Директором Рожищенського коледжу стане Леся Недопад?..

22 Березня 2016, 22:00
4875

За попередньою інформацією, таке рішення прийняла Вчена рада ЛНУВМ та БТ імені С.З.Гжицького у Львові.

Недопад Леся Кіндратівна — викладач навчального предмету "Акушерство та гінекологія". Одружена, проживає у с. Копачівка. Працювала заступником директора з навчальної частини (ветеринарна медицина), але 3 роки тому пішла з цієї посади і була штатним викладачем.

Нагадаємо, Район.Рожище писав про те, що під час попереднього етапу виборів директора у Рожищі Лесю Недопад випередив Василь Прус, викладач дисципліни "Хірургія ветеринарної медицини" —  28 проти 16 голосів.

 

P.S. Як поінформували Район.Рожище власні джерела, наразі ще немає остаточного офіційного рішення від львівського університету про затвердження на посаді директора Рожищенського коледжу Недопад Лесі Кіндратівни. Згідно із законом, термін затвердження становить від 1 тижня до 1 місяця

 

 

Коментарі
23 Березня 2016, 01:15
І навіщо було той цирк з виборами робити? Статут коледжу змінили перед самим закінченням контракту Свистака... Львівяни у свому репертуарі, цікаво скільки коштувала Недопад Л.К. посада директора???
23 Березня 2016, 12:59
Кого інтересує ціна посади, нехай завітає на учгосп і пересвідчиться - де поділися комбайн, нова вІялка, подарована племінна худоба, тоді отримає відповідь...
23 Березня 2016, 13:09
ЩЕ ВИЯВЛЯЄТЬСЯ В КОЛЕДЖІ НЕ ВСЕ РОЗІКРАЛИ! БІГОМ ВІТАЙТЕ НЕДОПАДИХУ ТО МОЖЕ І ВАМ ДАДУТЬ ПОРОСЯЧЕ ВУХО З УЧГОСПУ АБО КОНУРКУ В ГУРТОЖИТКУ
23 Березня 2016, 13:16
шо за роялі Вилазьте зпід кущів і біжіть до нового директора
23 Березня 2016, 13:21
Тепер і Леська вибудує хороми як у свистка
23 Березня 2016, 13:26
Леська мусить відбити що потратила у короткий термін. Коледжу лишилось вже мало часу все продадуть і вкрадуть шахраї нещасні.
23 Березня 2016, 14:22
Люди схаменіться,хто ви такі, щоб так говорити про людину, тимбільше про жінку,хай собі працює.
23 Березня 2016, 15:40
Шановні коментатори!Ваші коментарі, які містять образливу, нецензурну лексику, і ті, що не стосуються публікації будуть видалятися! Будьмо взаємоввічливими!
23 Березня 2016, 15:48
Нову племинну худобу зйив свистак и собипан и львов,а виялки и комбайн вернуть,уже бухгалтер йих здала!
23 Березня 2016, 17:52
Леська писала методрозробки,а риже кодло не дало методиста:-) :-) :-) :-) а я продав комбайни и виялки и побудував хороми!як вам инновация?учитеся йолупи
23 Березня 2016, 18:20
Бухгалтер ходить чорна бо замишана в оборутках з комбайнами и иншим з собипаном,тому недопад йих Хоче позбутися!бо всим йим хана
23 Березня 2016, 18:54
Шановна редакція, закрийте, будь-ласка, коментарі. А то тут люди в зв"язку із своїм програшем, інфаркти позаробляють від заздрощів і озлоби.
23 Березня 2016, 19:04
Прус выиграв чисто и прозоро!а то що квадративна и свистак вас обйегорюють видомо всим
23 Березня 2016, 19:07
Шкода,що недопад через Рик зробить ПТУ и закрие його!
23 Березня 2016, 19:09
Купріян Романович, досить строчити... Видихніть. Вибори закінчились
23 Березня 2016, 19:26
Я вам і в коментарях говорити не дам.Будете в мене всі мати, всі побігаєте біля цариці.
23 Березня 2016, 19:33
Недопад - це депресивне і зганьблене минуле, і аж ніяк не майбутнє. Майбутнього у коледжу з цією особою немає. Прибічники чи опоненти мусять визнати істину - пора шукати нову роботу, якщо знайдуть.
23 Березня 2016, 19:37
Лесь, не переживай! Вип'ємо в нашому кабінеті і всю печаль, як рукою зніме.Потім вахтера ще і ще за пляшкою пошлемо.
23 Березня 2016, 19:41
Смачне було м'яско з племінної худоби, Леся гарний бенкет зробила нам за посаду. Надалі думаю ще більше нам возитиме.
23 Березня 2016, 19:49
ВГАМУЙТЕСЬ врешті, програли ви, програли. Нічого не поробиш... Миру Вам
23 Березня 2016, 19:52
Чим хвалитись?????? "Чесною" перемогою у брудній обкладинці?????? Чому заздрити????? Хіба нахабству, що танком пре.Блюдолизи показали своє обличчя ще тоді, коли Леся для них робила "все", а вони для неї шкодували "плюса".
23 Березня 2016, 19:55
Увага!хакери и провайдери уже заловили одне 'мудрило'що пише и пидтримуе невизнану вибором педагогив недопад,це майилиха и йий Леся язик роздвойить!досвид щодо другого корпуса е!
23 Березня 2016, 19:57
А мени мяска,бо инакше заграю не туш:-) :-) :-) :-)
23 Березня 2016, 19:59
Заведу страусив дам три пера:-) :-) :-) ти грай маестро
23 Березня 2016, 20:54
Асилханівна, узбагойтєсь ... ваша уява зашкалює
23 Березня 2016, 21:00
Всі "розумні" викладачі зібрались на одному форумі. Огидно...
23 Березня 2016, 21:03
Екстрасенс з тебе нікудишній як в принципі і все.
23 Березня 2016, 21:04
Прус, Ющак, РОВЕР та інша гоп компанія, не займайтеся тролінгом і не спокушайте студентів це робити за оцінки, змеріться із фактом. Знаючи Пруса йому на ферму іти постим роботягою а не ветеренаром. Він не є викладачем, гроші за сесії і за оцінки бере як всі, на парах безтолкові шутки, одним словом "КЛОУН". Вас давно треба розігнати пиздобратію нещесну і набрати адекватних викладачів, які навчити зможуть і яких не стидно буде висвітлювати в ЗМІ. Прус змерись і не позорся
23 Березня 2016, 21:07
Правда ти теж тут напевно через "Розум"?
23 Березня 2016, 21:24
Ви не чипайте пруса и тих проигравших вони плачуть ви шукайте комбайни виялки що продали свистак собипан и бугалтер бо сияти и молотити будем колиньми
23 Березня 2016, 22:34
Шановні! Відразу скажу, що я не маю ніякого відношення до коледжу. Бридко читати ваші дописи. Думаю, що більшість з вас - люди з вищою освітою. Як ви низько опустилися. Скажіть в очі, що ви про Недопад та Пруса думаєте. ЧИ СЛАБО?
23 Березня 2016, 22:45
Леся Кіндратівна ви з минулого .майбутнього з вами не буде
23 Березня 2016, 22:57
Шановні читачі!<br/>Ми розуміємо, що тема для обговорення, яка викликала стільки коментарів, для вас надзвичайно важлива. Втім, оскільки попередження про заборону на сайті Район.Рожище коментарів з образливою або нецензурною лексикою не діє, ми змушені закрити функцію коментування.<br/>Будьмо взаємоввічливими!
25/04/2024 Четвер
25.04.2024
24.04.2024