КАБІНЕТ ПОСАДОВЦЯ: міський голова В’ячеслав Поліщук

30 Березня 2016, 11:00
7793

Шановні читачі!

Район.Рожище розпочинає нову рубрику — «Кабінет посадовця». Її мета – розповісти, в яких умовах, у прямому сенсі цього слова, працюють наші посадовці: якому інтер’єру вони надають перевагу, що цікавого можна побачити на їхніх столах, книжкових стелажах і в їхніх комп’ютерах, якими гаджетами вони користуються на роботі та ще багато чого цікавого.  

А почнемо ми знайомство — з кабінету міського голови Рожища В’ячеслава Поліщука.

1

Уже з першого погляду інтер'єр справляє приємне враження. Тут тепло та сонячно. До того ж милує око теплий м’ягкий коричневий відтінок умеблювання, яке дісталося теперішньому меру ще від попередників.

Зі слів міського голови, ремонт тут зроблено власними силами (разом із друзями, колегами та сім'єю), і то за два тижні, бо під час першої каденції йому було поставлено умову змінити кабінет. Екс-мери засідали в правому крилі будівлі, з виглядом на центральну вулицю.

1

Зліва в кутку, на сейфі, — драцена та іконка Божої Матері. Питаємось, чи мер любить пальми. В'ячеслав Анатолійович сміється й відповідає, що взагалі любить зелень, адже він колишній лісівник.

На шафках одразу привертають увагу розставлені в ряд кубки. В'ячеслав Поліщук розповідає, що ці перехідні кубки — заслуга команди міської ради, в яку входять працівники та знайомі, зокрема за зайняте 1-ше місце на Фестивалі сім'ї молоді і спорту, є тут переможні кубки з футболу й волейболу.


1

Картина з героями Небесної Сотні (копія намальованого художником-аматором стенду на Майдані) — подарунок рожищенських самооборонівців, щоб мер "не забував кривавих та героїчних подій у нашій історії". Картина не розпакована, аби не припадала пилом. 

1

Поруч — ще одна картина з козаками та булава. Це вже презент від рідних, які знають про захоплення В'ячеслава Анатолійовича козацькою тематикою.


 

Переглядаємо нагороди та грамоти. Міський голова звертає увагу на сертифікат учасника семінару "Мери — лідери змін", який 2 роки тому відбувся у Києві. Тоді представники Литви, Франції, Нідерландів та  Чехії ділился досвідом європейців.

1

1

Декоративна хатинка — виріб вихованців Будинку дитячої творчості, придбаний міським головою під  час благодійної виставки "Рожище – місто патріотів", тоді виручені кошти спрямовувались на підтримку армії.

На книжковій полиці можна побачити в основному "технічну літературу", як каже мер: телефонний довідник, "Поради міському голові". "ЖКХ від А до Я".

Книги ж історично-краєзнавчого спрямування привезені від сусідів-поляків ще колишніми очільниками міської ради.  Для себе В'ячеслав Анатолійович читає "Афганістан. Волинський рахунок" Василя Слапчука — про наших хлопців, а також книгу "Волинська боротьба за землю", де багато згадано про Рожище за часів УПА.


1

У ніші навпроти столу в упакуванні стоїть сувенір у вигляді... лелеки. Зі слів мера, його принесли колеги в міську раду, щоб начальник не забував про садочки. А взагалі-то міський голова планує в цій ніші повісити портрет Тараса Шевченка і ще тут має стояти великий український прапор, який наразі вісить над будівлею Рожищеради.

1

Цікавимось, що ж у мера на робочому комп'ютері. Як виявляється, стандартна заставка Windows. В'ячеслав Поліщук сміється: мовляв, саме те, що треба, заспокоює... З програм, які використовує найчастіше, — теж стандартний набір: Total Commander, Excel, Word, інтернет-браузер Chrome.

1

В'ячеслав Анатолійович розповідає, що цей комп'ютер та принтер позичаються іншим відділам міськради, в умовах робочої необхідності: наприклад, як зламається техніка в землевпорядника, чи під час виборчої кампанії. Тож якоїсь секретної інформації в ньому немає.

Мер показує, що переглядав останнім часом на комп'ютері, — вишукував ідеї для скверу Героїв Небесної Сотні та оптимальні варіанти зупинок для центральної вулиці Незалежності.

1

З канцелярії найнеобхідніші в роботі — ручка та записник. Записник подарований колегами у 2014 році. В ньому мер занотовує, що треба зробити або що вже зроблено.

