Міському голові Рожища встановили надбавку до зарплати

Міський голова Рожища Вячеслав Поліщук отримав надбавку до зарплати.
За відповідне рішення проголосували депутати міської ради під час 42 чергової сесії, передає Район.Рожище.
Обранці громади вирішили встановити з 18 березня 2024 року надбавку за вислугу понад 10 років за стаж служби в органах місцевого самоврядування та Збройних силах України в розмірі 20% до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування.
Контроль за виконанням рішення поклали на постійну комісію з питань планування, бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестицій.
Нагадаємо, минулого року Рожищенський міський голова заробив понад пів мільйона гривень.
Читайте також:
- Освіта
Уряд унормував нові надбавки для вчителів та вихователів
- Освіта
Зарплати вчителів України у 2025 році: гарантовані виплати та надбавки
- Луцьк
Масові звільнення у садочках: у Луцьку виділять 23 мільйони гривень на підвищення зарплат працівникам ДНЗ
- Освіта
Вчителі України отримають підвищені доплати з вересня 2025 року
- Любешів
Керівників медичного закладу на Любешівщині покарали за правопорушення, пов’язані з корупцією