Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У «Теплоцентрі» з'явився новий товар для ванних кімнат*

16:50 14.05.2018
1599

Нові ванни з'явились в магазині «Теплоцентр». Діапазон їх розмірів дуже широкий.

У сучасних будинках і помешканнях ванні кімнати займають цілком особливе місце. В силу різних причин це приміщення виконує не лише утилізаційні функції, але й створює відповідну психологічну атмосферу. Адже саме у ванній кімнаті розпочинається і закінчується кожен день нашого життя.

Зранку нам дуже необхідний заряд бадьорості, а у вечері – приємний релакс. Саме відповідний інтер’єр у ванній кімнаті створює певну атмосферу, яка безпосередньо впливає на настрій і самопочуття мешканців дому чи квартири.

Кожному з нас потрібно хоча б кілька хвилин для відпочинку кожен день. У ванній кімнаті ми можемо хоча б деякий час присвятити собі й відпочити в розслаблюючій ванні.

Комфорт під час релаксуючого купання гарантують ванни з нового поступлення в магазині «Теплоцентр».

Нові ванни зроблені з акрилу, їх колір відповідає білому кольору кераміки, що дозволяє їм ідеально поєднуватися з іншим обладнанням у ванній кімнаті. Є й стальні. Форми ванн ергономічні, що робить їх максимально комфортними.

Асиметричні ванни доступні як правосторонні, так і лівосторонні. Вони ідеальні як для просторих, так і для невеликих ванних кімнат.
Також у «Теплоцентрі» є широкий вибір меблів для ванної кімнати, а також дзеркала, раковини, унітази.

;
Коментарі
19 вересня
Сьогодні
Вчора
17.09.2018
16.09.2018
15.09.2018
14.09.2018
13.09.2018
12.09.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин