/2024 Середа
29.05.2024
28.05.2024