Міському голові Рожища встановили надбавку до зарплати

#   7256
Міському голові Рожища встановили надбавку до зарплати

Міський голова Рожища Вячеслав Поліщук отримав надбавку до зарплати.

За відповідне рішення проголосували депутати міської ради під час 42 чергової сесії, передає Район.Рожище.

Обранці громади вирішили встановити з 18 березня 2024 року надбавку за вислугу понад 10 років за стаж служби в органах місцевого самоврядування та Збройних силах України в розмірі 20% до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування.

Контроль за виконанням рішення поклали на постійну комісію з питань планування, бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестицій.

Нагадаємо, минулого року Рожищенський міський голова заробив понад пів мільйона гривень.

Останні новини

Всі

16 червня 2026

15 червня 2026

Переглянути все