Рожище: з нелегальної заправки намагалися «перекачати» дизпаливо

27 Квітня 2018, 12:15
5731

У ніч на 27 квітня невідомі особи намагалися «перекачати» дизпаливо з нелегальної АЗС.

Про це повідомили Район.Рожище представники ГФ «Варта Громади».

Нагадаємо, 26 квітня «вартівці» спільно з активістами Національного Корпусу виявили та «прикрили» в Рожищі діяльність нелегальної автозаправної станції, яка реалізовувала дизпаливо сумнівного походження. 

Нелегальна АЗС «працювала» на вулиці Марії Заньковецької. У той же день слідчо-оперативна група Рожищенської поліції опитала заявників та свідків й опечатала заправну станцію, маючи надію, що два замки ніхто не зірве та не вчинятиме неправомірні дії.

У ніч на 27 квітня, представники  ГФ «Варта Громади», здійснюючи патрулювання містом, побачили, що до нелегальної АЗС під'їхало кілька машин, а світло на території - вимкнули. «Вартівці» викликали поліцію. І, як виявилося, не даремно. Невідомі особи підїхавши до нелегальної АЗС, зірвали замки, та встигли перекачати у цистерну, яка була замаскована в прицепі фури, більше, як 900 літрів дизпалива. 

За словами представників ГФ «Варта Громади», поліція затримала осіб, а автотранспорт забрала на штрафмайданчик.

На жаль, в поліції не коментують дану ситуацію. А начальник Рожищенського відділу Маневицької місцевої прокуратури Андрій Стасюк лише зазначив, що «спроба була, але вона попереджена».

 

Коментарі
27 Квітня 2018, 18:30
Наша поліція дуже наївна, якщо просто так наклеїла кілька стрічок і думає що цього ніхто не чіпатиме. Без охорони і т.п. Якщо вони наважились продавати підпільно пальне, то точно захочуть забрати його назад, що і сталося. <br/>Тобто теж саме що і завжди. Депутат перед тим як бути арештованим, має час спокійно втікти закордон, з Привата перед приватизацією викачують гроші і т. п. <br/>Дуже шкода.
27 Квітня 2018, 20:08
Хах, наших людей нічого незупинить . а поліція тут як тут
28 Квітня 2018, 01:45
Прикро, що люди не розуміють, що заправка не простої людини, а людини, яка нажилася вже на тих самих людях. От тільки хоче ще більше. Вони говорять &quot;от було нормальне пальне, дешевше&quot; і не задумуються що оте &quot;добре&quot; завтра повісить на тебе пару злочинів і запроторить в буцигарню. Чи всі ще думають, що то заправка діда Миколи з села?
29 Квітня 2018, 01:39
Краще б продавців самогону ловили.
01 Травня 2018, 10:56
А заправка то прокурора)))) так що, далі справа не піде)))) Вже скрізь домовлено!!! Ви що думали, що поліція та наша прокуратура вас підтримає? А ніфіга, якби вони не кришували, то б її тут не було!
Коментар
28/11/2021 Неділя
28.11.2021
27.11.2021
26.11.2021