У Рожищі авто збило людину, водій втік

#   8582
У Рожищі авто збило людину, водій втік

У місті Рожище невідомий водій збив чоловіка та залишив місце аварії, не надавши допомогу.

Дорожньо-транспортна пригода сталась ввечері 16 лютого. Про це повідомила кореспондентка Район.Рожище з місця події.

Аварія трапилась у районі перехрестя вулиць Шилокадзе і Чайковського. Чоловік повертався з магазину, коли його збило авто.

За словами очевидців, водій не зупинився і не надав допомогу, а втік з місця автопригоди. Згодом там працювали полісмени та медики.

Потерпілого швидкою доправили до лікарні.

Нагадаємо, цього ж дня у Рожищі сталась аварія на перехресті.

У Рожищі авто збило людину, водій втік

Останні новини

Всі

16 червня 2026

15 червня 2026

Переглянути все