У Рожищі попрощалися із захисником України Володимиром Войтюком

01 Квітня 2024, 21:19
У Рожищі попрощалися із захисником України Володимиром Войтюком 2634
У Рожищі попрощалися із захисником України Володимиром Войтюком

Рожищенська громада попрощалася із загиблим земляком, молодшим сержантом Володимиром Войтюком.

В останню дорогу чоловіка провели у понеділок, 1 квітня. Про це повідомили на сайті Рожищенської міської ради.

У центрі міста захисника зустрічали навколішки та з квітами у руках. Хтось ледве стримував сльози, хтось плакав, хтось тяжко зітхав, схиливши голову, бо втратили ще одного українського сина, хороброго та мужнього воїна.

З першого дня повномасштабного вторгнення як справжній чоловік та воїн Володимир Войтюк став на захист своєї родини та України. Командир стрілецького відділення 417 стрілецького батальйону 33о окремої механізованої бригади Володимир Войтюк разом зі своїми побратимами утримував ворога на Запорізькому напрямку.

Два місяці тому зв'язок родини з військовим перервався, Володимира Войтюка визнали безвісти зниклим.

Рідні вірили та надіялися, що найрідніша людина жива, але дива не сталося. За офіційними даними, молодший сержант Володимир Войтюк загинув 30 січня 2024 року в районі села Новодарівка Запорізької області. 

Біля пам'ятного знака Борцям за волю та незалежність України відбулася громадська панахида.

Провести загиблого захисника України в останню путь прийшли рідні та знайомі, представники влади, жителі громади, бо біль втрати нашого земляка - це спільне горе. Відспівали чоловіка у храмі Різдва Пресвятої Богородиці.

Опісля траурна процесія під звуки військового оркестру вирушила до місця останнього спочинку загиблого – на Алею Слави міського кладовища.

«Востаннє нашому земляку та мужньому воїну Володимиру Войтюку віддали військові почесті. Рідним Героя вручили Державний Прапор України, яким була покрита домовина. На честь солдата тричі пролунав стрілецький салют і рідна земля прийняла його тіло в свої холодні обійми… Третє поховання загиблого Героя за кілька днів у громаді. Маємо розуміти, якою дорогою ціною дається нам кожна хвилина мирного життя і допомагати та підтримувати наших захисників щодня», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, про втрату у Рожищенській громаді повідомили 29 березня.

Коментар
16/04/2024 Вівторок
16.04.2024
15.04.2024