1

На запитання, для чого міський голова збирає пил на килимах на підлозі :) В'ячеслав Анатолійович усміхається і відповідає: мовляв, лакування без цикльовки вийшло не дуже, а треба було швидше перебиратися в кабінет, тож взяв килими з дому.

На стелі висить лампа в такому собі техно-стилі. І її мер приніс з дому, каже, що "лежала без надобності".

Крісло "зі шкіри вбитого дермантину", на якому сидить В'ячеслав Поліщук, — подарунок брата після обрання на другий термін. Спочатку тут стояло звичайне офісне. Мер каже, що воно було зручніше, аніж це. 


 

Під  час нашої зустрічі лунає телефонний дзвінок. В'ячеслав Анатолійович консультує когось щодо твердості породи дерева. Придивляємось до телефону. Простенька Нокіа, головною перевагою якої є "витривалість батареї" і... ліхтарик :)

За словами міського голови, він не любить смартфонів. Інтернету на телефоні не потребує, користується мобільним лише для дзвінків, підсвітить ліхтариком і часом навіть фіксує правопорушення на камеру. Каже, що йому цього  вистачає.


1

*** Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Район.Рожище» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа).

Коментарі
30 Березня 2016, 15:26
<p>Шановний міський голова! Це файно,що ви за два тижні зробили в кабінеті ремонт. Але чому б не зробити в нашому парку пару "перекладин" для заняття спортом? Бо "ПАЛАТКУ БУРУЛІ" для розпивання спиртних напоїв, зараз поставите аж бігом. Дякую.</p>
30 Березня 2016, 15:40
<p>Подивіться чи не підкинули випадково вам ніяких "подаруночків".</p>
30 Березня 2016, 16:21
На рахунок перекладин в парку ідея дуже хороша.
30 Березня 2016, 16:52
<p>Цікава стаття. Добре якщо будите і далі печатати такі статті, цікаво почитать буде</p>
30 Березня 2016, 17:01
<p>Я також повністю підтримую, щоб зробити в парку бруся.</p>
30 Березня 2016, 17:05
<p>Я тоже бігала в парку з подругою вчора блмзько 21 години, то нічого не видно в нас якийсь мужик чуть не вдарився. Бо бігав трже</p>
31 Березня 2016, 12:09
<p>Які перекладини? Не морочіть людям голову. В кожній школі є спортмайданчики, в нас виходить все місто в спортмайданчиках аби було бажання займатись.</p>
31 Березня 2016, 16:12
<p>То з мера почали, щоб "інші" встигли поприбирати свої витрибеньки і зробити кабінети "ближчими до простого люду"?????</p>
31 Березня 2016, 16:31
<p>Про такі фоторепортажі є попередня домовленість. Тому кожен встигне "поприбирати свої витребеньки".</p>
31 Березня 2016, 16:46
<p>Шановний буряк!Вам не подобається, щоб в парку був спортмайданчик чи дитмайданчик, щоб займатись активним відпочинком.Якщо так мислити,то в нас все Рожище в барах і кафе. Навіщо літнє кафе в парку встановлювати?</p>
31 Березня 2016, 16:58
<p>Клоун ти Буряк. Спорта багато не буває, а от спиртних напоїв</p>
31 Березня 2016, 19:39
<p>Я вважаю, що в нас спортивних майданчиків достатньо і створювати ще один забираючи місце серед парку, коли в місті і так є проблема з облаштованими зонами для відпочинку, недоречно, спортмайданчик 2-ї школи за 20 метрів від парку, спортмайданчики 1-ї, 4-ї, балєтників метрів за 200, всі обладнанні брусами, перекладинами, займайтесь спортом скільки влізе. Кафе в парку не потрібне, в нас цієї біди вистачає, хіба що безалкогольне кафе в будинку культури з обовязковим відновленням дискотеки, щоб молодь мала де проводити свої вечори, а не по барах шлятись. Дитмайданчик можна було б і розширити.</p>
01 Квітня 2016, 02:39
<p>Говорити треба не про мерський кабінет, а про справи. Та найкращою окрасою Рожища є "ставочок" з очеретом, що заліплює очі, власне, недалечко від РДА. Місток вже звалився, сморід пройти неможливо, непробивні джунглі, майже, в центрі міста. Байдуже......чекаємо доки провалиться дорога.</p>
Коментар
16/07/2024 Понеділок
15.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром