Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Навіз: виявили факт нецільового використання «дитячих» грошей

15:03 11.05.2018
1590

Працівники Рожищенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 10 травня провели соціально-профілактичну роботу на території Навізької сільської ради.

Під час здійснення соціальної роботи відвідали 5 сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, у яких виховується 19 дітей, – повідомляють у Рожищенському РЦСССДМ.

Під час профілактичної роботи з батьками перевірено умови їхньої життєдіяльності, надано консультації з питань формування усвідомленого батьківства, виховання дітей без насильства, ведення здорового способу життя та поліпшення взаємин з оточуючим соціальним середовищем. З двома батьками проведено бесіду щодо створення належних умов для проживання дітей у будинку. Соціальні працівники здійснили вибіркове обстеження у 5 сім’ях з метою контролю використання коштів соціальної допомоги, яку матері отримують при народженні дитини та одне обстеження умов проживання дитини, яку виховує одинока матір. В одній сім’ї виявлено факт нецільового використання коштів, про що складено відповідний акт і підготовлено клопотання в управління соціального захисту населення райдержадміністрації про призупинення цієї виплати.

Проведено соціально-психологічну роботу із сім’єю учасники АТО, яка опинилася у складних життєвих обставинах щодо напрацювань шляхів виходу із складної життєвої ситуації.

У загальноосвітній школі І-ІІІ ст. с. Навіз проведено тренінгове заняття на тему: «Самопізнання та самопрезентація» для учнів 9-11 класів. Під час заходу практичний психолог відділу соціальної роботи Центру Анастасія Александрова намагалася допомогти підліткам у розвитку самоусвідомлення та самосприйняття, формуванні уявлень про неповторність кожної людини, набутті навичок демонстрації власної неповторної особистості в соціальному середовищі. Учасникам вдалось глибше пізнати себе та однолітків за допомогою асоціативних образів, передавати власні відчуття, прислухатися до себе. Діти отримали корисні навички, та заряд позитивної енергії на майбутнє.

Також відбулася зустріч із сільським головою Олександром Антимисом, з яким обговорено питання здійснення соціальної роботи на території Навізької сільської ради.

;
Коментарі

ріта

18:39 11.05.2018

от вже ревізори!!!!!!!!!!!!!!

Я

20:23 11.05.2018

А як ви хотіли,получити на халяву державні гроші,і щоб не перевіряли....правильно роблять, тільки всім би припиняли б....

Дарем

21:21 11.05.2018

А жанна що робить окрим звттив?

Катя

10:07 13.05.2018

Там фактично всі сім'ї не раціонально використовують гроші. Більшість сімей їх витрачає на спиртне, а дітям що вже залишиться.... Чому автор не вказує прізвища....нехай знають наших героїв....
Особисто я б цих грошей їм не платила, нехай ідуть працюють, а то звикли жити на даремні кошти....
Гроші закінчуються знову родять дітей.... знову є гроші... а хто з їх думає про майбутнє цих дітей????????????????????

19 вересня
Вчора
17.09.2018
16.09.2018
15.09.2018
14.09.2018
13.09.2018
12.09.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин