Читачі Район.Рожище запитують у голови РДА...

22 Березня 2016, 10:15
2638

Сьогодні до кінця дня!!! Ваш шанс отримати відповіді на свої запитання!

Напишіть на редакційну електронку [email protected] або в коментарях до цієї публікації ЗАПИТАННЯ до голови РДА.

Вкажіть ваше ім'я, БЕЗ прізвища!!!, назва населеного пункту та запитання.

І вже завтра ми поставимо ці запитання в розмові з очільницею виконавчої влади в районі!!!

Відповіді будуть опубліковані на сайті Район.Рожище 24 березня!
- Освіта
- Медицина
- Економіка
- Сільське господарство
- Соціальний захист
- Податки
- Інфраструктура, дороги
- Культура.
Запитуйте, що вас цікавить і що вас турбує!!!

Ми обов'язково поставимо всі запитання!!!

P.S. CИСТЕМА КОМЕНТУВАННЯ БУЛА ЗАКРИТА, ОСКІЛЬКИ ПИТАННЯ ДО ГОЛОВИ РДА МИ ЗБИРАЛИ ДО КІНЦЯ ДНЯ, 22 БЕРЕЗНЯ. НА ФОРМУВАННЯ СПИСКУ ПИТАНЬ ТА ПІДГОТОВКУ ДО ІНТЕРВ'Ю ПОТРІБЕН ЧАС. ВІДПОВІДІ БУДУТЬ ОПУБЛІКОВАНІ НА САЙТІ РАЙОН.РОЖИЩЕ ЗАВТРА, 24 БЕРЕЗНЯ.

ДЯКУЄМО ВСІМ ЗА ЦІКАВІ ЗАПИТАННЯ!

 

Коментарі
22 Березня 2016, 12:52
Добрий день. Таке питання: чи правда те, що Ви, як новопризначена голова РДА у минулому році вимагали від автодору зробити дорогу на Підліски прикрившись організованим чи вами чи Савчуком колективним зверненням від жителів цього населеного пункту? Адже ж усім відомо, що ви живете саме там... Хіба таке припустимо, коли є більш важливі стратегічні дороги по району, а можливості обмежені?
22 Березня 2016, 13:39
Добрий день! Скажіть, будь ласка, коли буде відремонтована дорога на відрізку Носачевичі-Вишеньки?
22 Березня 2016, 13:45
Як районна влада може вплинути на покращення трудової дисципліни в районній поліклініці та амбулаторії сімейної медицини?<br/>... Вранці нікого не знайдеш,то чай пють,то 5-ти хвилинка.потім обід.Або прийдеш кажуть у мене прийом закінчено,буде інший лікар о 14-00(і це ще тільки 12год)а у дітей жар...А стоїш під кабінетом,то йдуть без черги всі родичі медперсоналу.знайомі і т.д.
22 Березня 2016, 15:17
Добрий день. Таке питання: чому в самому місті мало приділяють уваги демобілізованим бійцям АТО, я маю на увазі тих бійців, які прописані в м. Рожище. Думаю, що їм потрібна не стільки матеріальна підтримка, як психологічна допомога. Одних бійців запрошують на зустрічі,концерти, а інших ні. Де ваша справедливість. Всі вони нас захищали . Чому Ви, як голова РДА особисто не поспілкуєтеся з цими людьми, поцікавитесь їх життям, організуєте їм концерт.Просто подивіться їм у вічі. А не чекайте поки вони накладуть на себе руки, тоді вже ваша допомога не потрібна. Крик душі.
22 Березня 2016, 15:33
Скажіть,коли перестануть їздити великі вантажівки по вулиці Промисловій?
22 Березня 2016, 15:56
Доброго дня.<br/> 1.Коли влада почне допомагати батькам в ремонті школи?<br/> 2.За чий кошт роблять ремонт в РДА та у відділі освіти?
22 Березня 2016, 16:30
До яких пір очільники району будуть користуватися службовими авто як власними?
22 Березня 2016, 16:30
Доброго дня.Скажіть коли ж уже перестануть їздити великі вантажівки з піском по вулиці Шевченка, а то аж шибки у вікнах і стіни трусяться від їхньої ваги.
22 Березня 2016, 16:47
ДО ТЕТЯНА. Ви дезінформовані, ремонтом у відділі освіти і не пахне
22 Березня 2016, 17:05
Шановна Пані!Скажіть будь ласка,коли відрізок вулиці Шевченко,а саме від перехрестя від Марка Вовчка і далі буде відремонтовано? Дякую!P.S.Шкода, що не стало Алієва.Царство йому небесне. Єдиний толковий керівник був .
22 Березня 2016, 17:05
Шановна Пані!Скажіть будь ласка,коли відрізок вулиці Шевченко,а саме від перехрестя від Марка Вовчка і далі буде відремонтовано? Дякую!P.S.Шкода, що не стало Алієва.Царство йому небесне. Єдиний толковий керівник був .
22 Березня 2016, 17:12
На рахунок дороги і службового авто повністю підтоимую. Буквально в неділю 20.03.2016 р. близько 12 год. 00 хв., громадянин Шкільний сідав у службове авто біля свого кафе &quot;Містечко&quot;. Не думаю, що він там був по службових цілях. Дякую.
22 Березня 2016, 17:34
назвіть хоч одну галузь у нашому районі, де є прогрес. Не чіпайте сільске господарство, де показники дає голандець Ерік де Вріс
22 Березня 2016, 17:35
Дійсно, пані Інно - розберіться із Шкільним, а то товар в містечко привозить на службовому Ланосі, той Ланос постійно в нього вдома в дворі стоїть. Більше того, розберіться із Шкільним - у минулому несплата податків від підприємницької діяльності, його кафе розташоване на земельній ділянці без договору оренди і взагалі із порушеннями вимог пожежної безпеки. Це перше. Друге - перестаньте самі їздити службовим авто на роботу і з роботи і це саме треба зробити з Музикою. Беріть приклад з мера - на велику їздить на роботу.
22 Березня 2016, 17:41
Шановна редакція, у людей було б набагато більше розумних питань якби ви виклали бюджет районний і міста, який ви обіцяли.
22 Березня 2016, 17:49
Доброго здоров’я, Інно Михайлівно! Проблема електрифікацію масиву по вулицях Луговій, Зеленій та провулку Луговому в місті Рожище Вам відома. Самотужки члени кооперативу вирішити цю проблеми не можуть. Чи можемо ми запланувати ефективну робочу зустріч-нараду із Вашою участю по цьому питанню? Дякуємо Вам за увагу та сподіваємось на Ваше розуміння і підтримку.
22 Березня 2016, 17:50
Районний бюджет розміщено на сайті райради http://rozhrada.volyn.ua/rishenia.php
22 Березня 2016, 17:50
по-перше, оприлюднтти цифри бюджету - то не проблема. Інша проблема - коли сайт.який позиціонує себе незалежним, працює на Савчука і Гайворонську. До того ж створює, такі боти як СИНЬО-ЖОВТИЙ БУРЯК
22 Березня 2016, 17:51
Бюджет міста викладемо обов'язково, але його треба опрацювати - для кращого розуміння читачами.
22 Березня 2016, 18:18
Ремонт вулиці Шевченка - у віданні міської ради.<br/>Нещодавно ми писали про цю проблему:<br/>http://rozhyshche.rayon.in.ua/news/5177-doremontovuvati-vulitsiu-shevchenka-v-rozhishchi-tsogorich-ne-planuiut
22 Березня 2016, 18:20
а хто бюджет буде &quot;опрацьовувати&quot;?? спеціолісти ви наші ))
22 Березня 2016, 18:25
Образливо.... Я не бот!
22 Березня 2016, 18:31
Звертаюсь до Петра. Наш мер не їздить на велику. Він дружину свою під час роботи катає за рахунок державного бензину. Він прикриває самооборону,а самоборона прикриває його.
22 Березня 2016, 18:46
Дякую редакції за сайт з рішеннями райради. Питання до голови РДА: Чим ви можете пояснити, що всі практично всі кошти, які були додатково отримані в бюджет, були просто переведені в зарплату для службовців відповідних держорганізацій? У нас взагалі є якийсь план розвитку району, чи в нас мета що більше заробимо так відразу проїмо?
22 Березня 2016, 19:02
Шановна І.М., коли освітянська галузь отримає керівника? Ви обіцяли це зробити ще у вересні коли звільняли Ціося. Ми втомилися від безладу який твориться в освіті....
22 Березня 2016, 19:34
Скажіть , буль-лакска, а скорочення - це скорочення посад, чи &quot;прибирання&quot; невгодних осіб І заміна їх на лояльних?
22 Березня 2016, 19:38
Будь ласка, назвіть своє ім'я та назву населеного пункту. І сформулюйте точніше запитання, про які скорочення мова? Щоб отримати чітку відповідь, питання має прозвучати чітко.
22 Березня 2016, 19:50
До редакції - скорочення, яке проводиться у райлікарня. А щодо імені - вибачайте...
22 Березня 2016, 21:18
Скажіть, будь ласка, коли відремонтують дорогу Рожище-Вишеньки?
22 Березня 2016, 21:29
Пропоную писати від свого імені,а не ховатись за ніками. Це по перше, а по друге пані Марія чим міський голова покриває самооборону і як самооборона &quot;прикриває&quot; міського голову. Пропоную всім бжаючим задати питання голові РДА прийти на чергову сесію районної ради де буде слухатись звіт голови за рік роботи. І тоді Ви зможете почути відповідь на свої запитання.
22 Березня 2016, 22:15
А що від того зміниться? Від запитань?
22 Березня 2016, 23:27
Дулюк, мене повністю влаштовує задати питання й тут, без хадіння по кабінетах
22 Березня 2016, 23:35
А шо так Дулючок став на защіту голови РДА? Помазала? То шини з плакатами підсовував, то заступатися почав... Бистренько ж переметнувся.
22 Березня 2016, 23:51
Якщо ти буряк по життю то мабуть краще тобі задавати питання тут.
23 Березня 2016, 00:01
Ви ж зверніть увагу, що ці елементи навіть не вміють питань сформулювати - бо ж рука і мозок встановлена лише щоб гидоту якусь писати. На що тут відповідати!?
23 Березня 2016, 00:04
Поясніть мені хто знає - Дулюк О. дупутат в райраді чи міській раді? Якщо в міській то яке відношення до району. Якщо в районній, то якої зарази з міськради не вилазить? Чи він і за брата, і за себе, і &quot;того парня&quot;?
23 Березня 2016, 00:23
Даю тобі відповідь якщо це тебе цікавить: я депутат міської ради. Яке я маю відношення до району? Я тут живу. Що я роблю в міській раді? Приходити в міську раду не заборонено нікому тому що це є власність громади.Чи я за брата? Так я за брата,за себе,і за &quot;того хлопця&quot;.
23 Березня 2016, 00:33
Хочеш поспілкуватись? Приходь поговоримо.Я тобі дам відповідь на всі питання які тебе турбують. Ти був свідком цього чи переповідаєш плітки?
23 Березня 2016, 00:34
Люди, в нашому місті ніколи нічого не буде і не получиться!!!<br/> Хоть буде в нас міський голова Поліщук В.А чи хтось інший чи буде голова РДА Гайворонська І.М. кожин їх просто буде задрочувати!! В НАШОМУ МІСТІ ЦЕ ЛЮДИ З ВНШОЇ ПЛАНЕТИ!! Населення проти кожної влади міста та влади району буде іти!! А на рахунок сомооборони і мера то взагалі смішно))) вони його&quot;толкнули&quot; а зараз просто самооборона робить висновкі!!
25/04/2024 Середа
24.04.2024