ДТП у Переспі: водій на «BMW» збив школярку

07 Травня 2018, 11:10
7979

У Переспі водій на «BMW» збив 17-річну школярку.

ДТП сталася у неділю, 6 травня, на автодорозі в селі Переспа Рожищенького району, – повідомляє сектор комунікації поліції Волині. 

За кермом легковика перебував 47-річний лучанин. Водій допустив наїзд на 17-річну школярку, котра перебігала проїжджу частину в невстановленому місці. Дівчину госпіталізували.

Відомості слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Досудові розслідування тривають.

Коментарі
08 Травня 2018, 16:42
Хай менше лазять ті школярі по дорогах і дивляться по сторонах.
08 Травня 2018, 19:24
Не можна так казати, ви не знаєте що з вами буде
08 Травня 2018, 19:26
Щось я думаю він 50 не йшов
08 Травня 2018, 22:06
І насправді,говорити коментувати про такі речі страшно,бо не знаєш,що чекає на тебе,але діти на сьогоднішній день,просто неуправляємі! Як би ще батьки вдома трохи десципліну,та в школі,щоб не збивали учителя на ходу з ніг)>))
09 Травня 2018, 00:42
водій пер зі швидкістю 90-100 бо при 50 дозволених вспівби затормозити , бувби я батьком школярки недай боже .... яб йому руки повідрубувавби щоб неїздив, і відсидівби або відкупивсяб...
09 Травня 2018, 02:43
До першого коментарія!!!!ти якщо не знаєш як це було то взагалі нічого не пиши....
09 Травня 2018, 03:37
А як було.? <br/>Я знаю і бачу які зара школярі і як вони себе поводять. Треба дивитися трохи по сторонам. Не раз бачу як дорогу переходять.та ще й можуть телефона клацати. А водії теж не дивиться куди летить. Понакуплюють права а розуму не купиш,а потім несуть відповідальність за якихось курей які не думають про своє життя і здоров'я.
09 Травня 2018, 03:44
До Альони.<br/>А ти мені не тикай. І я писала конкретно не про цю ситуацію,а як зазвичай зараз ведуть себе підлітки.
09 Травня 2018, 14:03
В статті написано, що переходила дорогу не в встановленому місці , отже винна в любому випадку. Коли щось робиш - треба бути готовими до наслідків.
10 Травня 2018, 16:16
Аа водій не винний він їхав з сімєю <br/>Зупинилося 2 машини в яких були відеореєстратори!
11 Травня 2018, 10:05
До переспа люди прощо ви пишите який алкоголь які наушники? Таких дітей як вона дай бог кожному . Чому тіх свідків з регістраторами немає в мінтовці .кращеб допомоглиб дитині встати на ноги . Не знаєте краще не пишіть ніякик коментаріів ато людям біда а тут ви ще своїми сплєтьнями кращеб помолилися за здоровя цієї дитини
11 Травня 2018, 11:51
Чому витерли свій коментар Під імям Переспа совість замучила чи що. А водій винуватий населений пункт 2 пішехода швидкість більше 100 куди можна заїзати з сімєю? Через свою халатність покалічив таку дитину .бо він на BMW.Права забрати доки не вивчить правил дорожнього руху на память і безпамять.
11 Травня 2018, 12:09
Чуїте ви вапше ахуєлі!! <br/>Що ви говорите яке винна, грязний рот не закривається. Ви розумієте яке становище в її та мами. Ви є нелюди ясно бечутливі тварюки.
11 Травня 2018, 16:52
То чого лазила по центрі така дитина. А мама нехай навчила свою дитину як поводитися на дорозі.
11 Травня 2018, 16:52
То чого лазила по центрі така дитина. А мама нехай навчила свою дитину як поводитися на дорозі.
11 Травня 2018, 20:45
Злазять всі що ніхто не учать чи що?. як вам пальці не викрикує коли пишете такі коментарі. Завтраж можете бути ви на їхньому місті мами чи дитини. Незадумуєтесь ви нелюди
11 Травня 2018, 20:45
Злазять всі що ніхто не учать чи що?. як вам пальці не викрикує коли пишете такі коментарі. Завтраж можете бути ви на їхньому місті мами чи дитини. Незадумуєтесь ви нелюди
11 Травня 2018, 20:46
Заспокойтеся вже люди!! Не вам її судити, не маєте права!!! Один Бог знає як все було. І той хто дійсно винен той рано чи пізно відповість за свій вчинок. Краще допоможіть бідолашній дівчинці, підтримайте її.. і дійсно помоліться за її здоров*я, адже вона ще зовсім юна. І нехай наша Софійка як найшвидше одужує!
11 Травня 2018, 20:47
Я думаю ви зімною згідні.
11 Травня 2018, 21:23
Звичайно згідні багато людей. Дай божечко цій дитині сил одужати а батькам терпіння все буде гаразд головне жива.Ще нерви порадує усіх своїми чудовими малюнками
14 Травня 2018, 03:51
Чого ніхто правди не каже як насправді було.