У Рожищі авто збило людину, водій втік

У місті Рожище невідомий водій збив чоловіка та залишив місце аварії, не надавши допомогу.
Дорожньо-транспортна пригода сталась ввечері 16 лютого. Про це повідомила кореспондентка Район.Рожище з місця події.
Аварія трапилась у районі перехрестя вулиць Шилокадзе і Чайковського. Чоловік повертався з магазину, коли його збило авто.
За словами очевидців, водій не зупинився і не надав допомогу, а втік з місця автопригоди. Згодом там працювали полісмени та медики.
Потерпілого швидкою доправили до лікарні.
Нагадаємо, цього ж дня у Рожищі сталась аварія на перехресті.

Читайте також:
- Березівка
На трасі Одеса — Київ поблизу Знам'янки вантажівка збила пішохода: чоловік загинув
- Рівне
На Костопільщині в ДТП загинув 18-річний мотоцикліст
- Моршин
У Моршині внаслідок ДТП травмувалися троє людей: поліція відкрила кримінальне провадження
- Шептицький
У Шептицькому внаслідок ДТП одна людина загинула, двоє постраждалих
- Дубно
ДТП на Млинівщині: четверо людей травмувалися у лобовому зіткненні Renault і BMW