Вода дісталася всередину будинків: село Залісці потерпає від підтоплення

12 Лютого 2024, 12:10
Село Залісці 28656
Село Залісці

Чимало неприємностей та проблем принесло танення снігу жителям села Залісці Копачівської громади. Відкачування води помпами уже не дає бажаного результату.

Про проблему 11 лютого розповіла Ірина Андросюк.

Вона зазначає, що аномально теплий лютий і велика кількість опадів принесли велику воду у село Залісці Копачівської громади.

«Вода не просто позаливала льохи й городи, а добралася всередину господарських будівель і деяких будинків. Люди самотужки боряться з цим лихом цілодобово. З останнім снігопадом і плюсовою температурою повітря це перетворюється на екологічну катастрофу! По селу розкидані насоси, які в даній ситуації не дуже допомагають. Люди копають траншеї, але відтік води слабкий через те, що вона заполонила все кругом. Найважче пенсіонерам, які проживають самі. Вода підібралась до одного будинку, де проживає лежачий інвалід. Самотужки люди з цим не справляться, якщо вода буде прибувати», – розповідає жінка.

Вона закликає допомогти людям подолати біду.

«Потрібно шукати вихід із таких ситуацій. Раніше люди знали, що відповідні державні служби можуть швидко прийти на допомогу. Тепер фактично всі проблеми лягають на плечі громади, до якої відноситься село. Свої корективи внесла і війна. Що робити? Попереду ще березень місяць», – пише Ірина.

Коментарі
12 Лютого 2024, 11:07
А в Рожищах що краща ситуація? Від Граничної до базару Безверхого все у воді, який геній дві 100 труби вкопав перед базаром які повинні пропускати воду з усього міста а бубочка на граничній чистить тільки на початку а не в кінці.
Коментар
22/02/2024 Четвер
22.02.2024